141

Re: mes lietuviai

Sveiki visiems. jus pazinsite tiesa it tiesa padarys jus laisvus, bet buti laisvam tai ne reiskia kad galite dayti ka norite, svarbiausia islikti zmogumi, kurie turi savo garbe ne tik sau bet ir "kitiems". Nesvarbu anglas, lietuvis, rusas, voketis ir t,t. Buki zmogus ir "nesupuki".   

142

Re: mes lietuviai

neskaiciau visko, kas cia prirashyta, bet zhinau, kad mylesiu Lietuva uzh jos praeiti, uzh visas paprastu zhmoniu asharas, kur per visu okupaciju ir aneksiju shimtmecius buvo pralietos ir desiu visas pastangas i jos shviesesnes ateities kurima. tegu kiti uzhsieny shaibu vaikosi, man ir cia gerai

143

Re: mes lietuviai

Denis, 22 parašė:

neskaiciau visko, kas cia prirashyta, bet zhinau, kad mylesiu Lietuva uzh jos praeiti, uzh visas paprastu zhmoniu asharas, kur per visu okupaciju ir aneksiju shimtmecius buvo pralietos ir desiu visas pastangas i jos shviesesnes ateities kurima. tegu kiti uzhsieni shaibu vaikosi, man ir cia gerai

auksiniai zodziai...saunuolis...:D~

144

Re: mes lietuviai

lietuvoj blin mazhaj darbo vietu... sako kad po armuxos lengvaj gausi darba...fig tam..po armuxos menesi ieshkojau darbo, ir neradau, nes tie visi loxaj sake kad pox kad tu armijoj buvaj, man rajk su darbo patirtim...nuvariau i anglija, jau po savajtes dirbau..taj kur ta tejsybe..nexuj daro toj lietuvoj ir viskas

145

Re: mes lietuviai

gerai kad tau pasiseke tiek greit susirast darba kiti atvaziuoja ir is vis neranda

146

Re: mes lietuviai

Algiz, 17 parašė:

gerai kad tau pasiseke tiek greit susirast darba kiti atvaziuoja ir is vis neranda

kaip sakoma: randa tik ieskantis. yra vienas toks pazystamas, ji cia zmona priverte atvaziuoti...tai jis pats darbo nesurado, kaip tevas jam dave skelbima, nuveze ji tenais, tai jis ir pradejo dirbti...
mano tevas pradejo dirbti po dvieju savaiciu, jo draugas, po dvieju dienu, mamos brolis kita  diena po atvykymo, pasytamo brolis po savaites, seses draugai po poros doenu jau dirbo...

147

Re: mes lietuviai

yra viena tokia paslaptis..jej darba ieshkaj per agenturas taj rejkia vajkshchiot kiekviena diena i ta agentura ir klausinet ar rado darba, tada grejt juos uzhknisi ir jie randa tau darba.. big_smile vat...

148

Re: mes lietuviai

o tu nepagalvoji kad tavo pasakymas Deni saibu vaikymas gali zeist truputeli:)?galvoji cia tik tu vienas myli Lietuva:)?galbut mes uz tas saibas gryze ir padesim kurt sviesesne ateiti:=)tau nusi..... pasakei ir viskas galvoji ane?:=)

149

Re: mes lietuviai

Donatas, 27 parašė:

o tu nepagalvoji kad tavo pasakymas Deni saibu vaikymas gali zeist truputeli:)?galvoji cia tik tu vienas myli Lietuva:)?galbut mes uz tas saibas gryze ir padesim kurt sviesesne ateiti:=)tau nusi..... pasakei ir viskas galvoji ane?:=)

o kokiu tikslu zhmones ten ishvazhiuoja? juk pagrinde del shaibu. tad manau, kad tai, ka ash parashiau yra tiesa ir nors ji gali zheist, bet tiesa dazhnai buna zheidzhianti. o uzh tas shaibas jus grizhe kursit savo shviesesne ateiti, o ne Lietuvos, bo jusu darbo vaisiai gi vistiek liks uzhsieny.. smile

150

Re: mes lietuviai

kox patriotiskumas..."kurti Lietuvos sviesia ateiti" smile Kur geresnes salygos gyventi ten ir vaziuojam,o kadangi Lietuvoi dideliu perspektyvu nesimato,tai kam reik smerkt tuos zmones kurie puikiai isitaise uzsieni?

151

Re: mes lietuviai

pz "nesimato perspektyvu".. ish kur jos gali but su tokiu pozhiuriu? perspektyvas reik kurt, o kas vazhiuoja "ant gatavo"- nieks ju nesmerkia. noras gyventi geriau yra naturalus. lygiai kaip ir noras kad ta gerove butu pasiekta kuo mazhesnemis sanaudomis.

152

Re: mes lietuviai

na vieni vaziuoja i gatava kiti kuria....o pradzioje skaiciau kaip ant Nikotos vare mol jisai angliskus pasus pasidares lai mauna i angliskus puslapius

153

Re: mes lietuviai

nea cai naturalu gi wink Gyvenam kitur, apsimetam arabais bet bendraujam su lietuviais big_smile

154

Re: mes lietuviai

o kas sake kad apsimetam arabais?juk nevisi ten vaziuoja art...mano draugas pvz ten isvaziavo issilavines ir dirba statybos inzinierium:p

155

Re: mes lietuviai

nu ne apie darba snekta buvo wink bet cia jei pradesim svaidytis o mano tas o mano anas tai isviso uzsnigsim pavyzdziais big_smile nes as pvz gi galiu rast pvz kur isvaziavo issilavines o dirbo autobusu vairuotoju big_smile

156

Re: mes lietuviai

as ir gera atveji zinau mergina baigus auksta moksla...ir isvaziavus i Vokietyja bobutem pampersus keicia...:::034 ir baisiai laiminga,nes daugiau pinigu nei cia gauna...vat kaip...:::034 visokiu zmoniu yra,visokiu reikia...:::034

157

Re: mes lietuviai

nu tada as tave klaidingai supratau, o vat kad ta bachuriuka uzsipuole ,kaip tikri lietuviai pavyduoliai:)

158

Re: mes lietuviai

nea tai kad labiausiai ji uzsipuole del to kad jis cia atejes girtis pradejo apie kievo kotletus apie savo algas ir savo gyvenima ;D kaip jam gerai ir kaip mum blogai... :?

159

Re: mes lietuviai

tai cia su namioku,kad vaziuotumem ten gerai gyvent:D:D:D

160

Re: mes lietuviai

Auris, 19 parašė:

nea tai kad labiausiai ji uzsipuole del to kad jis cia atejes girtis pradejo apie kievo kotletus apie savo algas ir savo gyvenima ;D kaip jam gerai ir kaip mum blogai... :?

plee Auri, nuo kada pasakojimai ir palyginimai yra girimasis?
jei tu pavydi del to kad tu neturi kasko ka as turiu tai ciane mano problemos