41

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Nikita, 16 parašė:
Auris, 19 parašė:

ir jei ka tai cia lietuviskas forumas !

taisykles nedraudzia rasyti angliskai tongue

mano nuomone turetu atsirasti tokia taisykle big_smile

42

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Vilma, 20 parašė:
Nikita, 16 parašė:
Auris, 19 parašė:

ir jei ka tai cia lietuviskas forumas !

taisykles nedraudzia rasyti angliskai tongue

mano nuomone turetu atsirasti tokia taisykle big_smile

vat kai atsiras tai ir nerasysim big_smile

43

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Auris, 19 parašė:

oi nu tik nereikia man dabar pasakot apie uzsienio kalbas, ne su idiotu kalbiesi. big_smile

jooo...
jeigu anglu kalbos mokytojai atvazeve tik po dvieju tryju menesiu pripranta prie kalbos, pradeda normaliai suprasti...
bet tu gi proto bokstas, tu atvaziuosi i uzsieny ir iskart be problemu visus suprasi.nusileisk ant zemes.

44

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

tomas 16 o ziuriu tave i foruma vel prieme big_smile

45

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Nikita, 16 parašė:

hey mate! with your english you could get really good payed job in Ireland. im 100% sure, that if even you go to lithuania after your 18s birthday, you will  be back after few months. You dont know what life is like in lithuania, probably.
i got an offer for ya! you dont write to Me, Evaldas and Kristina in these topics about how bad life is in Ireland, and we dont write anything to you. kay?


KRC TU AR NEPERSKAITEI KA PRADZIOI PARASE KAD CIA LIEUVIAM O NE ANGLAM AR AIRIAM

46

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

niu gi vaikai...ka jie apie gyvenima supranta...reiketu ant savo siknos atsisest ir pasibaigtu svajones apie grazu gyvenima  lt

47

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Laura, 20 parašė:

niu gi vaikai...ka jie apie gyvenima supranta...reiketu ant savo siknos atsisest ir pasibaigtu svajones apie grazu gyvenima  lt

Auksiniai zodziai big_smile

48

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Rimvydas, 15 parašė:
Nikita, 16 parašė:

hey mate! with your english you could get really good payed job in Ireland. im 100% sure, that if even you go to lithuania after your 18s birthday, you will  be back after few months. You dont know what life is like in lithuania, probably.
i got an offer for ya! you dont write to Me, Evaldas and Kristina in these topics about how bad life is in Ireland, and we dont write anything to you. kay?


KRC TU AR NEPERSKAITEI KA PRADZIOI PARASE KAD CIA LIEUVIAM O NE ANGLAM AR AIRIAM

neaiskynk man ka man daryti ir as tau nesakysiu kur eiti.

49

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Rimvydas, 15 parašė:
Nikita, 16 parašė:

hey mate! with your english you could get really good payed job in Ireland. im 100% sure, that if even you go to lithuania after your 18s birthday, you will  be back after few months. You dont know what life is like in lithuania, probably.
i got an offer for ya! you dont write to Me, Evaldas and Kristina in these topics about how bad life is in Ireland, and we dont write anything to you. kay?


KRC TU AR NEPERSKAITEI KA PRADZIOI PARASE KAD CIA LIEUVIAM O NE ANGLAM AR AIRIAM

biskuteli manau per anksti tu atsibeldei i foruma...cia turetu rinktis tik nuo 18m ir issijunk Caps Lock nes tai dar vienas mazvaikiskas demesio troskimas...

50

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Nikita...tu mastai gerai....jau subrendai manau...galvoji kaip auges zmogutis,tik nenusileisk i tu vaiku lygi.:D

51

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Nikita, 16 parašė:
Auris, 19 parašė:

oi nu tik nereikia man dabar pasakot apie uzsienio kalbas, ne su idiotu kalbiesi. big_smile

jooo...
jeigu anglu kalbos mokytojai atvazeve tik po dvieju tryju menesiu pripranta prie kalbos, pradeda normaliai suprasti...
bet tu gi proto bokstas, tu atvaziuosi i uzsieny ir iskart be problemu visus suprasi.nusileisk ant zemes.

Sure... jei mokyciausi tik pas anglu mokytoja - tai atvaziaves i tavo skyle, kur gyveni, tai ir nieko nesuprasciau. Bet visas grozis tame, kad mokausi tarptautiniame universitete, kur ne tik mokytoja angliskai sneka, bet wapse viskas angliskai vyksta.

Aplinkui trinasi amerikonai ir britai svaidydamiesi posakiais kuriu zodyne net nerasi. Ir visa tai ismoksti tik per laika ir praktika.

