1

Tema: kaip priaugti sworio?!

na kaip priaugti o ne numesti sworio?!

2

Re: kaip priaugti sworio?!

pradesiu nuo sawes..mano ugis 172, sweriu 47-50kg(vis sokineja bet neperzengiu niekaip 50kg ribos)..taigi tik girdziu kaip tu tokia liekna,gal nieko nevalgai ir panasiai! valgau patikekit daug ir ivairu maista viska isbandziau, bet niekaip...jokiu papildomu kilu...

3

Re: kaip priaugti sworio?!

as tai bananu po 3-5 kg per savaite valgau.
pries metus buvau 45kg/165cm
dabar 65kg 176cm smile
PS. bananus pradejau pries metus valgyti smile

4

Re: kaip priaugti sworio?!

valgyt daugiau

5

Re: kaip priaugti sworio?!

Nikita, 16 parašė:

as tai bananu po 3-5 kg per savaite valgau.
pries metus buvau 45kg/165cm
dabar 65kg 176cm smile
PS. bananus pradejau pries metus valgyti smile

tas su bananais geras ;D ne nuo bananu cia ;D
na o mano pasiulymas... nzn net, yra visokiu zmoniu, gal toks tavo sudejimas, fiziologija uz viso to gali slypeti, genai, ko tik gali nebuti wink

6

Re: kaip priaugti sworio?!

Nu as ir turiu tokia problemela..valgau,valgau..bet vistiek permatoma:D  Bet man ir atrodo,kad cia del genu:)

7

Re: kaip priaugti sworio?!

Vilma, 20 parašė:

pradesiu nuo sawes..mano ugis 172, sweriu 47-50kg(vis sokineja bet neperzengiu niekaip 50kg ribos)..taigi tik girdziu kaip tu tokia liekna,gal nieko nevalgai ir panasiai! valgau patikekit daug ir ivairu maista viska isbandziau, bet niekaip...jokiu papildomu kilu...

zinai pas mane irgi tokia problema wink irgi valgau valgau kaip arklys o nieko nesidaro nors nelabai ir blogai. nes visi man pavydi big_smile

8

Re: kaip priaugti sworio?!

nu man ir pavydi big_smile bet man del sweikatos reik priaugti bent iki normalaus svorio smile ir man dar juokingiausia kam pasakai kad valgai daug visi isiwaizduoja kad lesi kaip vista big_smile nors as asmeniskai daugiau uz sawo pazystamus vaikinus suvalgau o jie apetitu tikrai neiskundzia big_smile

9

Re: kaip priaugti sworio?!

nu pazystu sia problema kad netiki kad daug  valgau o as pvz. valgau tiek daug kiek ir mano tievas tai tevai sako kad per daug valgou pastoresiu o drauagai sako oi kokia liekna irgi noriu buti tokia

10

Re: kaip priaugti sworio?!

... gal medziagu apykaita greita?
... kazkur skaiciau.. kad reikia uzkandziauti tarp pusryciu, pietu , vakarienes, Per pietus butinai turi buti sriuba ir antras. Uzkandziauti reiketu rieshutais.. ishgerti pieno.

11

Re: kaip priaugti sworio?!

na ką jau čia padarysit, jei medžiagų apykaita sparti? smile
nebent dietologai galėtų kažkiek pagelbėt, tik, kiek esu girdėjus, kad labai puikių rezultatų tas duotų, tai nebūna taip big_smile pinigų švaistymas smile o svoris padidės, kai padidės raumenų masė, tai gal pradėkit kokiu fitnesu užsiiminėt? big_smile ir džiaukitės tik, kad savęs stabdyti nereikia už stalo atsisėdus ;D

12

Re: kaip priaugti sworio?!

dietologi sudologai atsiprasant, nereikia cia alchemijom uzsiiminet, gamtoj egzistuoja toks fundamentalus energijos tvermes desnis. galbut greita medziagu apykaita kazkiek ir apsunkina maisto medziagu isisavinima, bet bet kokiu atveju, pradejus pakankamai daug valgyt, energijos balansas taps teigiams ir prades dideti svoris, cia aisku svarbiausias zodis yra pakankamai. valgyk daug visokiu ryziu, makaronu, kosiu, bananu, kaip kazkas rase ir padides tas svoris, tik paskui laiku sustok;) o dar geriau kartu ir i koki sporto kluba pavaiksciok, tada dar ir grazesnis tas priaugtas svoris bus, ne vien riebaliukai, nors ju beabejo moterim siek tiek riekia:)

13

Re: kaip priaugti sworio?!

taigi dietologija - mokslas šiuolaikinis, gerbiamas Sauliau, prie ko čia ta alchemija wink

14

Re: kaip priaugti sworio?!

yra daug TOKIU siuolaikiniu moklsu. nors mokslas galbut ir neblogas, bet didzioji dauguma "mokslininku" tai yra grozio salonu pedikiurininkiu lygio.
prasau nerpadedam sianakt fleimo, nes as miegot noresiu eit, o kai pradedi, tia negali sustot. aciu

15

Re: kaip priaugti sworio?!

tai eik sau ramiai pamiegok, kaip nors jau užrišim tą temą tongue

16

Re: kaip priaugti sworio?!

dabr paziurejau nuotraukas, tai ziurau, kad cia ant podiumo viakstanti mergaite, tai gal sios temos sukurimas susijes su kazkokiais gandais kad neva neleis ant puoduko tfu podiumo lipt merginom su nenormaliu KMI?:))

17

Re: kaip priaugti sworio?!

Vilma, 20 parašė:

na kaip priaugti o ne numesti sworio?!

lek i uzsieni! Pvz anglija ar airija.. te per kelis meneselius 10 kg kaip nieko! smile

18

Re: kaip priaugti sworio?!

Saulius, 22 parašė:

dabr paziurejau nuotraukas, tai ziurau, kad cia ant podiumo viakstanti mergaite, tai gal sios temos sukurimas susijes su kazkokiais gandais kad neva neleis ant puoduko tfu podiumo lipt merginom su nenormaliu KMI?:))

Taigi, kazkur skaiciau, kad ant podiumo perlieknu niekas nebeleis... big_smile

19

Re: kaip priaugti sworio?!

Sigitas, 23 parašė:
Saulius, 22 parašė:

dabr paziurejau nuotraukas, tai ziurau, kad cia ant podiumo viakstanti mergaite, tai gal sios temos sukurimas susijes su kazkokiais gandais kad neva neleis ant puoduko tfu podiumo lipt merginom su nenormaliu KMI?:))

Taigi, kazkur skaiciau, kad ant podiumo perlieknu niekas nebeleis... big_smile

tai apie tai ir kalba, kad susirupino mergaite:)

20

Re: kaip priaugti sworio?!

Saulius, 22 parašė:

dabr paziurejau nuotraukas, tai ziurau, kad cia ant podiumo viakstanti mergaite, tai gal sios temos sukurimas susijes su kazkokiais gandais kad neva neleis ant puoduko tfu podiumo lipt merginom su nenormaliu KMI?:))

jei ka as esu nejokia manekene siaip smile tiesiog ten reikejo zmoniu demonstruoti rubam ir nebuvo swarbu sudejimas smile...
na ka as dar galiu pasakyti, buvau pas dietologus sake valgyk daug baltymu ir tiek, deja tai nepadeda...tagi joa turbut genai kalti ir medziagu apykaita smile