1

Tema: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

---AIRIAMS--- ( KAROCE KAM PATINKA TA AIRIJA TAS ISIMKIT AIRISKUS PASUS IR DAR PINIGU UZ TAI GAUSIT IR VISAKAS BUS IR TADA PERSIKELKIT I AIRISKUS PUSLAPIUS BA CIA KASKAIP AIRIU MAN NESINORI MATYT JAU USTENKA ATSIZIURIU TU STORU RYZU TINGINIU IR ATSILIKELIU KIEKVIENA DIENA)   

---TIKRIEMS LIETUVIAMS--- ( KAS CIA TIK UZDARBIAUT ATVAZIAVE IR KAZKADA PLANUOJAT PARVAZIUOT TAI TURBUT NESUSKYSTEJO SMEGENYS KAIP KITIEMS TAI UZSIDIRBAM KASKIEK PALAUKIAM KOL LIETUVOJ BUS BISKI GERIAU IR VISI VAZIUOSIM I LIETUVA KAIP TIKRI IR NORMALUS LIETUVIAI) ( MAN PVZ VISKAS PATINKA APIE LIETUVIUS AISKU DABAR KALBU APIE TUOS KURIE DAR SAVE LAIKOTE LIETUVIAIS IR ZADAT KASKADA PARGRYZT I LIETUVA PVZ MAN VISKAS MAN PATINKA APIE LIETUVA ZMONES NEVAIDINA MANDIAGIAIS KAIP CIA IR UZ NUGAROS VISTIEK YRA SLYKSTYNES IR KALBA NESAMONES O LIETUVIA PAPRASCIAUSIAI TIESIAI SVIESIAI SAKO KAS JIEMS TINKA APIE ZMOGU O KAS NE VISI PERKA NORMALIUS ATOMOBILIUS TAI YRA DAUGIAUSIAI VOKISKUS IR MOKA JUOS VAIRUOT DAUGUMA USIKACELINE LIETUVIAI TIKRI BAHURAI IR VYRAI KAIP TURI BUR O MERGOS TAI KA ZINAU PACIOS GERIAUSIOS IR GRAZIAUSIOS VISAM PASAULI NAUJI NAMAI YRA VISI MODERNAUS STILIO O NE KAIP AIRIJOJ VISI SENOVISKI IR LABAI NEKOKYBISKI NU VIENU ZODZIU LIETUVA YRA DAUG GERSNE O KAD POLITIKA SUSIKTA TAI CIA KIEKVIENOJ SALY YRA TAS PATS PVZ AIRIJOJ YRA APIE 70 PROCENTU ZMONIU KURIEMS NEPATINKA KAIP POLITIKA VALDO JU SALI TAI VA CIA TAS YRA VISAM PASAULY O TURTINGAS NIEKDA NEBUSI NEGALVODAMAS KAIP PRASISUKTI IR USIDIRBTI CIA DEL TO TAI TAS PATS IR AIRIJOJ NEBUSI TIRTINGAS IR NENUSIPIRKSI DIDELIO GERO NAMO NESISUKDAMAS)


IR CIA VA NORECIAU VIENO ZMOGAUS PROTINGA PASAKYMA IRGI PATLPINT

Viktoras, 34 2006-10-02 22:01:21 
  T/Ž: 0/4
Nikita,tu tai tikrai per jaunas taip sneketi. Tau ta Airija ar Anglija duoda tik eurus.Daugiau nieko.Jei neduok die tave aplankytu kokia nors nelaime ar pradetu juodai nesisekti,tu iskart atsisuktum i Lietuva. Bet pamegink isivaizduoti tokia situacija.Tu atsisuki i savo sali ir matai,kad jos nebera. Kur ziuretum tada ir kaip jaustmeisi?

2

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

ailb <-- jei tau kas nepatinka airijoje ar anglijoe tai ir varyk **** i ta lietuva, ko tu mums protus ****? mums patinka mes cia ir gyvenam, tikrai ne nuo gero gyvenimo pabegom.  man is tokios tevynes kaip lietuva tai nieko nereikia. atsirado cia du prodinguoliai.. jei mum butu cia blogai tai mes tikrai is lietuvos nebevaziuotumem. mums gerai cia ir baikit jus mums protus **** kad vaziuotumem i ta susikta lietuva. ten nera ka daryt. judu sakot vaziuokit atgal, o patys tupyt airijoje. uzknisote jau...

3

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

joa:D ........ vat vat sako blogaj o patis tupi:D

algi siaip man buvo bedu buvau be darbo daug laiko... deje i lt negryzau pasilikau cia ir viskas daba geraj:P

4

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

xe xe cia geras big_smile

5

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Nikita,nesiparink ir nesiburnok. Esu tikras,kad bedu apmazes praradus toki Lt patriota kaip tu.Tau gimus Lt pilietybes prasyti nereikejo,o ten reikes.Graziai. Galva nuleidus. Good luckĄ

6

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

tai kad lietuva man pilietybes nedavo, mat mano mama sutikimo nedave(ji latvijos piliete) ji gerai atsimina kaip rase ta sutikima. turejau 3 dienas pries isvziuodamas i anglija o poto ispanija, varyt i latvija ir isimties tvarka gaut pasa.ir as nesu lietuvos patriotu... lt patriotas man skamba kaip keiksmazodis big_smile

7

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

siaip jau dubliuojasi temos...

