1

Tema: Gailestis

Ka manot, apie susitikinejima is gailescio?:) Mano manymu tai yra didziausia nesamone:)

2

Re: Gailestis

ÁISKU NESAMONE,NEZINAU DAR NEBUVAU TOKIOJ SITUACIJOJ,TODEL GERAI TAI NET NEIYSIVAIZDUOJU

3

Re: Gailestis

Na, o man teko girdet apie tokias situacijas. Drauge susitikinejo su vaikinu, tik del to, kad jis ja beprotiskai mylejo, (ji jo nemylejo). Sake, kad su juo nuobodybe buvo, todel galu gale jam teko tiesa pasakyt:) Kiek supratau, vaikinukui nelinxma buvo

4

Re: Gailestis

AI NU TOKIA PANASIA SITUACIJA IR AS TUREJAU,BET SENIAI,BET NUO TOS AKIMIRKOS KAI PAMACIAU KAD TARP MUSU NIEKO NEISEIS,PAPRASCIAUSIAI VISKA UZBAIGIAU,BET NEMANAU KAD TOKS SUSITIKINEJIMAS YRA IS GAILESCIO,O GAL?REIK DAR GERAI IR PAGALVOT:?

5

Re: Gailestis

Susitikinejimas is gailescio nei vienam nieko gero neduoda... Abu kankinasi... O galu gale tas kuris susitikineja is gailescio silpnesni zmogu gali pastumeti net i savizudybe...

6

Re: Gailestis

na,bet jei vaikinas gyvenime daug iskentejas,matosi,kad mane myli tikrai gaila butu siaip mesti...man buvo tokia situacija...

7

Re: Gailestis

na na ir kaip pasielgai? :] aisq kad metei..;) visada taip buna;)

8

Re: Gailestis

ne nemeciau...;)

9

Re: Gailestis

Linas, 18 parašė:

Ka manot, apie susitikinejima is gailescio?:) Mano manymu tai yra didziausia nesamone:)

nesamone tikrai
nu cia taip gali daryti zmogus kuriam nerupi sawo asmenine laime smile

10

Re: Gailestis

Danguole, 20 parašė:

ne nemeciau...;)

nemetei? tai ka pats numiro? :? ar tu dar vis su juo is gailescio tampais? yikes

11

Re: Gailestis

nesakau,kad is gailescio su juo buvau...tiesiog jis netrauke manes kaip vyras,bet  buvo nuostabus draugas...taip atsitiko,kad po truputi viens nuo kito nutolom nes atskiruose miestuose gyvenam jam mokslai prasidejo...taip abipusiu susitarimu issiskyrem(na cia ilga istorija buvo)as dabar labai dziaugiuosi,kad jo neiskaudinau ir tuo metu nemeciau big_smile

12

Re: Gailestis

o kodel dziaugies? smile

13

Re: Gailestis

nes jis nuostabus zmogus ir mane sazine butu uzgrauzus,jei ji tuo metu palikus buciau...ivyko viskas savaime big_smile

14

Re: Gailestis

hmmm o kuo jis nuostabus buvo? ;] pamokyk ir mane, noriu toks tapt ! big_smile~

15

Re: Gailestis

o ko tu jau toks blogas? big_smile

16

Re: Gailestis

sunkus klausimas big_smile ne man cia tokius dalykus sakyt, o zmonem kurie su manim bendrauja :V

17

Re: Gailestis

na kiek pastebejau su tavimi pajuokauti galima ir tai labai gerai smile

18

Re: Gailestis

na... su visais gi galima pajuokaut:)

19

Re: Gailestis

oi ne su visais yra zmoniu kurie humoro nesupranta...pasakai koki bajeri tai ziuri net persikreipia...nemegstu tokiu smile

20

Re: Gailestis

mhm... griztant prie temos...:) manau is gailescio yra blogai susitikinet... nebent tikrai zinai kad ilgai nebetruks ta pazintis, kaip vat kad su danguole, kad isvaziuos svetur ar pan.. smile