1

Tema: senatwe

ar bijot pasenti?ar geriau mirti jaunam?

2

Re: senatwe

as tai bijau labai pasenti jau dabar dienas sakicioju ir galvoju kad jau pradejau senti nors senam mes visi big_smile. bet kai paziuriu i senukus ir pagalvoju kad galeciau irgi tokia buti (jeigu dagivensiu big_smile)
tai nenoreciau wink

3

Re: senatwe

Ausra, 16 parašė:

ar bijot pasenti?ar geriau mirti jaunam?

gal pirmiau uzduok klausima ar bijote neislaikyti egzaminu nesusirasti darba, zomona, o poto tik ar bijote pasenti rasyk:D

4

Re: senatwe

nebuk tox trumparegis:pp:p

5

Re: senatwe

ar bijau pasenti... geras klausimas big_smile
Asmeniskai as manau, kad ne... o senejimas prasideda kai baigiasi skaiciukai su ioleka big_smile (astuoniolika, devyniolika, esme pagavot big_smile ) siaip manau kad ne, tik noretusi, kad seni zmones butu zvalus sveiki ir pan big_smile

6

Re: senatwe

na as tai kazkaip senatves nalaukiu... nenoriu but sukrioses senukas smile

7

Re: senatwe

..nenoriu senatves, kzk nenoriu kad kazkas turetu mane priziureti, nenoriu kad kazkam tapciau nasta smile

8

Re: senatwe

kai susensiu tada ir galvosiu apie senatve...:D)

9

Re: senatwe

Nelaukiu, bet ir nebijau smile a ko cia bijot? visi gi pasensim(gal..) smile

10

Re: senatwe

Ausra, 16 parašė:

ar bijot pasenti?ar geriau mirti jaunam?

... o koks skirtumas ar mirsi jaunas ir tave greit pamirsh.... ar  mirsi senas ir taip pat nebus kas prisimena...:-)
kai buvau 16 galvojau, kad uztenka pagyventi iki 25 ir jau gana, busiu jauna, grazi, taip, kad galeciau kaip ir atsisveikinti su gyvenimu. Kai buvau 20, per gimtadieni verkiau, kad jau sena...  Ne velnio...  ash ir dabar sau jauna....  ir man dar vis norisi gyventi... laikui einant, supranti, kad atsiranda kitos vertybes, kurios yra taip pat vertingos kaip ir jaunystes grozis.
Ish esmes, viskas kaip tam anekdote.... trys vyrai saloje, kitoje moterys... ishmintis.... racionaliausia. :-)

11

Re: senatwe

as nenoriu gywenti tik iki 25 metu, tox poziuris man iswis keistas atrodo..:?

12

Re: senatwe

... pamirshau pridurti:-)... siela nesensta .. sensta tik kokonas... apvalkalas.

13

Re: senatwe

Jolanta, bent si karta musu nuomones sutampa smile

14

Re: senatwe

Ausra, 16 parašė:

Jolanta, bent si karta musu nuomones sutampa smile

... malonu, kad sutampa....:-) , jei nesutaptu ir ne tragedija....

15

Re: senatwe

Bijau senatve sutikti viena..:) O jei su mylimu zmogumi...tej nieka cia bajsaus..tik kaj pagalvoji kad tada jau nebedaug belieka gyventi ir megautis gyvenimu.....kad neuzilgo nebeegzistuosi..taves nebus...negalesi matyti jausti myleti ir t.t....bajsu..:-{ belieka galvoti kad egzistuoja pomirtinis gyvenimas....:)

16

Re: senatwe

iki 25? nu man irgi atrodo kad tai mazoka:? man uzteks gyventi iki tada kai nebegalesiu vaikscioti ir judeti nes busiu per sena bet ne 25metu tai tikrai

17

Re: senatwe

o as manau kad visa tai kas patiriama gyvenime yra tik mokymasis ir patirtis. Visos tos patirties, isminties ir t.t. mum prireiks nukeliavus anapus:) kur laukia kur kas idomesnis ir neisivaizduojamas gyvenimas nei dabar smile juk ten tobulas pasaulis;)

18

Re: senatwe

jo bet ten busi toks pat pasenes ir negrazus big_smile
beja pagalvojau gal mes i ateiviu pasauli papulsim? jug jie daug protingiasni uz mus ir ju niekas nemate istikruju. hm visko gali buti  ;D

19

Re: senatwe

niu as kiek zinau tai siela yra nemirtinga, tai automatiskai ir nesanstanti big_smile tad nebusiu as nei pasenes nei negrazus :] mano grozis bus vidaus grozis - mano darbai. Mano ismintis, bus mano pavidalas smile

O del tu ateiviu tai hmm... big_smile

20

Re: senatwe

betgi yra zmones kurie mirsta labai anksti arba vaikai urie tik ka gimia mirsat irgi ir jie gi nieko neismoko tai tada negali buti taip kaip tu auri sakiai wink