1

Tema: Seksas iki vestuviu

Na, nezinau, gal jau panasi tema buvo..:? Jeigu ka, tai pasikartosiu...Kaip manot, kiek normalu merginai pakeisti sekso partneriu iki vestuviu?:)

2

Re: Seksas iki vestuviu

kaip tik zemesne tema su tuo susijus..
telegonija Uuuüuu telegonija uuUuu..
na anyway ten raso,kad wisi nekaltos iesko..mano asmenine nuomone-vestuviu nenoriu..bet kai noresiu,tai buwusiu partneriu sk. normalumas jauciu nuo merginos amziaus priklausys

3

Re: Seksas iki vestuviu

Siaip apie 20 metu panai kokie 2-3..Jei daugiau tai nzn ar galvociau kazka rimto su ta pana..Mano pana sako kad pries mane turejo tik viena, taigi su manim bus du ir atseit ji patenkinta ir nieko jai nereik..Nu nzn gal ir tikiu ja.:D

4

Re: Seksas iki vestuviu

.... proto ir garbes ribose..... shiaip kiekio geriau nevieshinti, tai gali neigiamai paveikti busima vyra.

5

Re: Seksas iki vestuviu

manau, kad pagal kiekvienos poreikius, svarbiausia per daug mylimajam neprisipasakoti

6

Re: Seksas iki vestuviu

manau kad daugiau nei vienas tai tikrai turetu buti, nes paskui susituokus prasideda ieskojimai, o siaip savo vyrui geriau nesakyti tikslaus skaiciaus, nezinos sirdies neskaudes

7

Re: Seksas iki vestuviu

Mano asmenine nuomone nesvarbu kiek buvo partneriu 1 ar 10 o gal daugiau... svarbiausia, kad besituokiantys zmones vienas kita myletu ir jaustusi gerai kartu:) tiek lovoje, tiek apskritai:)

8

Re: Seksas iki vestuviu

Tomas, 26 parašė:

Siaip apie 20 metu panai kokie 2-3..Jei daugiau tai nzn ar galvociau kazka rimto su ta pana..Mano pana sako kad pries mane turejo tik viena, taigi su manim bus du ir atseit ji patenkinta ir nieko jai nereik..Nu nzn gal ir tikiu ja.:D

na del to tikejimo pagalvok pats ar tavo mergina nera niekad neisbandzius vienkartiniu santykiu ar nebuvo prigauta tokiu pat kaip ir mes buvom jaunesni, tipo betkokia kaina reikia, prizadi kalnus ir po sexo i krumus;)tai va tiketi reikia tik del to kad butu paciam ramiau:Dnes ne vienas manau nenori kad einant pirstais xebra badytu i zmona ir sneketu "va ta esu dares, gera rupuze":)

9

Re: Seksas iki vestuviu

Andrius, 25 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Siaip apie 20 metu panai kokie 2-3..Jei daugiau tai nzn ar galvociau kazka rimto su ta pana..Mano pana sako kad pries mane turejo tik viena, taigi su manim bus du ir atseit ji patenkinta ir nieko jai nereik..Nu nzn gal ir tikiu ja.:D

na del to tikejimo pagalvok pats ar tavo mergina nera niekad neisbandzius vienkartiniu santykiu ar nebuvo prigauta tokiu pat kaip ir mes buvom jaunesni, tipo betkokia kaina reikia, prizadi kalnus ir po sexo i krumus;)tai va tiketi reikia tik del to kad butu paciam ramiau:Dnes ne vienas manau nenori kad einant pirstais xebra badytu i zmona ir sneketu "va ta esu dares, gera rupuze":)

Tai prisifantazuoti galima aisku..Nafik man ji butu reikalinga jei ja netikeciau? big_smile Bet tiekto, nei tu pazysti manes nei jos..todel nera tixlo apie tai isvis kalbeti..

