1

Tema: Uz vyrus

Nesuprantu panu, kurios vis stume ant bachuriuku, kad jie sioki ar anoki. Man asmeniskai visi jus MALADEC wink Va taip va, OT!

2

Re: Uz vyrus

Respect ! be zodziu!

3

Re: Uz vyrus

labai dekui:D

4

Re: Uz vyrus

Nu tai kad be musu, merginom ir nekas gali but, taip kaip ir vaikinam be merginu....

5

Re: Uz vyrus

Nugi kiekvienas mes su savo fanaberijom big_smile Idealiu nera! Panom ieskanciom idealo pasiulyciau gerai pagalvot ar jos jau pacios tokios idealios. Bet vyrukai vistiek - Jus patys paciausi :*

6

Re: Uz vyrus

:*saunuoliai:*

7

Re: Uz vyrus

deja mergino vistiek saunesnes.....

8

Re: Uz vyrus

Agnieska, 25 parašė:

deja mergino vistiek saunesnes.....

ka tu tamsta femeniste ismanai... smile

9

Re: Uz vyrus

Agnieska, 25 parašė:

deja mergino vistiek saunesnes.....

tik ne tos kurios taip galvoja kaip tu tongue

10

Re: Uz vyrus

Agnieska, 25 parašė:

deja mergino vistiek saunesnes.....

pagal ka tu ta saunuma matuoji?kokie saunumo matavimo vienetai?
ai krc pradedi lenktynes kurios neturi nei tikslo nei prasmes!

11

Re: Uz vyrus

Agnieska, nepersistenk...!!! big_smile

12

Re: Uz vyrus

visos mergos mano as vikrus nors rytoi i darba oi:)

13

Re: Uz vyrus

...Sutinku, kasd visi vaikinai saunus, nestumiu ant ju, bet manau, kad visi pirmiau galvoja apie seksa, o po to visa kita...

14

Re: Uz vyrus

Milda palauk meteliu 15 pradesi kalbet visai kitaip, kai didene trieba bus tau nei tavo vyrui;)beje man  per krepsinio cempionata paklausk vaikino arba sexas arba varzybos jis tik vien del to kad neizeistu taves sutiks su seksu, aisku jeigu sutiks;D

15

Re: Uz vyrus

:-] po 15 metu, tai tikrai, apie viska poziuris pasikeis

16

Re: Uz vyrus

o bet ziuriu cikuraku nakvaku:D aisku vyrai jega:D
ner nevieno idealaus:)) ir nebuvo ir nebus:D taip kad visi vienodi:D vieni be kkitu neihstvertumeme:D

17

Re: Uz vyrus

Visokiu yra ir vaikinu, ir panu. Yra sauniu, yra ir nelabai. Taip, mes isties, kai nusiviliam kitos lyties atstovais, imame truputi ant ju "stumti". Mes taip elgiames visi. Ir merginos, ir vaikinukai. Na, bet kaip Evaldas ir sake, jog kaip ten bebutu, mes vieni be kitu visgi neistvertume:)
O tu, Kristina, man atrodo, tiesiog norejai pasirodyt ziauriai faina pana cia taip parasydama. Kita karta kam nors lisdama i sikna, nepamirsk muilo:D) big_smile) big_smile)

18

Re: Uz vyrus

Na jei nuomone yra lindimas i sikna, tada tu teisi. Tik galiu pasakyt viena, kad toli grazu ne visi "stumia" ant juos nuvylusiu antru pusiu, kaip kad tu teigi.

19

Re: Uz vyrus

na aisku visokiu yra ir vaikinu,bet tos moterys-merginos sakydamos,kad visi vyrai kiaules irgi klysta...man asmeniskai su vaikinais bendrauti yra paprasciau ir pajuokauti,pablevyzgoti galima smile ir jumora vaikinai kaip pastebejau geriau supranta nei merginos...

20

Re: Uz vyrus

pasirodo ne visos merginos feministes..;)