1

Tema: ikirus gerbejas

ar daznai pasitaiko tokiu ikiruoliu?kox jusu nuomone weiksmingiausias budas jais atsikratyti?
as tai asmeniskai nekreipiu i tokius demesio,bet kartais uzknisa - pasitaiko tokiu durnu ir nesupratingu, sakai kad atstotu arba net tiesiai i akis, kad man jis nepatinga, bet wistiek nesupranta..

2

Re: ikirus gerbejas

Ausra, 16 parašė:

ar daznai pasitaiko tokiu ikiruoliu?kox jusu nuomone weiksmingiausias budas jais atsikratyti?
as tai asmeniskai nekreipiu i tokius demesio,bet kartais uzknisa - pasitaiko tokiu durnu ir nesupratingu, sakai kad atstotu arba net tiesiai i akis, kad man jis nepatinga, bet wistiek nesupranta..

geriausiai pakenteti, nes tas gerbejas kadanors susipras pats,o per ta laika tiesiog ignoruok...

3

Re: ikirus gerbejas

ziurint kur ir kada tas gerbejas atsiranda ir kaip jis pasireiskia;) kaip ikyri ir t.t.

duok daugiau smulkmenu smile

4

Re: ikirus gerbejas

aj geriausia kaip ignoruoji big_smile , bet jei nepadeda pasakyk viska i akis ka apie ji manai smile

5

Re: ikirus gerbejas

nu nemanau kad taip grazu sakyti zmogui kuriam tu patinki jug pagalvok jeigu tau vaikinas taip pasakytu nemanau kad malonu butu taigi geriau palaukti ir maziau matiti ta zmogu reikia ir tada viskas susiklostis

6

Re: ikirus gerbejas

nu kartais reik pabutinti vyrukus, nes per daug uzsisvajoja... kalbu is patirties;) ir mane prabudino:) po kiek laiko praejo smile

7

Re: ikirus gerbejas

Evelina, 17 parašė:

nu nemanau kad taip grazu sakyti zmogui kuriam tu patinki jug pagalvok jeigu tau vaikinas taip pasakytu nemanau kad malonu butu taigi geriau palaukti ir maziau matiti ta zmogu reikia ir tada viskas susiklostis

nu ne juk ja uzknisa del sawo ykirumo, tai kodel ji negali buti ziauri bet teisynga pasakydama ka apie ji mano smile

8

Re: ikirus gerbejas

bet aisku manau irgi taip galeciau pasielgti bet vistiek jeigu pastati save i to vaikino vieta tai ne grazu iseina galima ir kitaip paaiskinti. jeigu nezinociau tai dabar cia nerasiciau;)

9

Re: ikirus gerbejas

patikek geriau gyvenime nebandyti isijausti i kito vieta, net nepajusi kaip kiti prades tau "lipti ant galvos", ir tu nieko nedarysi galvodama "o jei as buciau jo/s vietoj..."

10

Re: ikirus gerbejas

teisingai vilma sako. kartais reikia gyventi savo gyvenima, o ne kitu ir ne kaip kiti pagalvos ar pasijus... smile Juk tu gyveni, o ne kas kitas:) tad gyvenk savo gyvenima del saves.... smile

11

Re: ikirus gerbejas

Auris, 19 parašė:

teisingai vilma sako. kartais reikia gyventi savo gyvenima, o ne kitu ir ne kaip kiti pagalvos ar pasijus... smile Juk tu gyveni, o ne kas kitas:) tad gyvenk savo gyvenima del saves.... smile

vo taip big_smile~

12

Re: ikirus gerbejas

oi Ausra uzuojauta sunku atsikratyti gerbejo ir dar ikiraus...:D

13

Re: ikirus gerbejas

per galva is ko nors kieto ir fsio... daug nereik big_smile~

14

Re: ikirus gerbejas

kam taip ziauriai paskui bus kalejimas be jokiu gerbeju ;D

15

Re: ikirus gerbejas

geriausias varijantas: sakyk kad esi lesbiete big_smile ne nu seip gali padeti #:)

16

Re: ikirus gerbejas

as vienam taip buvau pasakius tai laikesi nuo manes 5 metru atstumu ;D;D;D

17

Re: ikirus gerbejas

;D nu o mane buvo uzznaibe iki melyniu... tai irgi laikiaus poto 10 metru atstumu big_smile net iki dabar prilaikau atitinkama atstuma, o jei mieste pamatau, tai pirma reakcija buna panika ;D po kiek minuciu susitvardai saltai apmastai... na ir kaip nors pasisveikini, kad dar baisiau nebutu ;D

18

Re: ikirus gerbejas

o cia tai nikita gerai pasake/pasiule wink ir tikrai tai padeda, taigi merginos bandikit tikrai pades big_smile
nors pvz. mano draugai mane vadina lesbiete nes daznai su vien mergina bunu, bet ju tai negazdina vistiek jiem patinku. taigi tai galima sakyti zmoniem kurie tave nelabai gerai pazysta;) big_smile)

19

Re: ikirus gerbejas

niu tai jie tik smaikstauja o ne istikruju taip masto wink

20

Re: ikirus gerbejas

nu zinau zinau bet visteik idomu gi big_smile
bet svarbiausia kad tai padeda atsikratiti nuo ikiroliu ir svarbiausia netaip skaudu big_smile