21

Re: kaip priaugti sworio?!

Siaip tai cia yra 2 budai: vienas geras kitas blogas,

Blogasis: Tai visoks McDonaldso slamstas ir kuo daugiau tuo geriau. Valgyti tik riebu maista, pagardinant dar riebesniais produktais. Ivairus saldumynai kuo daugiau tuo geriau. Kuo maziau judeti, ir viska valgyti kuo daugiau.


Gerasis, tai tai reguliarus maitinimasis, subalansuotas maistasi, sportas su svarmenimis. Valgyti apie 6 kartus per diena. Cia tai labai abstrakciai, geriausiai pagelbetu dietologas ir treneris. Vis tiek yra ta riba kuria perzengus pradeda augti svoris.

22

Re: kaip priaugti sworio?!

Aldis, 23 parašė:
Vilma, 20 parašė:

na kaip priaugti o ne numesti sworio?!

lek i uzsieni! Pvz anglija ar airija.. te per kelis meneselius 10 kg kaip nieko! smile

neeeeeeeeeeeeeeeeee:D as niekaip nepriaugu;) priaugau tik 1 ar 2 kg wink

vilma pas mane ta pati problema;) kaip sakant valgyk nevalgius;) bet viena buda zinua;) neik i toleta 2-3dienas nu nekakok big_smile priaugsi:D pakakosi nukris;D

23

Re: kaip priaugti sworio?!

baltymu riekia valgyt jei nori priaugti raumenu ir tai cia baltymu neuzteks, jei tie baltymai bus sunaudoti energijai, be to lygiagreciai ir sportuoti reiketu. gerokai daugiau energijos turi riebalai, beigi angliavandeniai. o tavo tikslas - suvartoti daugiau kaloriju, negu sudegini. gali valgyt nors ir karta per diena, bet jei suvartosi per ta karta kelis tukstancius kilokaloriju ir nebegiosi maratonu - priaugsi svorio. tiesa, idomus dalykas, neseniai per tv maciau apie japonu sumo imtytininkus laida, tai jie valgo viena karta dienoj (na gal ne visi, tarkim dalis ju), per ta valgyma suvartoja 10000kcal, pagrinde kiek pamenu ryziai buna. siaip sunku isivaizduot kaip tiek sukimst reikia:)

24

Re: kaip priaugti sworio?!

Vajei, man net keista, kad zmonems svorio neina priaugt..:) As tai, kai daugiau pavalgau, tai iskart ir sustoreju:D) Del to kartais tenka save pristabdyt su valgymu;/ Jei visada valgyciau tiek, kiek noreciau ir tai, ka noreciau, kogero, dabar sverciau 100kg:D)

25

Re: kaip priaugti sworio?!

As tai nematau problemos tame, kad esi liekno kuno sudejimo, mano manymu tai tik privalumas...

26

Re: kaip priaugti sworio?!

na merginai taip vaikinui nelabai :)nors senatvei gal:) o seip del svoriop kaip cia kaskas sake mekdonaldan eik baltymus riebalus ryk niekas patikjekit nepadeda:) kad ir ka valgytum ar masei auginti ten paipildus gertum sportuotum ir t.t. tiesiog arba ant kokio metano ar ko reik uzlipt tas gal pades bet nepatartina! o seip valogai labnai dauk bet kaip sako yra toks organizmas greita maistoi apykaita kiek su valgai tiek iskrenta:D:D:D

27

Re: kaip priaugti sworio?!

man ir reik priaugti svorio,kad KMI butu normalus.As jau ir vakarais daugiau privalgau ir vis tiek per nakti nieko nebelieka...Siaip man gydytoja buvo paskyrusi kazkokiu vitaminu nuo kuriu rimtai lb norejosi valgyti.Bet nieko as tai tikiuosi,kad su laiku viskas susitvarkys.Man tai pvz.visai netrukdo,tik,kad kiti atseit negali ziuret i mane,nes atrodau kaip serganti....

28

Re: kaip priaugti sworio?!

siaip vo as anksiau valgydavau naktimis tai nuo to sworis biski didejo bet kokia 3kilus daugiausia buvau priaugus, taciau tokiu budu isisgijau skrandzio liga hmm

29

Re: kaip priaugti sworio?!

Viską lemia medžiagų apykaita.Aš taipogi galiu valgyt ir valgyt  ir jokio pastorėjimo nesimato.Ko aš tik nebandžiau daug  ir dažnai valgyt, kiekviena diena be saldainių ir šokoladų neapsieidavo....Bet dėl šokoladų labai berti veidą pradėjo, tai nebegalvoju apie  tą svorį, koks jis yra jau toks:::817Visgi medžiagų apykaita metams bėgant keičiasi ir viskas bent po truputį pasikeis

30

Re: kaip priaugti sworio?!

Aldis, 23 parašė:
Vilma, 20 parašė:

na kaip priaugti o ne numesti sworio?!

lek i uzsieni! Pvz anglija ar airija.. te per kelis meneselius 10 kg kaip nieko! smile


Isbandyta! Pati esu 168, sveriu 48, nuvariau i uk gyventi, maniau oo ka priaugsiu..o pasirodo, kad ir kiek einnu i mcdonoldus, kad ir kiek valgau, viestiek nieko sad

31

Re: kaip priaugti sworio?!

