1

Tema: Ar jis mane myli...

Draugauju su vaikinu puse metu,taciau nezinau ar jis mane myli,nes as jy labai labai myliu.... Jis man dar to nesake,okai paklausiau,atsakymas buvo gal nezinau sad man labai skauda sirdele kai nezinau kaip yra ir bijau ji prarasti...

2

Re: Ar jis mane myli...

suspausk kojas ir palaikyk kelis kartelius.. kai negausk o nori, paciai aisku bus

3

Re: Ar jis mane myli...

Na mes ne daznai mylimes ir nezinau ar tai pades....

4

Re: Ar jis mane myli...

Tai jei nedaznai mylites tai va tau ir atsakymas..:D

5

Re: Ar jis mane myli...

o tu jo visa laika klausk, klausinek tol kol tau atsakys....o jei vel atsakys kad "gal, nezinau" sakyk kad man toks atsakymas netinka...

6

Re: Ar jis mane myli...

na klausineju,tik bijau ikyreti....

7

Re: Ar jis mane myli...

geriau suzinoti nes taip ar kitaip ji prarasi  jeigu jis taves nemyli

8

Re: Ar jis mane myli...

na bet gal meile gims veleu/...

9

Re: Ar jis mane myli...

Egle, 17 parašė:

na bet gal meile gims veleu/...

Na jo, viltis kvailiu motina, kaip sakoma, o motina savo vaiku nepalieka...

10

Re: Ar jis mane myli...

O gal tu palauk? Neklausinek... Ateis laikas ir jis pats tau pasakys... Gal jis iesko tik tinkamos progos... Pvz as su vaikinu draugavau beveik metus kol jis man ryzosi pasakyti, kad myli... Bet jis tai pasake tikrai ispoodingai, net ir praejus keletui metu vis prisimenu ta diena:) Ir kartais pagalvoju, kad teisingai pasielgiau, kad neispesiau is jo anksciau to "gerai jau gerai, myliu as tave"... Juk nuo to tau tikrai lengviau nebus, nes tikrai nebusi isitikinusi, myli jis ar ne...

11

Re: Ar jis mane myli...

smile aciu aciu smile

12

Re: Ar jis mane myli...

na nieko gero kai vaikinas atsako gal arba nezinau...puse metu yra gana didelis laiko tarpas ir manau jis jau turetu zinoti ka tau jaucia...o GAL sako dazniausiai tada kai nenori pasakyti tiesos ir iskaudinti zodziu NE

13

Re: Ar jis mane myli...

Juste, 22 parašė:

O gal tu palauk? Neklausinek... Ateis laikas ir jis pats tau pasakys... Gal jis iesko tik tinkamos progos... Pvz as su vaikinu draugavau beveik metus kol jis man ryzosi pasakyti, kad myli... Bet jis tai pasake tikrai ispoodingai, net ir praejus keletui metu vis prisimenu ta diena:) Ir kartais pagalvoju, kad teisingai pasielgiau, kad neispesiau is jo anksciau to "gerai jau gerai, myliu as tave"... Juk nuo to tau tikrai lengviau nebus, nes tikrai nebusi isitikinusi, myli jis ar ne...

is temos gerai, jau gerai, ikalbejai myliu tave.. nu dabar bus seksas.. wink

14

Re: Ar jis mane myli...

Egle, 17 parašė:

Draugauju su vaikinu puse metu,taciau nezinau ar jis mane myli,nes as jy labai labai myliu.... Jis man dar to nesake,okai paklausiau,atsakymas buvo gal nezinau sad man labai skauda sirdele kai nezinau kaip yra ir bijau ji prarasti...

nemyli...

15

Re: Ar jis mane myli...

Man atrodo,kad nemyli.Nes jei myli,labai malonu tai sakyti mylimam žmogui.Nors ir kiekvieną dieną.:)

16

Re: Ar jis mane myli...

Egle, 17 parašė:

Draugauju su vaikinu puse metu,taciau nezinau ar jis mane myli,nes as jy labai labai myliu.... Jis man dar to nesake,okai paklausiau,atsakymas buvo gal nezinau sad man labai skauda sirdele kai nezinau kaip yra ir bijau ji prarasti...

Nebuk naivi nelauk kol prades prisekineti meile nezodzeis o darbais mes tevyne mylim smile zodziu neuztenka gyvenime viskas turi savo kaina ,o jai jis abejoja tai neuzilgo susiras kita del kurios neabejos as tau sakau smile

17

Re: Ar jis mane myli...

manau visi vaikinai tokie patys!!! draugavau su vienu paskuj pamaciau ji su kita pamilau bet mane iskaudino.... darugavau su kitu taipat suzynojau kad turi drauge... labai jau moka apsukti galvele..:| bet dbr man jau viskas gerai pagalvojau kad tikrai bus viskas gerai ir dbr juos apgaudyneju taip jums visiems kiaulems ir reikia!!!!! :-D:p

18

Re: Ar jis mane myli...

manau kad jis tai tik bijo pasakyti :)kaip bus girtas tikrai pasakys

19

Re: Ar jis mane myli...

Eglutė, 17 parašė:

manau visi vaikinai tokie patys!!! draugavau su vienu paskuj pamaciau ji su kita pamilau bet mane iskaudino.... darugavau su kitu taipat suzynojau kad turi drauge... labai jau moka apsukti galvele..:| bet dbr man jau viskas gerai pagalvojau kad tikrai bus viskas gerai ir dbr juos apgaudyneju taip jums visiems kiaulems ir reikia!!!!! :-D:p

nu manau kad visus apgaudinedama pati laiminga nebusi ,o jai tave apgaudinejo tai tokie ir vaikinai buvo

20

Re: Ar jis mane myli...

jei "nezino", tai ir as itariu, kad nemyli, bet visiskai niekas negali buti tikras... o daznai klausineti neverta, nes tikrai nemyles