1

Tema: kaunas???? kodel tik kaunas?

vat klausymas ihskilo man:D ieskok.lt yra tokia idomi knopkute: kas tave mate big_smile ir vat kai pasiziuriu dazniausiai mane mato kaunietes paneles:D 90% paziuri anketas tai kauans:D tai daba kyla klausimas jums kaunietems: jus taip ziurit i tuos berniukus kurie yra uzsieni???? jums taip norisi gerai gyvent ir nieko neveikt ir t.t ? ar jus tikites kad jie gryze bus su jumis ir jums pirks shudukus ir pagaliukus visokius?

2

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

na cia dabar as ziuriu i visus ir man dzin ar uzsienietis ar pats velnias...:D

3

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

o gal kaunietes tiesiog labai bendraujancuos.:D

4

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

na tikrai mes cia ne vyru ieskom,kurie mums pirktu viska big_smile (bent jau as)

5

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

Danguole, 20 parašė:

na tikrai mes cia ne vyru ieskom,kurie mums pirktu viska big_smile (bent jau as)

tai aisku, neprotinga pirkti viska, reikia pirkti tik tai ko reikia

6

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

Ir iš tikrųjų įdomu, kaunietės čia dažniausiai matomos. O ir gražiausios kaunietės yra wink
P.S. kitos merginos irgi gražios, jei ką smile

7

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

vitalijus negraziausios:P klaipedietes ir villnietes graziausios:P vot tep:) o kad jos ir neparaso nieko sad big_smile nors i gerai kartais kai kokia pasiziuri taj nakty nebemiegu nes bijau kad neihslystu ihs po lovos ir nesuvalgytu pusryciams:D :::223

papildomaD nu va is dvieju ziureta 1 kaunas;D big_smile ;D belenkaip;D

8

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

o gal pas mus kaune vyriskos lyties atstovu pasirinkimas mazas (skusti ir besispjaudantys nevilioja), tai ir dairomes i tolimesnes erdves:D

9

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

taj dairykytes i vilniu:D klaipeda:D

10

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

o kas sake, kad ten nesidairom?:D

11

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

ex big_smile bet jus maziau dairykytes i uzsieni:D

12

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

Teisingai, dairykitės į Vilnių, čia pas mus merginų trūksta, vienos fifačkos sad Blin, užkniso ieškot nerūkančios merginos!

Evandai, o tu klysti, tekdavo dažnai Kaune lankytis, merginos ten tikrai gražios, pats su kauniete draugavau wink

13

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

Evaldai tu tik neisisnekek as visalaika sakydavau,kad nenoriu berno Vilniecio ir ka tu manai isimylejau Vilnieti iki ausu ;D beje Vitalijau matosi,kad Vilniuje merginu trukumas,nes mano anketa ziuri beveik vien Vilnieciai...:D

14

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

**** nu vilniui tai yra aisku tu fifu:D bet **** nu beveik su kom pabendrauju tai 90% atraso:D taj gal uztajkau ant tokiu:D  o vitalijau:D neruknciu paneliu ??? as jau nebeieskau pac sad nes neber beveik o jei yra tai ji man nepatinka big_smile

15

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

Joa, sunku šiais laikais su nerūkančiom merginom hmm O Vilniuj išvis beveik nėra tokių, rodos ir protinga, ir graži, ir balsas mielas, o kai prakalba, tai uždust gali, lyg ji dar ir Primą kokią rūkytų sad

16

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

nu joa;( ce i yra beda sad bet zinai galima pripratinti mest rukyt;)

17

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

Oj, nemėgstu aš tū pratinimų, daug pykčių per juos būna. Išvis, kol ne žmona dar, tai nereikia ten visokių draudimų, pratinimų ir pan., per daug parkių... Lengviau mest ir naują rast big_smile

18

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

aha, dar paneliu tai yra, o jus pabandykit nerukanti vaikina surast.. big_smile

19

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

big_smile aga:D
e kaunas atsiliepiam:D kaunietes t.y big_smile

20

Re: kaunas???? kodel tik kaunas?

nu tik neswaikit kad tiek jau daug rukanciu paneliu tongue o vaikinai tai tikrai vieni rukaliai ir dar neimanoma atpratinti kad mestu hmm tai va o kaunietes tai labiau megstancios bendrauti ir tiek big_smile