Bet aisq. Tu mieliau pavadinsi kitus proto bokstais ir nei kiek neisigilinsi kiek is tiesu tas zmogus sako tiesa ir kiek jis supranta apie ka tu pats sneki. Tai ir yra didziausia paaugliu problema, jie labiau linke kisti per prievarta savo nuomone, nei isklausyti kieno nors kito nuomone. Pagalvok pats, kiek kartu pries isklausydamas iki galo kita zmogu, susidarai savo nuomone ir pradedi galvot ka jam atsakyti iskarto, net nebaigus jo isklausyti. O ka bekalbet apie pertraukimus. smile

52

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Auri, Anglijoje yra 44 dialektai. jei tie britai is oxfordo, tai aisq juos suprasi. o kitus- tai ne odzio nesuprasi. po poros savaiciupradesi is pirmo karto zodziius skyrt viena nuo kito, o po poros menesiu nebus problemu susisneket.matosi kad tu ne karto nebuvai anglijoe ir nesupranti kas yra tikra anglu kalba.
zynok as visus anglu kalbos mokytojus lietuvoje suprrantu. as turejau privacias pamokas su mokytoja kuri deste vienam is vln univeru. ji ir amerikoi labai daug budavo, ir anglijoje daug gyveno. as ja suprasdavau. o vat anglai jie visiskai skirtingai sneka palyginus su lt mokytojais ir paprastais zmonem.zinok su betkokokiu ne aglakalbiu emigrantu, kuris moka gerai anglu kalba bendravimo problemu ne bus. o vat jei butu anglas mokytojas kuris sneka lt, tai po tokiu mokytoju jau niekas ne baisu.

tu dabar stojei i pozicija: as vyresnis, as protingesnis, as viska zinau, jis durnius, nieko nezino, neiisilavines.
nothing personal.

53

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Neteisingai Nikita. As stojau i pozicija - negali neiko teigti, kol neissiaiskinai detaliu. wink

Antra, tai zinoma, niekada negali ismanyti visko 100%. Jei tu nori pasakyt kad moki visus tuos 44 dialektus, tai tu gal tada genijus koks? big_smile nelaikas i menuli? ;D

Nothing personal. wink

54

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

as nesakiau kad juos visus zynau. ir visai ne tai norejau pasakyt. reikia juos suprasti, visus tuos dialektus. kai nuvaziuosi i Uk ir tau teks daug bendrauti su anglais (is visos anglijos) tai atvaziaves uzeisi cia, ir pasakysi, srry buvau ne teisus.
as tau sakau, del tos anglu kalbos labai jau daug zmoniu ablomu patureje. o labiausiai tai ablomus apturejo tokie kaip tu, kurie sake kad puikios ju anglu kalbos zynios. as seip negalvojau kad tokios problemos gali istykti. bet tevas mane perspejo. tai nenustebau. mokykloj per interview direktoriaus beveik nesuprsdavau, aciu dievui kad tevas snekejo uz mane big_smile
mokykloj, kur lb daug bendravimo, man prireike apie 3-4 menesius kad galeciau sprast vysus is pirmo karto, kad jie mane suprastu.

55

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

nesakiau kad mano anglu kalbos zinios puikios;) bet ir nematau pointo jas gerinti, nes paprasciausiai nematau naudos ismanyti kazkokius tai 44 dialektus ar kazka panasaus, nes, dar karta pasikartosiu, netraukia manes ta tavo anglija bet kokia kita valstybele smile Gimiau Lietuvoje, ir neketinu is cia niekur trauktis, nes cia mano saknys. Ai ir jo... mes cia gyvenam kaip bomzai big_smile suselpkit mums savo nerealiuju turtu, kad mes galetume ipirkt ta kievo kotleta, kuri jus valgot lb daznai big_smile~

Nothing personal, bet nematau jokios prasmes is diskusijos kas sustresnis ar kas turtingesnis/blatnesnis. Tokiom diskusijom uzsiimiau kur kas mazesnio amziaus... wink

56

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

nu tai tu taip ir nenori suprast ka as tau norejau pasakkyt... nenori nereikia. man nuo to neblogiau.

57

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

nu nera cia ka suprasti. Anglu kalba nera lengvas preparatas ir ja sunku visada visiskai suprasti ir pan ir t.t. nes kiekviena tarme ir dialektas sunkina ir t.t. tas pats ir su lietuviu kalba... cia is tuscio i kiaura pilstymas, nes visi sie dalykai akivaizdus;) tu irgi nevelnio nekirstum kokiu zemaiciu kalbos pvz :]

58

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Auris, 19 parašė:

nu nera cia ka suprasti. Anglu kalba nera lengvas preparatas ir ja sunku visada visiskai suprasti ir pan ir t.t. nes kiekviena tarme ir dialektas sunkina ir t.t. tas pats ir su lietuviu kalba... cia is tuscio i kiaura pilstymas, nes visi sie dalykai akivaizdus;) tu irgi nevelnio nekirstum kokiu zemaiciu kalbos pvz :]

mano gymynes kaskokiu dialektu lt sneka smile kai latvijoje susitikom, tai dauguma ju sakomu zodziu supratau smile susisneket ner problemu smile

59

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

bet ne visada viska supranti;) su tais angliskais irgi susisneket imanoma, bet ne visada viska supranti... krc pilstom is keuro i tuscia zinok big_smile

60

Re: LIETUVIAMS IR UZSIENIO LIETUVIAMS

Auris, 19 parašė:

bet ne visada viska supranti;) su tais angliskais irgi susisneket imanoma, bet ne visada viska supranti... krc pilstom is keuro i tuscia zinok big_smile

susisneket galima su visais, kai pripranti prie ju snekejimo budo.

vat kaip tai sitas sakinis: much money every monday.
lietuviškai tai būtu taip: mač manei evry mandei.
o kur as gyvenu, tai taip sako: muč muni evy mundai.
ikerti? bet as ir netokio s gyrdejau smile