1

Tema: meile tarp nepilnameciu ir pan.

ar tokia iswis egzistuoja?
beje merginoms patariu neprasideti su nepilnameciais.kaip manot kdl?

2

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

nes nepilnamecei nieko nepatyre?

3

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

nepilnameciai..ech pirmieji jausmai..primosios netektys..na tiksliau issiskyrimai

4

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

na tai kazkas panasaus i meile...susizavejimai visokie,kurie tuo metu atrodo kaip meile...

5

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

Na nera ko taip ant tu nepilnameciu varyt, meilei amzius nesvarbu:) Kad ir Romeo ir Dziulieta, Romeo buvo 17, Dziulietai 15:) Ir niekas ju jausmais neabejoja:)

6

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

ten juk isgalwota ta istorija..
as pats nieko apie tai nemanau..man tai netrukdo..temos autore shmaikshti..pati nepilnamete,bet pataria su nepiln.waik.neprasidet
ir manau,kad patirtis nei prie ko-metai ne rodiklis

7

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

Julietai - 13 smile xexe
o siaip kiekvienam santykiu etapui reikalinga skirtinga branda..

8

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

o as manau, kad ir tarp nepilnameciu meile egzistuoja tongue
gal patari neprasidet, nes jie dar nesubrende ir pan? bet juk visokiu buna ir visokiu reikia...

9

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

taip sakau todel kad pati esu su tuo susidurusi,kai kurie waikinai tikrai nesubrende ir dar priedo megsta girtis, kartais nebutais dalykais, na turbut suprantat

10

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

nu jo, puikiai suprantu. nuo vieno ir as esu nukentejus, bet vien del to nededu unt kito.

11

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

kazkaip kvaila skamba norite pasakyti jei tau 17 tai tu nieko negali myleti ir tau kita diena sueina 18 ir vadynasi tu jau pamylai? nesamone kazkokia:?

12

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

na man asmeniskai meiles seiles normaliai protingai pradejo ruupet perkopus per 19a... gal taip sutapo, nes buvo kazkas atsirades gyvenime, gal siaip.. wink bet as nieko nenoriuu konstatuoti, tiesiog dalinuosi savo patirtim wink gal jei tas pats butu nutike bunant 15os tai nuo tada butu pradeje ruupet wink

13

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

Nu nzn, nepilnameciu meiles ir visa kita, kaip grybu karai...

14

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

Ziurint kokie zmones susitinka...kiek turi proto..ir kas jiems roopi....vieni boona subrende 15metu kiti nesubresta per 30metu....
As pamilau boodama 15...ir mane pamilo vajkinas boodamas 15...dabar mums 20...neuzilgo 21...vis dar kartu...ir planuojama atejtis..santykiai idealus...jis mano gyvenimo vyras...as jo gyvenimo moteris...:)
manot tai nesamone?:?

15

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

Inesa, 20 parašė:

Ziurint kokie zmones susitinka...kiek turi proto..ir kas jiems roopi....vieni boona subrende 15metu kiti nesubresta per 30metu....
As pamilau boodama 15...ir mane pamilo vajkinas boodamas 15...dabar mums 20...neuzilgo 21...vis dar kartu...ir planuojama atejtis..santykiai idealus...jis mano gyvenimo vyras...as jo gyvenimo moteris...:)
manot tai nesamone?:?

Va va, buna tokiu isimciu... Saunuoliai... :V

16

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

niu as manau meiles tarp nepilnamciu retaj buna dazniau pasitajko susizawejimas...... mejle ir susizawejimas taj du skirtingi dalykai........

17

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

o tada ei jum tai nesamone o tai kaip manot ei nepilnamete su pilnameciu draugauja o tai kas tada ir pagal jus nesamone?

18

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

pwz dauguma sako dar mazi kad ysimyleje yra,o tai buna tik trumpalaikis susizawejimas(kalbu kaj koke moxlininke ar suaugsus) ;DD

19

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

nu wa as pati noriu pasipasakot,man kazkaip paciai bysk ne kaip su sawo waikinu sekas,kazkox saltas paliko,nebelabai bendrauja su manim,manau reiktu skirtis,bet jis man taip patinka,ka daryt,prasau patarimu,parasykit man

20

Re: meile tarp nepilnameciu ir pan.

o tu pabandyk issiaiskinti to saltumo priezasti. jei paprasciausiai jam nusibodai, tai tada neverta ne likt kartu.