1

Tema: Spuogeliai

Niekada neturejau problemu su veido oda, bet pries koki menesi pradejo atsiradinet ant jos spuogeliu. Stengiuos juos ivairiai naikinti, gyditi. Naudoju specialiai tam skirtus prausiklius, kremus, taciau nelabai ka ir tepadeda. Tie keli spuogai varo mane is proto. Kad jie butu maziau pastebimi, tenka juos maskuoti pudra. O juk pagalvojus, tai dar labiau kenkia. Juk ir veido poras uzkemsa.
Zodziu, norejau paklausti, gal zinote kokiu nors isties veiksmingu, geru budu juos panaikinti?
Aciu;)

2

Re: Spuogeliai

kiekvienas zinome ta buda bet nekiekvienas drystame ji pripazinti garsiai;)Tau truksta SEXO!mars su kokiu grazuoliu i lova ir 3 paras niekur kitur kad nematyciau;)

3

Re: Spuogeliai

Jo sexas sako padeda..Daugiau niekuo negaleciau padeti..:D

4

Re: Spuogeliai

as liepiau su grazuoliu, prie ko cia Tomas?:)

5

Re: Spuogeliai

Tai spuogeliu dingimas nepriklauso, nuo ju naikintojo grozio..Svarbu as be spuogeliu ir ok, tixiu..:D

6

Re: Spuogeliai

Dar girdejau kad soliariumas padeda:) Bet vistiek seksui pirma vieta skirciau:D Bent jau malonu:)

7

Re: Spuogeliai

i jei nori greito isgyjimo rinkis grupini;D

8

Re: Spuogeliai

Jo..Julijai gal jau vien nuo patarimu (pasiulymu) pasidarys linxmiau, nusisypsos, ir dinx visi spuogeliai..:D

9

Re: Spuogeliai

Salicilo spiritu "pridegink" tuos spuogelius, bet tik neliesk odos aplinkui. Su ausu krapstuku ir tik pati spuogeli - prispausk ir pora sekundziu palaikyk.
O siaip, svarbiausia ju nespausti, nekrapstyti ir kol oda uzkresta nevalyti jokiais oda erzinanciais preparatais, kaip pvz pilingas su granulemis, nes spuogai yra odos uzdegimas, o juos kankindama tik ispleti  infekcija i didesni plota, o ne gydai. Tei va smile

10

Re: Spuogeliai

tai gal reiketu ieskoti priezasties kodel jie pradejo atsirasti, jei ju niekada nebuvo. gal vaistus kokius pradejai vartot ar dar ka nors, pagalvok, gal atrasi ka nors.

11

Re: Spuogeliai

Soliariumas labai padeda, nes jis sausina oda.

12

Re: Spuogeliai

Tomas, 26 parašė:

Jo..Julijai gal jau vien nuo patarimu (pasiulymu) pasidarys linxmiau, nusisypsos, ir dinx visi spuogeliai..:D

Na, spuogeliai dar nedingo. Kiek buvo, tiek yra. Bet linksmiau isties pasidare. Pralinksminot mane, vyrukai:D

13

Re: Spuogeliai

dezinfekuojanti sausa pudra is annna lotan kosmetikos idealiausias variantas,teko su ja daug dirbt,tikrai geras rezultatas...o be to ir ant zaizdeliu gali det jei kazkada spaudyt bandei

14

Re: Spuogeliai

gal ko nors persivalgei pvz.sokolado ir isbere?ar siaip elergija nuo ko nors...

15

Re: Spuogeliai

na cia gal as nukrypsiu nuo temos ir pasiteirausiu ar neturit niekas tokiu problemu kaip kad labai blizganti veid oda ir paraudusi? gal ka patartumet blizgesiui mazinti,nes kazkaip pudros naudoti nesinori man kasdiena smile

16

Re: Spuogeliai

Egle, 18 parašė:

na cia gal as nukrypsiu nuo temos ir pasiteirausiu ar neturit niekas tokiu problemu kaip kad labai blizganti veid oda ir paraudusi? gal ka patartumet blizgesiui mazinti,nes kazkaip pudros naudoti nesinori man kasdiena smile

Siaip tai man atrodo kad kaip tik graziau kai blizganti oda..?:D Nebent ji blizga nuo riebumo perdidelio..tokiu atveju krema reikia naudoki neriebu, sausinanti..Man irgi panasiai budavo, bet dabar lyg pataikiau su kremu tai nera tokios problemos..:D

17

Re: Spuogeliai

Aciu uz patarimus;) Siap dabar jau man spuoguciai praeina. Tfu tfu tfu, tikiuosi daugiau ir neatsiras:)

18

Re: Spuogeliai

Julija, 20 parašė:

Aciu uz patarimus;) Siap dabar jau man spuoguciai praeina. Tfu tfu tfu, tikiuosi daugiau ir neatsiras:)

Tai pritaikei ta metoda kuri siulem, ar siaip dinxta?:)

19

Re: Spuogeliai

Na kad taip tu tomai teisus ji blizga nuo riebumo ir tai mane labai erzian nes tikrai neatrodo graziai, mano akiai tai jau nebegrazu. O jei as naudosiu sausinaanti krema man temps oda, ar as klystu,nes visa laiak tai drekinamaji naudoju o ziema tai nuo salcio. :?

20

Re: Spuogeliai

Egle, 18 parašė:

Na kad taip tu tomai teisus ji blizga nuo riebumo ir tai mane labai erzian nes tikrai neatrodo graziai, mano akiai tai jau nebegrazu. O jei as naudosiu sausinaanti krema man temps oda, ar as klystu,nes visa laiak tai drekinamaji naudoju o ziema tai nuo salcio. :?

Egle, na, jei tavo oda linkusi i riebuma, tai ir naudok ivairius kremukus, skirtus riebiai odai. Jei labiau blizga T zona, tuomet rinkis krema misriai odai.