8

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Nikita, 16 parašė:

tai kad lietuva man pilietybes nedavo, mat mano mama sutikimo nedave(ji latvijos piliete) ji gerai atsimina kaip rase ta sutikima. turejau 3 dienas pries isvziuodamas i anglija o poto ispanija, varyt i latvija ir isimties tvarka gaut pasa.ir as nesu lietuvos patriotu... lt patriotas man skamba kaip keiksmazodis big_smile

ka tu ten uz vuisus lietuvius kalbi kalbek ka tu nori o ne uz tuos ko net nepazysti jie gal visaiai kitaip mano o as cia sedziu del to kad tewai cia sedi tai ka man i lietuva varyt vienam gyvent palapinej ar ka siulaj

9

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

taigi gyvenimas lietuvoj puikus. nuvaziuoji ten, nueini i kokia firma, ten tau duoda atlygiinimakokiu 5000 lt:) issinuomoju koki butuka ar emi paskola, nusiperki nama su 3 bedroomais, garazu, dzidzeliu sodu gale ir ispriekio,moki sau, vargo nematydamas, nusiperki nauja automobyli is salono:)

10

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Nikita, 16 parašė:

taigi gyvenimas lietuvoj puikus. nuvaziuoji ten, nueini i kokia firma, ten tau duoda atlygiinimakokiu 5000 lt:) issinuomoju koki butuka ar emi paskola, nusiperki nama su 3 bedroomais, garazu, dzidzeliu sodu gale ir ispriekio,moki sau, vargo nematydamas, nusiperki nauja automobyli is salono:)

ka tu cia kalbi is vis kaip pervaziutas nenustebinai kad nori isimt pasa gb vien is kalbos matos tai vienu zodiu kaip as tau nusipirksiu nama jei as dar tik 17 tai gal tu gali gb jau nusipirkt nama ka

11

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

nesupratai tu... ni ir gerai

kaip tu isivaizduoji savo gyvenima lietuoj? ka tu ten veiksi? va bus tau 18, tu zadi vaziuot i lietuva. ka ten veiksi?

12

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

:\...........

13

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

big_smile eh big_smile

14

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Nikita, 16 parašė:

nesupratai tu... ni ir gerai

kaip tu isivaizduoji savo gyvenima lietuoj? ka tu ten veiksi? va bus tau 18, tu zadi vaziuot i lietuva. ka ten veiksi?

nebijok zinau ka veiksiu ten jau viskas suplanuota mano tewas visa laika lietuvoj gyveno ir gyvena tai jis mane prims i sawo bizni o cia jau mano reikalas kas toliau bus o tu sedek cia

15

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

****, temos kaip min 4 ir visos apie ta pati,gal meskines i viena...

16

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Kristina, 23 parašė:

****, temos kaip min 4 ir visos apie ta pati,gal meskines i viena...

tai tu gal meskis i airiskus puslapius ir bus geriausiai

17

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Algiz, 17 parašė:
Nikita, 16 parašė:

nesupratai tu... ni ir gerai

kaip tu isivaizduoji savo gyvenima lietuoj? ka tu ten veiksi? va bus tau 18, tu zadi vaziuot i lietuva. ka ten veiksi?

nebijok zinau ka veiksiu ten jau viskas suplanuota mano tewas visa laika lietuvoj gyveno ir gyvena tai jis mane prims i sawo bizni o cia jau mano reikalas kas toliau bus o tu sedek cia

joa i da dvi spintos dirbs su tavim ......... :::223

18

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Evaldas, 22 parašė:
Algiz, 17 parašė:
Nikita, 16 parašė:

nesupratai tu... ni ir gerai

kaip tu isivaizduoji savo gyvenima lietuoj? ka tu ten veiksi? va bus tau 18, tu zadi vaziuot i lietuva. ka ten veiksi?

nebijok zinau ka veiksiu ten jau viskas suplanuota mano tewas visa laika lietuvoj gyveno ir gyvena tai jis mane prims i sawo bizni o cia jau mano reikalas kas toliau bus o tu sedek cia

joa i da dvi spintos dirbs su tavim ......... :::223

tai k o mazinies kai paklausiua kad susitikkam pas tawe ten newry ka kai pasakiu kur ir viska tai supratai kad turiu drqaugu irgi ten tai sakau susitinkam ir tada paziesim kaip tu kelsies

19

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

ne nu algiz, man atrodo kad tu kaliuzej praleisi savo gyvenimeli, kazkaip ateities pas tave nesimato. taisyk savo vidu,o tai bus sakes kai pagaidys tave kas nors

20

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

jis nori pakalbet bet jis nori ateit su spintom big_smile big_smile big_smile o cia vaiku mastymas big_smile o poto sakyt ko cia mazines as juk tik malakasosas;D bet kaip zmones neturi smegenu alei nekiek big_smile algi o tos spintos tures drabuziu as taves dar kart klausiu:D