1

Tema: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

yra nerelius malonumas  visko pradzia kai turi normalu automobili ir sauna i galva ji padaryti sportiniu.isardai pilnai automobili palieki tik kad stovetu ant ratu ir vezi i kauna kad saugos lankus suvirintu,o po to renki matara,greiciu dezes buri ir t.t.o paskui sedi ir leki horn 1003km.jausmas neitiketinas smile smile smile

2

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

kad tokiems dalykams pradziai reik nemazai investiciju smile ne kaip cia is tavo posto galima suprast, kad viens du ir gatava smile

3

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

Marius, 21 parašė:

yra nerelius malonumas  visko pradzia kai turi normalu automobili ir sauna i galva ji padaryti sportiniu.isardai pilnai automobili palieki tik kad stovetu ant ratu ir vezi i kauna kad saugos lankus suvirintu,o po to renki matara,greiciu dezes buri ir t.t.o paskui sedi ir leki horn 1003km.jausmas neitiketinas smile smile smile

tu cia parasei tam, kad parodyti jog gaudaisi automobiliu sporte?

4

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

gintai tu nusileisk ant zemes su savo postais........

stai jam atsirado priesininkas kuris jei zino apie autosporta ir t.t  bus idomu:)

5

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

Cia mano svajone, tik kad nelabai tu litu tam sukrapstau..:D Ziauriai norisi.. As turiu omeni rali..Dar kokiam golfukui S grupej gal ir butu pataupyt imanoma..Mazdaug uz 10 000LT galima butu  toki (tvarkinga, paruosta raliui) gauti, bet ji islaikyti remontuoti..padangos, mechanikai, sturmanas ir visa kita jau brangu.. Tenkinuosi kolkas kompiuteriniais raliniais zaidimais..:D
P.S..nzn kam idomu, bet kaip zinia po Kipro WRC ralio Loebas gavo trauma su dvirka lekdamas..Tai nugirdau kad ji pavaduos mano favoritas Colin McRae..Ziauriai apsidziaugiau, labai bus idomu pazet kaip jis issilaikes kaip ralistas..:D
O poryt 6dieni ralis Kauno Ruduo 06..Blemba suku minti kaip ten nulekt, nes ir i moxlus reikia tuo paciu laiku..GR1 ir GR2 bus visai salia Kauno nedavaziavus Prienu..

6

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

Evaldas, 22 parašė:

gintai tu nusileisk ant zemes su savo postais........

stai jam atsirado priesininkas kuris jei zino apie autosporta ir t.t  bus idomu:)


siaip postas mazu maziausiai bukas ir pilnas idijotisku klaidu. Neaisku nei ka norejo autorius pasakyti nei apie ka nori diskutuoti. Zinai vat per tokius postus forumas ir virsta siukslynu

7

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

Gintaras, 24 parašė:
Evaldas, 22 parašė:

gintai tu nusileisk ant zemes su savo postais........

stai jam atsirado priesininkas kuris jei zino apie autosporta ir t.t  bus idomu:)


siaip postas mazu maziausiai bukas ir pilnas idijotisku klaidu. Neaisku nei ka norejo autorius pasakyti nei apie ka nori diskutuoti. Zinai vat per tokius postus forumas ir virsta siukslynu

Ka tu cia mali sh.. kokiu siukslynu..pazek nepilnameciu kuriamas meiles ir kitas kuriamas temas, jei nezinai kas yra siukslynas..Dzin kad jis ten prifantazavo..Bet sita tema jei be svaigimu tai mane domina todel patys nedarykit siukslyno, jei neturit isvis ka pasakyt....

8

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

na gal jums vaikinai keista pasirodys,bet paraliuoti ir as noreciau su istiuninguotom masinom ir vidumi ir isore,tik tai deja brangus malonumas...gal kada nors...:-{

9

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

Danguole, 20 parašė:

na gal jums vaikinai keista pasirodys,bet paraliuoti ir as noreciau su istiuninguotom masinom ir vidumi ir isore,tik tai deja brangus malonumas...gal kada nors...:-{

tikrai nedaug kainuoja smile uz 1,5tukt. litu gali tai padaryti smile

10

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

sveiki chebrite ziuriu besidominciu auto sportu jei ko reiketu galiu informacija padeti,

11

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

ziedines lenktynes ir dragas yra wapshe nonsensas.

12

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

Vilius, 17 parašė:

ziedines lenktynes ir dragas yra wapshe nonsensas.


gal tu prisesk? eik i "iki 18" skilti ir ten pasukauk

13

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

kaip dragai pasidare legalus tai kzk nebetaip idomu :[

14

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

Vilma, 20 parašė:

kaip dragai pasidare legalus tai kzk nebetaip idomu :[

o kas cia neidomaus? kaip tik grazesni ir geriau paruosti automobiliai vaziuoja. didesni greiciai, idomesnis show

15

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

matai uzdraustas vaisius visada skanesnis big_smile 

16

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

gal as cia ne i tema,bet man ir driftai labai patinka...

17

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

Danguole, 20 parašė:

gal as cia ne i tema,bet man ir driftai labai patinka...

seip mano manymu tai menas smile ir suebejimai vairuot auto, sugebejimas ji valdyt, graziai ivaziot i pousky:) ech, noriu ir pats pabandyti smile na ir dragai mane traukia smile

18

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

man tai filmas patiko greiti ir isiute tokyo drift...gal teko ziureti labai graziai slydinejo...

19

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

big_smile **** ralis ir ziedines ira dabest wink op drag ir drfit nelabaj nu drft yra smegenu krusha big_smile o drag atgyveno ir nebeidomu:)) siaip kiek as esu gyrdejas subaru impreza wrx sti bug aye taip vadinama buvo galima ihskarto y rali tik man atrodo lankus saugos reikejo det ar ir jau ji su lankais buvo????

20

Re: man idonu ka siulaikinis jaunimas galvoja apie automobiliu sporta? pvz: (ralis,ziedines lenktynes,krosa ir lagalius dragus)

Evaldas, 22 parašė:

siaip kiek as esu gyrdejas subaru impreza wrx sti bug aye taip vadinama buvo galima ihskarto y rali tik man atrodo lankus saugos reikejo det ar ir jau ji su lankais buvo????

realiai as kazkur girdejes kad visos imprezos tiek tos naujos tiek senos is gamyklos  iseidavo tokios kad su labai minimaliais pakeitimais(ar net be jokiu) laisvai vaziuotu ralyje., nu aisku homologacijos ir kt ackiras dalykas..