1

Tema: kai buvusysis nori grizti

vakar vakare man parase buvusysis,sakoma,kad i ta pacia upe antra karta nebrendama..kaip manot?

2

Re: kai buvusysis nori grizti

Buna visko ir visaip..Jis nori, taigi belieka ar tu nori..Ir kokie dar gali buti klausimai?:D
Tipo tau kazkas turi atsakyt ar tu turi noret ar neturi? Kvailai juk skamba..:D

3

Re: kai buvusysis nori grizti

Agne, 20 parašė:

vakar vakare man parase buvusysis,sakoma,kad i ta pacia upe antra karta nebrendama..kaip manot?

Jei upe patinka, brenda ir dar kelis kartus... big_smile

4

Re: kai buvusysis nori grizti

Tomas, 26 parašė:

Buna visko ir visaip..Jis nori, taigi belieka ar tu nori..Ir kokie dar gali buti klausimai?:D
Tipo tau kazkas turi atsakyt ar tu turi noret ar neturi? Kvailai juk skamba..:D

ne vien nuo noro priklauso..del kvailumo..jei abejoti kvaila,tada puiku..man labiau patiko Sigito ats

5

Re: kai buvusysis nori grizti

priklauso nuo to kaip jus issiskyret...

6

Re: kai buvusysis nori grizti

Danguole, 20 parašė:

priklauso nuo to kaip jus issiskyret...

ankstesni santykiai nemaza zaizda buvo palike,todel tai paveike siuos santykius..apkaltino jis mane isterijom..mano atsiprasymu nesiklause ir antro sanso suteikti nepanoro..as pasitraukiau..po kiek laiko dar susirasem,jis uzkibo del mano abejingumo..bet pazadejes paskambinti-nepaskambino ir as gyvenau toliau..tiesa,manau,kad del issiskyrimo kalta ne mano paranoja ar isterija..jam tiesiog pasirode,kad jauciu jam daugiau nei jis..ir issigando..tai va..praejo apie 2men ir jis man parase,kad atleisciau..cituoju:\nors kiek laiko praeitu,vis vien negalesiu taves pamirsti\...nezinau,kaip elgtis..mes buvom tik pradeje bendrauti,todel gilesniu jausmu dar nebuvo atsirade..kol kas kankinu ji savo dvejonemis,abejingumu..jis man patiko,bet iskaudino..jis nenuspejamas..gali ir vel panasiai pasielgti..nezinau..ar verta rizikuoti?sirdis cia nepades..

7

Re: kai buvusysis nori grizti

Suprantu tave..kai kankina nezinia ir nezinai kaip elgtis?ka a tuo anea?bet patariu gerai pagalvot,kad vel netektu kenteti...as pvz:dbr isvis netikiu vaikinais..

8

Re: kai buvusysis nori grizti

Ana, 17 parašė:

Suprantu tave..kai kankina nezinia ir nezinai kaip elgtis?ka a tuo anea?bet patariu gerai pagalvot,kad vel netektu kenteti...as pvz:dbr isvis netikiu vaikinais..

O kaikurie vaikinai netiki merginom... liudna ar ne? big_smile

9

Re: kai buvusysis nori grizti

Agne, 20 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Buna visko ir visaip..Jis nori, taigi belieka ar tu nori..Ir kokie dar gali buti klausimai?:D
Tipo tau kazkas turi atsakyt ar tu turi noret ar neturi? Kvailai juk skamba..:D

ne vien nuo noro priklauso..del kvailumo..jei abejoti kvaila,tada puiku..man labiau patiko Sigito ats

Tau ir neturejo patikti mano atsakymas..nes tavo klausimas yra kvailas..:D

10

Re: kai buvusysis nori grizti

nu ka jeigu jis dar nezino ko pats nori tai tegul suauga smile) bet kiek matau tu irgi nelabai orentuojies:)) tai gal abu jus suaukit smile)

