61

Re: Ar sutiktumėt...?

Martyna, 18 parašė:

...kad jūsų vaiką mokytų homoseksualus mokytojas?

... o tu ka jau turi vaiku, kad tave tai jaudina... ar tave pacia toks mokina? Ir kaip?
.. ash kaip mama, shiek tiek sunerimciau, stebeciau situacija.... jei tai neatsilieptu neigiamai mano vaikui, turbut toleruociau.

62

Re: Ar sutiktumėt...?

Jolanta, 33 parašė:
Martyna, 18 parašė:

...kad jūsų vaiką mokytų homoseksualus mokytojas?

... o tu ka jau turi vaiku, kad tave tai jaudina... ar tave pacia toks mokina? Ir kaip?
.. ash kaip mama, shiek tiek sunerimciau, stebeciau situacija.... jei tai neatsilieptu neigiamai mano vaikui, turbut toleruociau.


jei dar tiesiogiai nesu susidūrus su vienu ar kitu dalyku, tai nereiškia, kad apie tai negaliu savo nuomonės turėti.

63

Re: Ar sutiktumėt...?

Algis, 20 parašė:

sita - o gal tu pabandyk kokioj GB, airijoj, svedijoj, apie belgija ir olandija as jau net nesneku viesai taip pablevyzgot? smile as net keliones islaidas apmoket apsiimciau smile
kitaip - vel sneki niekuom nesiremdamas, tik savo nezinojimu (aka bukumu) ... ka gi ... nieko naujo smile fashiai retai knygas/naujienas/moksline literatura skaito smile

nu as visai airijoj apie homo sakau kad juos tesiog reik atskirti nuo visomenes ..... big_smile nes tokie tesiog kartais nervina kartajs norisi duot i snuky big_smile ir kazkodel jokios bylos nera man ihskelta;)

tesiog reikia moket graziai apeit ta zodi homo ar gay ir dzin gali diskutuot apie paty prezidenta big_smile

64

Re: Ar sutiktumėt...?

u ir del tokio mokytojo:) siaip pas mane kolegijoj yra destytojas bet jo manieros kaip gejaus.... bet gal del to kad jis FILOSOFAS big_smile tai mes ziurim normaliai, nekritikuojam nieko big_smile

65

Re: Ar sutiktumėt...?

tai jau būtų nenormalu, jei nenormaliai žiūrėtumėt big_smile suaugę žmonės vis dėlto... o į snukį, manau, noris kartais duot ne tik kitos orientacijos žmogui, tai gal nėr čia ko būtent jų išskirti? wink

66

Re: Ar sutiktumėt...?

nu  blemba bet as zinau kurie ir po 25metus turi yr ziuri kreivaj tik pamate destytuva

67

Re: Ar sutiktumėt...?

ne...neleisciau...zn jie lygiai tokie pat kaip visi,bet...ne..

68

Re: Ar sutiktumėt...?

siaip maza vajka tai gali gali suraumuot ateiciai;) jis jau mokykloj pradetu ne berniukams o mergaites kasas tampyt big_smile

69

Re: Ar sutiktumėt...?

**** sumaisiau zodzius:D berniukams o ne mergaitems big_smile

70

Re: Ar sutiktumėt...?

bet tai kaip jis tą vaiką sutraumuotų, jei niekaip nekištų savo orientacijos? tai negi db puls per pamoką aiškint, kad "va, vaikučiai aš homosexualus ir tas lb gerai yra, būkit ir jūs tokie" ? smile čia gi jau nepedagogiška būtų

71

Re: Ar sutiktumėt...?

o del ko tau cia toks klausimas kyla?
tave moko ar kaip?

72

Re: Ar sutiktumėt...?

martyna nu nesakys jis taip big_smile bet o tu ka nezinai pati mazu vaiku ir kaip juos galima ikalbet ir t.t ?D:D big_smile big_smile nu aisku jau cia pieva bet gy big_smile dzin ..... big_smile
krc nerasau bo i taip nusishneku;D

73

Re: Ar sutiktumėt...?

tiesiog įdomu, ką mano žmonės, kaip labai tolerantiški yra

74

Re: Ar sutiktumėt...?

Evaldas, 22 parašė:

martyna nu nesakys jis taip big_smile bet o tu ka nezinai pati mazu vaiku ir kaip juos galima ikalbet ir t.t ?D:D big_smile big_smile nu aisku jau cia pieva bet gy big_smile dzin ..... big_smile
krc nerasau bo i taip nusishneku;D

aha, bet o nemanai, kad tėvai didesnę įtaką tiem vaikeliam daro? wink vis dėlto jų santykius vaikas daug konkrečiau mato... big_smile o tie kitokie mokytojai gal kaip tik tiesiog tolerantiškesnę visuomenę išugdytų?

75

Re: Ar sutiktumėt...?

martyna nu siaip pvz daba taj as tolerantishkas o kai grysiu i lt ishvis busiu toleranishkas hot ir brazauska ant galvos tampyt galesiu big_smile 

76

Re: Ar sutiktumėt...?

martyna nu siaip gal ir joa smile tu teisi:D o siaip geriausiai yra taip : kurt homo mokyklas lai jie mokosi ir juos moko homo wink ce butu paprasciau:D bet tada da begale bedu butu wink

77

Re: Ar sutiktumėt...?

Evaldas, 22 parašė:

u ir del tokio mokytojo:) siaip pas mane kolegijoj yra destytojas bet jo manieros kaip gejaus.... bet gal del to kad jis FILOSOFAS big_smile tai mes ziurim normaliai, nekritikuojam nieko big_smile

Tai ka cia sulyginai, ar ten kolegija kur vaikai mokosi?

78

Re: Ar sutiktumėt...?

va va big_smile

79

Re: Ar sutiktumėt...?

nu as tap kaip bendrai pasakiau:)) kad tokiu yrav isur big_smile

80

Re: Ar sutiktumėt...?

protas...:)