1

Tema: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

kaip manote,ar bus lengvesnis egzaminas kai 1moje egzamino dalyje(aiksteleje) bus nuimti stulpeliai? Nes statistika rodo,kad tik 3 instruktoriai tokiu atveju,gerai pastate masinas...

2

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

Na, man butu sunkiau, nes pagal stulpelius lengviau matyti kur ribos:)

3

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

nu man tai lempa,db tipo moko vazineti su stulpeleis,o kai laikysiu jau bus be stulpeliu ir mano manymu tai bus daug sunkiau

4

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

Na, bet esme ta kad tikrovej stulpeliu daznai nebuna:) Stoji palei linijas ir tiek:)

5

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

na su stulpeliais mano manimu irgi lengviau smile nes linijas buna sunkiau iziuret, o gyvenime tai vis gi stulpelius atstoja kitos masinos smile

6

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

Vitalijus, 21 parašė:

na su stulpeliais mano manimu irgi lengviau smile nes linijas buna sunkiau iziuret, o gyvenime tai vis gi stulpelius atstoja kitos masinos smile

pritariu tau,kad stulpelius atstoja masinos

7

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

Na o kai masinu nera, o tik subraizytos linijos, salia kokio prekybos centro?:) ZIuri i linijas ir stataisi:)

8

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

o kai daug vietos, tai ir linijos ne taip baisios wink gali nesunkiai isipaisyt smile tie stulpeliai ir yra skirti masinoms atstot, kad visi naujokai nebraiziuotu eikstelese kitu masinu smile

9

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

Linas, 18 parašė:

Na o kai masinu nera, o tik subraizytos linijos, salia kokio prekybos centro?:) ZIuri i linijas ir stataisi:)


tai tu pats paziurek kas labai stengesi pastatyt masina tarp tu liniju kaip aikstele tuscia big_smile

10

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

Na as nesistengiu, bet visada graziai tarp liniju pastatau, toks jau yprotis:) O del Vitalijaus zodziu tai tikra tiesa, nes as bijau kad kas nors sonu nebruksteltu, nors ir pats patirties dar nlb teturiu vairavime:)

11

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

su tais bruksrelimai tai jau jo,pastatai masina prie parduotuves sveika grizti apsipirkes ziek jau sonas padailintas ;D

12

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

na ir paciam deje teke biski brukstelt ir pats esu nukentejes smile ir ne tik nuo brukstelejimu, bet ir nuo tokiu, kurie normaliai duru atidarinet nemoka... o kaip trenkia per salia esancia... kad net i veida kartais noris duot smile

13

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

Logiska manau kad bus be stulpeliu..Taip bus arciau realybes, nes realybeje kai statysi ar issisukinesi aiksteleje jokiu stulpeliu nebus..mokykites statineti masinytes kuo tixliau pagal nupaisytas linijas, nes nervuoja idijotai kurie pastato belekaip..:D

14

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

siaip jau mano nuomone galetu ne stulpelius pasalinti, o praktikos valandu skaiciu padidinti dvigubai ar trigubai.. taip pat viesai platinti egzaminavimo programas su random generuojamais klausimais ir ju vieta (kad nebutu "iskalimo" pagal klausima ir atsakyma is eiles). Kad is esmes zmones turetu galimybe gerai suvokti KET. Mane stebina kaip zmones mokinantys vairuoti nesugeba isaiskinti vaziavimo ziedu gudrybiu ar judejimo i ikalne po sustojimo subtilybiu. Del to po to ir avarines situacijos ir t.t.

15

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

taisyklės geriausiai išmokstamos "popieriniu" būdu, t.y. spręndi bilietus iš eilės, kiekvieną savo klaidą pasiaiškindamas. du kartus SĄŽININGAI išspręndus bilietus, manau teoriją išlaikytų 95proc.

16

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

Vilius, 21 parašė:

taisyklės geriausiai išmokstamos "popieriniu" būdu, t.y. spręndi bilietus iš eilės, kiekvieną savo klaidą pasiaiškindamas. du kartus SĄŽININGAI išspręndus bilietus, manau teoriją išlaikytų 95proc.

skaitmeniniu budu taip pat galima ismokti. jei atlikus uzduotis po to ismestas klaidas perziuri.

17

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

tiesą sakant nemačiau tokios programos, kuri turėtų tiek klausimų, o bilietuose yra beveik kiekvienas taisyklių punktas. gal ir yra, bet sakau, nemačiau, nors žiūrinėjau dviejų didžiausių kauno vairavimo mokyklų turimas programas, ir klausimai kažkaip ne taip sudaryti, kad padėtų tau išmoksti taisykles, o ne patį klausimą

18

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

Gintaras, 24 parašė:
Vilius, 21 parašė:

taisyklės geriausiai išmokstamos "popieriniu" būdu, t.y. spręndi bilietus iš eilės, kiekvieną savo klaidą pasiaiškindamas. du kartus SĄŽININGAI išspręndus bilietus, manau teoriją išlaikytų 95proc.

skaitmeniniu budu taip pat galima ismokti. jei atlikus uzduotis po to ismestas klaidas perziuri.


as ir manau,kad skaitmeniniu budu geriau,pvz. as surinkdavau nedaugiau 72%,taciau db kaip savo klaidas issianilizavau maziau negu 80% nesurenku smile

19

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

As irgi uz skaitmenini, pora val pasimokinau ir egzamina 93 proc islaikiau, o knygutes nusipirkes nebuvau ir teorijos nelankiau beveik:)

20

Re: Regitros pasikeitimai nuo spalio 7dienos

nu as knygute turiu nuspirkes,tik db nesuprantu  kam ji reikalinga big_smile