1

Tema: Negaliu sutikti merginos...

Esme tame, kad kadangi turiu mazai draugiu pazystamu, o jos taip pat mazai draugui, tai niekaip neiseina susirasti ta antraja puse. I klubus ar panasiai nueinu retai, nes mano draugai su panomis, tai ir su jomis ir tusinasi, o as arba laiko neturiu, arba noro eiti vienas ar su kokiu draugu, arba dar kas. Siaip esu kuklus ir negaliu kur uzkalbinti mieste kokia mergina, ar sankryzoje. Siaip labai fainas esu ir merginos, kurios su manim draugavo, tai nei viena nesigaili ir kiekviena sako, kad esu per geras, bet manau, tai tik tuscios snekos, nes per gero nebuna. Gal mano reikalavimai gan auksti merginai, kas dar kas, bet tikrai labai noreciau susirasti paprasta, bet neprasta liekna mergaite iki 25 metu gal ir visam likusiam gyvenimui:)

2

Re: Negaliu sutikti merginos...

Giedrius as tau tinku?:D big_smile big_smile
o jei rimtai:D as toks pat big_smile bet nieko daba neieskau:D  o siaip ce neieskok;)

3

Re: Negaliu sutikti merginos...

Joa zmogau, cia nieko gero nerasi, bent jau forume:) Reikia drasos daugiau:)

4

Re: Negaliu sutikti merginos...

griedriau, jei tu negali sutikt merginos, gal kas gali akla pasimatyma suorganizuot? smile

5

Re: Negaliu sutikti merginos...

Diana, as geriau vyru paklausysiu, nes manau jie mane labiau supranta, o aklo pasimatymo, tai as neapkenciu..., bet dekui;)

6

Re: Negaliu sutikti merginos...

Giedriau, as nesakau, kad is ieskoko turi kas nors imtis tu aklu pasimatymu sudarinejimo, galetu draugai, kurie tave geriau pazista tai padaryti. nu aisku, jei nemegsti tokiu pasimatymu, tai nebutu verta bandyt ir organizuot. o tai kur esi padejes pasitikejima savimi? smile

7

Re: Negaliu sutikti merginos...

Asa kaip tik manau, kad turetum isidrasint ir pradet kalbint patinkancias merginas, juk vistiek yra merginu kurios tau patinka, kai su pirma susipazinsi, susitikinet pradesi, tai ir daugiau drasos bei pasitikejimo savim atsiras. O be to paprasyk buvusiu merginu(jei dar bendraujat), kad pasakytu, tau ka tau pakeist:) Svarbiausiai, nesijaudint, nebijot ir pasitiket savim, sekmes:)

8

Re: Negaliu sutikti merginos...

o jei tos merginos (kaip daznai buna, jei dar bendrauja) neisdris tiesiai i akis pasakyt kas nepatiko? pvz viena karta manes klause kas nepatiko, nes nesutikau draugaut, taciau kaip as galejau pasakyt ziauriai i akis: "man nepatiko su tavim buciuotis" a? big_smile

9

Re: Negaliu sutikti merginos...

Na, bet cia jau nuo zmogaus prisiklauso, bet jei paklausi, juk niekas uz tai i galva neduos

10

Re: Negaliu sutikti merginos...

Aciu linai, kai tik laiko bus, tai iskarto jamsiu kokia merga uz ragu:)jei pasius, tai pasius, xren su ja, kita gal nepasius:)

11

Re: Negaliu sutikti merginos...

Geras, poziuris, merginu juk daug, o be to, patirtis, netgi bloga patirtis, visada iseina i nauda:)

12

Re: Negaliu sutikti merginos...

pritariu linui smile patirties turbut niekada nebus per daug. ir net jei trecia pana nepasiduotu paimama uz ragu, nereik nuleist ranku, nes gal desimta bus kaip tik ta, kurios ieskojai smile

13

Re: Negaliu sutikti merginos...

kazkaip tu man kalbi lyg butum daugiau patyres uz mane:) Turiu as tos patirties, ypac, kai isgeres bunu, tada ziauriai drasus bunu, tik kaip minejau nevisada galimybiu ir laiko buna

14

Re: Negaliu sutikti merginos...

o tu dijana pagalvok, gal tam berniukui tu blogai buciavaisi, o ne jis:) Juk kiekvienas galvoja atskirai, beto tau dar TIK 17 metu....:)

15

Re: Negaliu sutikti merginos...

big_smile giedriau, o gal merginu nesuzavi, nes per girtas buni?

16

Re: Negaliu sutikti merginos...

Giedrius, 24 parašė:

o tu dijana pagalvok, gal tam berniukui tu blogai buciavaisi, o ne jis:) Juk kiekvienas galvoja atskirai, beto tau dar TIK 17 metu....:)

bet as zinau kas man patinka ir kas ne smile o jei jam nebutu patike mano buciniai, tai butu kuo greiciausiai atstojes, o ne dar menesi ar du zyzes, kad su juo draugauciau.
p.s. as Diana, o ne dijana tongue

17

Re: Negaliu sutikti merginos...

nekreipk demesio kaip as rasau, o del girtumo, tai tikrai nebunu per girtas ar per daug neidomus. Bunu savo vietoj ir labai fainas:) As niekada negeriu kad nusitasyciau, na nebent su draugais:) as isgeriu, kad linxma butu ir niekas net nepastebi, kad geriau, tik labai pokstaut pradedu ir tiek, taip kad ne gerime esme...

18

Re: Negaliu sutikti merginos...

Giedrius, 24 parašė:

kazkaip tu man kalbi lyg butum daugiau patyres uz mane:) Turiu as tos patirties, ypac, kai isgeres bunu, tada ziauriai drasus bunu, tik kaip minejau nevisada galimybiu ir laiko buna


Na, del patirties neaisku, gal tu, gal as jos daugiau turim, is tikro tai norejau patart. O ne izeist kaip nors:) O be to isgere vaikinai ne visas panas traukia:)

19

Re: Negaliu sutikti merginos...

isgeres daugiau drasos turiu ir fainesnis esu tuo metu:)

20

Re: Negaliu sutikti merginos...

nu bet isgeres tai visada negali buti  smile
o paklausk tavo draugiu/u gal turi kokia pazystama tai lengviau bus prie jos prieiti