10

Re: Seksas iki vestuviu

jei gryztant prie temos mano manymu tas skaicius merginai turetu tilpti ant vienos rankos:V

11

Re: Seksas iki vestuviu

manau cia vaiku ismislas sex tik po vestuviu smile ir tai labai greit isgaruoja,tas ryztas suradsu gera antra puse smile

12

Re: Seksas iki vestuviu

Tautvydas, 20 parašė:

manau cia vaiku ismislas sex tik po vestuviu smile ir tai labai greit isgaruoja,tas ryztas suradsu gera antra puse smile

Tautvydai, ne tai turejau omeny;) Klausiau, kiek pakeisti sekso partneriu iki vestuviu panelei yra normalu. Ta prasme, kad nebutu jau galvojama, kad ji buvo kokia salava, kuri visiems is eiles "duodavo"...

13

Re: Seksas iki vestuviu

Julija, 20 parašė:

Tautvydai, ne tai turejau omeny;) Klausiau, kiek pakeisti sekso partneriu iki vestuviu panelei yra normalu. Ta prasme, kad nebutu jau galvojama, kad ji buvo kokia salava, kuri visiems is eiles "duodavo"...

Normalu pakeisti tiek, kiek pakeitus jaustum savo garbe. Galu gale kokie partneriai buvo. Jeigu prasti - taip ir gaunasi gas pirstais badys. Dzentelmenai apie meiles nuotykius nekalba ir nutyli apie damas

14

Re: Seksas iki vestuviu

blogiausia, kad musu visuomenej vaikinas, turejes desimt partneriu iki vestuviu, laikomas tokiu sau tikru sauniu vyru, o mergina permiegojusi iki vestuviu su trimis - kekse sad

15

Re: Seksas iki vestuviu

pritariu Gintarui

16

Re: Seksas iki vestuviu

Julija, 20 parašė:

Na, nezinau, gal jau panasi tema buvo..:? Jeigu ka, tai pasikartosiu...Kaip manot, kiek normalu merginai pakeisti sekso partneriu iki vestuviu?:)

va dabar tai paaiskinsiu ... smile jei mergina turejus viena partneri tada ja galima suprasti.. gal su pirmuoju nelabai pasiseke.. jei turejus du,  na gal jai labai nesiseke,nerado tinkamo zmogaus.. jei tris.. na tada ji biski jau pasileidus.. jei dar daugiau tada ji .. TIK xmm SEXUI ,bet ne vestuvems,neduok dieve ...

17

Re: Seksas iki vestuviu

Aiste, 34 parašė:

blogiausia, kad musu visuomenej vaikinas, turejes desimt partneriu iki vestuviu, laikomas tokiu sau tikru sauniu vyru, o mergina permiegojusi iki vestuviu su trimis - kekse sad

pritariu. o evaldas is tokiu, kurie merginas po 3 partneriu keksem laiko. tai kazi kiek evaldai vyrukai gali iki vestuviu turet merginu, kad nebutu laikomi palaidunais?

18

Re: Seksas iki vestuviu

su vyrukais kita kalba.. mes turim turet daug patirties,kad jus ismokyt galetumia.. nieko nepadarysi tokie musu visuomenes stereotipai,,, ir didziausias taskas.. nu siaip cia ka susakiau tai yra mano vertinimas .. o siaip ar taip mergina kuri daug duodas yra kale,o baxuru visai kitaip.. nepaneigsi !!!

19

Re: Seksas iki vestuviu

Evaldas, 20 parašė:
Julija, 20 parašė:

Na, nezinau, gal jau panasi tema buvo..:? Jeigu ka, tai pasikartosiu...Kaip manot, kiek normalu merginai pakeisti sekso partneriu iki vestuviu?:)

va dabar tai paaiskinsiu ... smile jei mergina turejus viena partneri tada ja galima suprasti.. gal su pirmuoju nelabai pasiseke.. jei turejus du,  na gal jai labai nesiseke,nerado tinkamo zmogaus.. jei tris.. na tada ji biski jau pasileidus.. jei dar daugiau tada ji .. TIK xmm SEXUI ,bet ne vestuvems,neduok dieve ...


m o tu keksiau kam tinkamas m big_smile o gal da nekaltas ar tik viena turejas big_smile

20

Re: Seksas iki vestuviu

joo as pats nekalciausias zemeje big_smile