1

Тема: Filmas "Dievų miškas"?

Ar verta ji ziureti, kokios nuotaikos paziurejus filma?

2

Re: Filmas "Dievų miškas"?

rekomenduoju ji wisiem, kurie neabejingi okupaciniam laikotarpiui ir nori pamatyti lietuwos kino shedewra. aktoriu waidyba labai gera, siuzhetas tikrai geras... zodziu as likau suzhawetas

3

Re: Filmas "Dievų miškas"?

na aisku kad verta,juk tai vienintelis LT filmas uzdirbes puse milijono pelno...ir jame vaidina Puipos (jei neklystu tokia rezisieriaus pavarde,jei ka pataisykit) marti:D
na o jei rimtai verta:D)

4

Re: Filmas "Dievų miškas"?

na man asmeniskai knyga buvo zymiai idomesne....

5

Re: Filmas "Dievų miškas"?

man knyga ir buvo ydomesne bet nesvarbu...filmas irgi buvo labai geras;)ir pasibaigus filmui isejau is kino sales be zodziu..

6

Re: Filmas "Dievų miškas"?

na as irgi...is vis balys sruoga geras rasytojas...dievu miskas labai idomi ir gera knyga tik gaila kad ne visi dabar skaito....

7

Re: Filmas "Dievų miškas"?

tiesa sakant filmas nesuzavejo taip labai kaip tikejausi smile
bet pamatyti paciam visada verta

8

Re: Filmas "Dievų miškas"?

Kaip sakė daugelis, pamatyti pačiam tikrai verta. Aš asmeniškai buvau skaičius knygą, tad nori nenori, pirmiausia imi filmą su ja lyginti (nors to daryti ir nereikėtų, nes filmas buvo statomas remiantis tik knygos motyvais, o ne pačia knyga). Šiaip patiko ta filme jaučiama ironija. Kaip rašė knygoj: "Pakaruokliškas humoras". Geras. Manau, kad Sruogai vaidinti parinktas tikrai labai tinkamas aktorius. Vaidmenį atliko puikiai. Pasigedau žiaurumo, mano manymu, jo realybėje buvo žymiai daugiau. Siūlau nueiti ir pačiam pamatyti smile

9

Re: Filmas "Dievų miškas"?

kadangi knygos buna uz filma visalaik idomesnes nes ten daugiau minciu gali ishreiks nei filme...bet sheip filmas puikus...kaip lietuvishkas ishvis...nu zdz kas neziurejo gali gailetis...

10

Re: Filmas "Dievų miškas"?

jo ziaurumo tai tikrai truko....

11

Re: Filmas "Dievų miškas"?

Tautvydas, 16 пишет:

kadangi knygos buna uz filma visalaik idomesnes nes ten daugiau minciu gali ishreiks nei filme...bet sheip filmas puikus...kaip lietuvishkas ishvis...nu zdz kas neziurejo gali gailetis...

Na, gailėtis gal ir nereikia, juk bet kada šį filmą galima pamatyti smile

12

Re: Filmas "Dievų miškas"?

mano manymu knyga buvo idomesne... bet filmas tajp pat neblogas... dar gi rejkia dziaugtis kad lietuviai visaj neprastaj sugeba juos pastatyti... tad... verta ji pamatyti smile

13

Re: Filmas "Dievų miškas"?

ai labai jau neidomus tas filmas is reklamos sprenziant turejo buti kaskas idomaus ..bet nieko nepastebejau

14

Re: Filmas "Dievų miškas"?

knyga zymiai idomesne...
o filmas, tiesa sakant, man nepatiko..
Per visur tik snekedavo, kad tai pelningiausias filmas.. O is kur $ ? nes visos lietuviu mokytojos tempia moksleivius ziureti to filmo..
esu macius ir "stiklo namai" .. irgi ne..
va, axx festivalio filmukai trumpametraziai jau patiko:)

15

Re: Filmas "Dievų miškas"?

Daiva, 18 пишет:
Tautvydas, 16 пишет:

kadangi knygos buna uz filma visalaik idomesnes nes ten daugiau minciu gali ishreiks nei filme...bet sheip filmas puikus...kaip lietuvishkas ishvis...nu zdz kas neziurejo gali gailetis...

Na, gailėtis gal ir nereikia, juk bet kada šį filmą galima pamatyti smile

nu joa klaida galima ishtaisyt...nu zdz gali gailetis kad dar neziurejai..:D

16

Re: Filmas "Dievų miškas"?

nu ka zinau pvz pas mus mes vaikai rekem kad ejtume i dievu mishka ...kai uzknisom aukletoja nusivede:D

17

Re: Filmas "Dievų miškas"?

nieko gero jei nesi skites tos  knygos tai net neziurek nes nesuprasi apie ka rodo

18

Re: Filmas "Dievų miškas"?

Ernesta, 20 пишет:

jo ziaurumo tai tikrai truko....


ko jus cia su tuo ziaurumu.. juk ne kokis bojevykas smile esme juk filmo buvo ne parodyti kaip ten viskas buvo gerai.. o kad net ir blogomis salygomis zmogus gali islikti zmogumi...  manau ir taip jau pilna ziauriu filmu...

19

Re: Filmas "Dievų miškas"?

patiko smile

20

Re: Filmas "Dievų miškas"?

verta.tikrai verta paziuret.pirmas ispudis buvo,kad knyga zymiai geresne,joje tikrai buvo geresniu epizodu,kuriuos galima buvo suvaidint.ir ta scena,kur vienas lavonas dingo,pernelyg supaprastinta.galima buvo geriau.bet vis tiek,pagarba Masalskiui,uz tai kad ryzosi:)