As tai galiu tau apie 10savo kg atiduot xD reikia? xDD

32

Re: kaip priaugti sworio?!

gal tiesiog reiktu pradet valgyti labiau koloringa maista,maziau judeti.. Arba pradek vaikscioti i sporto klluba - auks raumenys,auks ir svoris

33 (redagavo Aivaras, 100 2012-05-01 16:21)

Re: kaip priaugti sworio?!

Sutrigdyk medziagu apykaita ir priaugsi. (cia teoriskai)
Praktiskai sveikam zmogui is savo pvz galiu pasakyti kad sunku tai padaryti. Buvo pavyke iki 96 kg priaugti kai normaliai apie 75-80 grubiai tariant sveriu. Du metus buvau be darbo, mazai judejau ir gerai maitinausi ( ne burgeriais). Bet tik pradejus dirbti per pirma menesi iskart 10 kg dingau padare ir su laiku viskas grizo i savo vietas.
Siaip tai galima butu parekomenduoti ne makdonalda (ten grynas nuodas) o pasidometi kokios dietos laikosi japonu sumo imtyninkai. Pas juos maistas naturalus turetu buti  nes sumo gyvuoja jau tiek metu kai nei makdonaldu nei jokiu E nebuvo. Tai taip gal sveikiau butu.Tuo labiau kad ta dieta butent orentuota i svorio didinima.
Na arba grynai sintetinis variantas tai vaistai. Atsimenu kazkada buvo populiarus tarp tu kurie gelezis kilnoja "retabolilas" jei atmintis neapgauna. Anabolinis preparatas, bet realiai medicinoje naudojamas kaip vaistas nuo distrofijos. Taigi saikyngai viena kita ampule susileidus dar jei siek tiek pasportavus tai manau keleta kg priaugti iseitu ir be didelio nuostolio organizmui.Dar gali gerti vaikiskus pieno misinius. Ten taip pat yra daug medziagu reikalyngu organizmo augimui. Zodziu pasidomek kokios medziagos yra atsakyngos uz organizmo augima ir rinkis maista kuris turi butent tu medziagu. Subalansuok mityba tik i priesynga puse. Tik vel klausimas ar ilgam jei pats organizmas nelinkes i nutukima tai yra su medziagu apykaita viskas ciki piki...
O kas liecia raumenu auginima sporto saleje tai raumenys irgi is niekur augti nepradeda, tam reikia mases. Todel kulturistai ir laikosi visokiu dietu ir ryja visokius preparatus ir panasiai kad igautu tos mases kad butu is ko raumenis vystyti.

34

Re: kaip priaugti sworio?!

ką bedarytum,niekas nepadės,arba ta masė laikysis tik porą dienų,paskui vėl nukris. vienintelis būdas-pasileisk kursą deka ir sustanon priaugsi greitai

35 (redagavo Auksinis Kardas, 22 2012-05-01 18:08)

Re: kaip priaugti sworio?!

mastai ka rasai? koks gali but deka panelei?  kreipkis i sporto treneri ir tikrai tau pades. pakelei nuotaika su deka big_smile

36

Re: kaip priaugti sworio?!

Jei galvoji,kad valgai daug,reiškiasi turi suvalgyti dvigubai daugiau smile.Atsidarai puslapį kalorijos.lt ,sužinai kiek reikia kalorijų per parą ir sėkmingai jas renki,per mėnesį rekomneduotina priaugti kelis kg,kad paskui nebūtų virškinimo problemų.

37 (redagavo Aivaras, 19 2012-05-02 22:40)

Re: kaip priaugti sworio?!

sporto salė, daugiau gerų angliavandenių, baltymų mityboje ir viskas...ai daro noro reik

deca sustanon :DDDDDD

38

Re: kaip priaugti sworio?!

buvau kudas kaip dviratis 20-ies metu sveriau 62 kg.Gryzes is kariuomenes 72kg .ir viskas ir taip iki dabar kol sukako 31 metai.Kai grieztai suemiau save ,tai dabar 92 kg.per kelis menesius ir pats savimi patenkintas  ir kaulu atsikisusiu maziau matosi.Dabar jau kuris laikas stangas pakilnoju, rezultatas vis geresnis ir rubas kitaip atrodo ant kuno.Valgiau tai labai daug kai susiemiau save varskes per savaite apie 2 kg. su grietine ir tokiu kremu maisiau.Darbe kas dvi ,tris valandas lekiau i virtuve valgyt ,ir taip per diena valgiau 5-6 kartus .Netgi 12 ar pirma nakties sio bei to valgiau kad ryte nenubusciau alkanas.Praktiskai niekada neturi jaust alkio.Tai dabar visi stebisi kaip taip sugebejau per toki trumpa laika,na ir dabar kontoliuoju svori ir stengiuos pamaitint kuna,kad neprasidetu regresas.

39

Re: kaip priaugti sworio?!

kebab king i pagalba wink)))

40

Re: kaip priaugti sworio?!

Kaip numesti svori?