11

Re: kai buvusysis nori grizti

Ana, 17 parašė:

Suprantu tave..kai kankina nezinia ir nezinai kaip elgtis?ka a tuo anea?bet patariu gerai pagalvot,kad vel netektu kenteti...as pvz:dbr isvis netikiu vaikinais..

kaip is tavo nuotraukos matosi tu dabar tiki merginomis:)

12

Re: kai buvusysis nori grizti

Agne manau tavo buves vaikinas sutrikes kaip ir tu...gal jis buvo nusivyles kokia mergina ir bijo vel iklimpti...jei tu jam nepatiktum jis nebandytu taves vel susigrazinti...

13

Re: kai buvusysis nori grizti

jamam sita upe;) Siaip gali pameginti bet niekada nesitikek gereusio;) zinok jei viena karta ivyko nesutapimas, jis pasikartos ir antra karta ar trecia ar ketvirta. Nesutapimai niekur nedingsta :}

14

Re: kai buvusysis nori grizti

Jei esi pasiruošusi iškęsti tai dar kartą ir dar kartą,tada bandyk viską nuo pradžių.Arba tęsk,kur baigete. Bet gal geriau negaišk laiko.Gyvenimas pilnas naujų ,įdomių ir šaunių vaikinų.Ir meilės.:)

15

Re: kai buvusysis nori grizti

Pritariu Loretai:) Aisku, mes juk nezinom tavuju jausmu, situacijos.. Bet jei jau issiskyret.. tai... 

16

Re: kai buvusysis nori grizti

..ir dar jei "liko zaizdu" tai net bandyti neverta, nes vis tiek tik laiko klausimas kada tai VEL BAIGSIS! Tik plius kaltinsi save uz naivuma, patikluma... Zmones nesikeicia, keiciasi tik aplinkybes.

17

Re: kai buvusysis nori grizti

pagalwuok  ir  nuspresk  ar  tu  dar  kaRTA  nori  nukentet!!!!!!!!!

18

Re: kai buvusysis nori grizti

Agne, 20 parašė:

vakar vakare man parase buvusysis,sakoma,kad i ta pacia upe antra karta nebrendama..kaip manot?

Paliko viena karta paliks dar karta paskiui vel gris ...kai iseina pabuna su viena su kita paskui grista...kazkokia nesamone
:::924

19

Re: kai buvusysis nori grizti

labas Agne! Sudomino mane tas tavo klausimas ar imanoma. Tiesa pasakius vaikinas su kuriuo esu pries du metus manim nepatikejo. Zmones pikti jam pripasakojo kad as uz kito teku. Galejau teisintis kaip norejau ir sakyti kad tai netiesa jis mane paliko. Trys menesiai kaip is naujo"draugaujam" viskas sekasi gerai tik.... net jei ir atleidau vistiek prisimenu ta isdavyste. Kai tu "pasiemi" atgal reikia zinoti kad visada lyginsi senaja ir naujaja istorija kiekviena karta susibarus klausi ar jis dar karta tave paliks.
Dar vienas dalykas tavo buves vaikinas tau paskambino po dvieju menesiu. Zinai du menesiai nedidelis laiko tarpas galbut jis tave myli ir be taves gyventi negali o gal paprasciausiai jauciasi vienisas(prie geru dalyku greitai priprantam!) ir neturi su kuo praleisti vakarus. Kas gali zinoti? Pabandyk pasiziureti tu viena gali nuspresti. Jei ne busiu karve Prancuzijoj jie toki posaki turi "vienas prarastas- desimt atrasta"

20

Re: kai buvusysis nori grizti

nu as jau kazkur sakiau, kad grizimu as nesuprantu.... pridrebe :::123 i sirdele, ACIU, pakartojimo nereikia, suprantu ir taip....
>>>esu tokia, kad bandau tik karta... nepavyko, reiskia, kad ne man :::a03