1

Tema: Išliekime agresiją

Kam rytas prasidėjo nuo valandinio stovinėjimo ant vienos kojos žmonių prigrustame troleibuse piko metu,
kam žiauriai skauda galva nuo miesto triukšmo, mašinų užesio,
Kam atsibodo nuolatinis nuobodus ir vemt verčiantis kursiokų ar klasiokų uzgesys
Kam sugadino nuotaiką tušti piniginė ir artėjanti finansinė krizė
Kam stojasi plaukai piestu vien nuo minties apie diplominio rašymą, apie egzaminus, apie sesijas, įskaitas, referatų rošimą ir ....
Ką apšaukė eilinis praeivis dėl nežinia ko, o gatvėje prisikabino benamis, dvokiantis alkoholiu,
kas tiesiog blogai miegojo ir nenorėjo anksti keltis,
Kas susipyko su artimuoju, mokytoju, tėvais, mylimuoju...
Kas netyčia užminė ant šuniuko ar katino, užtrypė žiurkėną, kiaulytę...
Kam liko tik 1 vienintelis paskutinis neperskaitytas puslapis mėgstamiausios knygos...
Kas lifte netyčia užminė ant padorios neišauklėto šuns padarytos kruvelės,
Kam nulužo bato kulniukas ar suplyšo naujos kelnės,
Kieno plaukus kirpykloje padažė pasibaisėtina spalva...
Kam bloga nuotaika dėl pasibaigiusios vasaros...

Gal kas nors dar blogaiu?

2

Re: Išliekime agresiją

kai saule sviecia i veida, ausinuke groja muzika, pasaulis toks grazus, ir taip gera ir lengva sirdy pasidaro, kad tos visos menkos problemos nublanksta i uzmarsty... ;] :::700

3

Re: Išliekime agresiją

neturiu problemu- negaliu skustis gyvenimu

4

Re: Išliekime agresiją

pinigu trukst.

5

Re: Išliekime agresiją

aga,....tai cia pasirodo visiems taip linksma ir gera? smile o man tikrai siandien kamstis nuotaika galutinai sugadino...Vien po tiltu prastovejome 30minuciu!pavelavau i univera, o kai mane dar kursiokes sunervavo - tai galutinai suzverejau...
Gerai bent kad drauge palaiko, jai irgi stresas ;D 
P.S (ta pati draugaite, kuri fotkej) smile

6

Re: Išliekime agresiją

jo man kaip ir viliui

7

Re: Išliekime agresiją

Aleksandras, 21 parašė:

kai saule sviecia i veida, ausinuke groja muzika, pasaulis toks grazus, ir taip gera ir lengva sirdy pasidaro, kad tos visos menkos problemos nublanksta i uzmarsty... ;] :::700

nu joa:D  nes dazniausiai tokiu atveju as uzmiegu jeigu  pietu metas;D

8

Re: Išliekime agresiją

Aleksandras, 21 parašė:

kai saule sviecia i veida, ausinuke groja muzika, pasaulis toks grazus, ir taip gera ir lengva sirdy pasidaro, kad tos visos menkos problemos nublanksta i uzmarsty... ;] :::700

O vat pas mane kaip tik tame kamstyje ausinukas issikrove. Tai net muzika pavede siandien ;D

9

Re: Išliekime agresiją

Many dabar gana jau linksmai gyvenu, va prisimenu Rugsėjo 1, tai KOŠMARAS, iki darbo visada važiuodavau apie 15 min. tą dieną sumušiau visus rekordus atvažiavau per 50, jau po 20 niuniavau sena dainike...neikit vaikai į mokyklą vaikai neikit, neikit vaikai į mokyklą ne.....ir t.t. ;D