1

Tema: Ar sutiktumėt...?

...kad jūsų vaiką mokytų homoseksualus mokytojas?

2

Re: Ar sutiktumėt...?

jokiu budu

3

Re: Ar sutiktumėt...?

atsakymą dar leidžiama ir argumentuoti wink

4

Re: Ar sutiktumėt...?

nezinau smile

5

Re: Ar sutiktumėt...?

o tu, martyna, sutiktum?

6

Re: Ar sutiktumėt...?

na čia vėl niuansų visokių yra... vyram tai iškart gėjus su pedofilu asocijuojasi tokiu atveju... nieko keisto, kad jie kategoriški tuo klausimu, o aš galvoju, kad ne vien seksualinė orientacija viską lemia

7

Re: Ar sutiktumėt...?

argumentu daug nereikia- zhmogus nepripazhistantis elementariausiu sveikos visuomenes principu ir religiniu dogmu negali nieko gero duot vaikams. shiukshliu musu laikais uzhtenka- nereikia ju daugint

8

Re: Ar sutiktumėt...?

galbut

9

Re: Ar sutiktumėt...?

Denis, 22 parašė:

argumentu daug nereikia- zhmogus nepripazhistantis elementariausiu sveikos visuomenes principu ir religiniu dogmu negali nieko gero duot vaikams. shiukshliu musu laikais uzhtenka- nereikia ju daugint


sveikos visuomenes principai? kas tai per velnias?
o del religiniu dogmu - jei ju labai laikomasi butu - siandien tavo dziaugsmui sedetumem daugmaz 15 amziaus issivystimo lygyje ...

mano pozicija: man tas nerupi visiskai, jei mokytojas yra kvalifikuotas ir gerai dirba savo darba man nesvarbu gejus, fashis, zaliasis ar ufonautas jis ...

10

Re: Ar sutiktumėt...?

siaip man visiskai **** butu jei tarkim mano bendradarbis, destytojas, kad ir daktaras butu gejus, jei jis yra kompetetingas savo srityje ir nebandytu leisti man suprasti, kad noretu su manim paisdykaut vakare, bet nenoreciau, kad mano vaika mokytu tokio pobudzio mazumu atstovas. paprasciausiai vien del to, kad jauna zmogu, vaika, labai smarkiai itakoja aplinka kurioje jis auga. jei tas mokytojas sugebetu visiskai atsiriboti nuo savo orientacijos ir mokiniai nieko apie tai nesuzinotu, na galbut tada.. bet nelabai tikiu, kad tai imanoma.

Algis, 20 parašė:
Denis, 22 parašė:

argumentu daug nereikia- zhmogus nepripazhistantis elementariausiu sveikos visuomenes principu ir religiniu dogmu negali nieko gero duot vaikams. shiukshliu musu laikais uzhtenka- nereikia ju daugint


sveikos visuomenes principai? kas tai per velnias?
o del religiniu dogmu - jei ju labai laikomasi butu - siandien tavo dziaugsmui sedetumem daugmaz 15 amziaus issivystimo lygyje ...

mano pozicija: man tas nerupi visiskai, jei mokytojas yra kvalifikuotas ir gerai dirba savo darba man nesvarbu gejus, fashis, zaliasis ar ufonautas jis ...

11

Re: Ar sutiktumėt...?

whatever, algi, whatever- tokie liberalai kaip tu tik duoda akstina visokiausiu blogybiu pletimuisi. del tokiu visuomene pradeda puliuoti. mano pozicija: surinkt visus brudus aka narkomanus, pederastus i kruva, ten pat ir ju gynejus ir tuos kuriems nerupi ir tiesiai i gaswagena

12

Re: Ar sutiktumėt...?

mhm, jop, "blogybiu pletimasis" "visuomenes puliavimas" ... vaizdzios frazes, daznai fashistiniu paziuriu urodai tokiomis dangstosi, tik kai paprasai paaiskint ka tai reiskia - atsakymo nesulaiki ;]] ... visuomene pradeda puliuoti tada ir tik tada, kai vieni visuomenes nariai (dazniausiai buki, pietaru ir gandu valdomi) pradeda primetineti savo nuomone kaip vienintele teisinga ir galima visiems kitiems ... siuo atveju pulinys esi tu ...

13

Re: Ar sutiktumėt...?

o tu , Deni, pats tikintis esi?

14

Re: Ar sutiktumėt...?

dovydai, cia snekama konkreciai apie mokytojo pozicija, siuo aspektu kyla klausimas ar isvis butu gerai jei mokytojas (nesvarbu kokios orientacijos) per savo destoma pamoka pradetu kalbet apie savo orientacija (ar isvis kas nesusije su destoma discipina)? jei taip atsitiktu as jau nebetikeciau kad pedagogas sugeba dirbti savo darba ir pareikalauciau ji salinti is uzimamu pareigu

15

Re: Ar sutiktumėt...?

taip, Martyna, ash esu tikintis.

16

Re: Ar sutiktumėt...?

kam man tau, algi, aishkint tokiu fraziu reikshme, jei tavo protelis elementariai nepajegia ju suprast be paaishkinimo? net nematau prasmes nusileist iki diskusijos- tu pasakei savo nuomone, ash- savo.

17

Re: Ar sutiktumėt...?

Denis, 22 parašė:

taip, Martyna, ash esu tikintis.


o 10 dievo įsakymų iš eilės tvarka galėtum išvardint?

18

Re: Ar sutiktumėt...?

Algis, 20 parašė:

dovydai, cia snekama konkreciai apie mokytojo pozicija, siuo aspektu kyla klausimas ar isvis butu gerai jei mokytojas (nesvarbu kokios orientacijos) per savo destoma pamoka pradetu kalbet apie savo orientacija (ar isvis kas nesusije su destoma discipina)? jei taip atsitiktu as jau nebetikeciau kad pedagogas sugeba dirbti savo darba ir pareikalauciau ji salinti is uzimamu pareigu

ar tu tarkim darbo reikalais bendraudamas su merginom sugebi likti visiskai abejingas seksualiniam potraukiui? ir tas visiskai nuri pasireiksti kalbejimu apie savo seksualine orientacija, kazkokiais atvirais veiksmais ir panasiai, tai pasireiskia beveik nepastebimu flirtu, kalbos maniera, gestikuliacija ir t.t. daugeliu atveju turbut tiek pats zmogus, tiek to "flirto" objektas ta galbut pastebi tik kazkur pasamoneje.

19

Re: Ar sutiktumėt...?

ne, negaleciau. ir kokia ish to ishvada tu gali padaryt?

20

Re: Ar sutiktumėt...?

Svarbu, kad ne pedofilas ar zoofilas