1

Tema: ar ymanoma gyventi eksprontu?

ar gyvenimas sia diena turi ateity?kas geriau gyventi be ateities?ar matyti kai duzta tavo svajones

2

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

beabejo imanoma gyventi tik sia diena,manau,kad tai ir yra geriausia,aisku nereikia del to pamirst savo pareigu,bet gyventi ekspromtu,tai saunu,niekada nereikia sukti galvos ar pergyventi del kazko,kas neiseina :-}

3

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

imanoma, bet tai per daug primityvu

4

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

Gyventi reikia taip, kaip atrodo, kad tau yra geriau, o ne kaip kitiems patogiau.. smile
Eksprontu - tiesiog vienas is galimu keliu.. Beje, visai smagus, tik nereikia persistenkti.. smile

5

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

gyventi tik se dienele nemanau kat kam pavyktu big_smile neplanaves kaskiek i ateiti tu zluktum smile ekspromtu ilgai neisgyvensi smile niu kaskiek galima tik trumpai nes vistiek reikia kaska planuoti paskirstyti kitaip nebus big_smile mano manymu bomzai tik gyvena ekspromtu tik se dienele big_smile

6

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

IMANOMA,AISKU,tik tai vadinasi "EKSPROMTAS"

7

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

big_smile big_smile big_smile loreta nesupranta ko aejo cia:D

saulius nu joa teisingai tu:D sutinku su tawim:D o del bomzu:D tai jie ir negyvena ekspromtu:D jie galvoja kaip ryt prisigert big_smile

8

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

man neiseitu gyventi ekspromtu per daug sudetinga... pas mane buna tokiu dienu kai pora savaiciu i prieki buna daugiau maziau suplanuoti:)

9

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

niekam neitu gyevnt nebent turi milijonus:D nu siaip ekspromtu gyvenama per atostogas kaip as big_smile

10

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

man tai pvz suplanuoti dalykai nepavyksta...o jei darau ekspromtu tai viskas ok:)

11

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

planuojam svarbius dalykus, kuriu negalima nepadaryt big_smile
o ekspromtu darant savotiskas nesamones iseina geras dalykelis ;D

12

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

ką aš žinau klausimas buvo apie Ar įmanoma gyventi ekspromtu? aišku įmanoma sutinku su Sauliumi, bet tik kelias dieneles, o kitiems , truputuką pamastykit, jus kalbat apie Pesimizma ir Optimizmą, nemaišom ok? wink

13

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

... ekspromtu?... ..pavyks?..  nepavyks?... koks skirtumas :-)
... dazniausiai... pavyksta...
... ekspromtas... hmm, kasdieniniame meniu, geriau nenaudoti.

14

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

Kol galiu, gyvenu ekspromtu, neplanuoju beveik nieko...
Taciau nemanau kad ilgai taip gyvent sugebesiu... O kas liecia klausima, tai atsakymas is manes butu tok,s kad ymanoma gyvent ekspromtu, tik ar naudinga... kartais... ?

15

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

Mane erzina gyvenimas ekspromtu.Negaliu pakęsti kai žmones nieko neplanuoja ir negalvoja,kaip padaryti geriau. Visada ir visur reikalinga motyvacija ir numatymas .

16

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

Viskam yra pradzia ir pabaiga taip pat ir tavo svajonems, jos suduzo bet atsiras naujos taip tikrai bus, o gyventi ir reikia sia diena juk akimirkos negali pakartoti ir atsukti kaip filmo taigi dziaukis tuo kas tau liko, o jei neliko tai dziaukis savimi, yra toks pasakymas pasaulis yra nuostabus nes jame esame mes:)

17

Re: ar ymanoma gyventi eksprontu?

beto gyventi eksprontu galima bet pagalvok kiek laiko tai gales testis....