1

Tema: The devil wears Prada

Uj geras filmas. Gal kas matet? pasidalinkit ispudziais

2

Re: The devil wears Prada

nu visai nieko smile tik tiek kad pats siuzetas labiau primena siu laiku pelenes istorija su "happy ending"...

3

Re: The devil wears Prada

tj beveik visi filmai baigiasi laimingai, VIlma smile

4

Re: The devil wears Prada

[

5

Re: The devil wears Prada

Artūras, 18 parašė:

tj beveik visi filmai baigiasi laimingai, VIlma smile

uztai ir retai uzmatau koki filma kuris man patiktu big_smile toki su sunkiai nuspejama pabaiga smile

6

Re: The devil wears Prada

geras man patiko labai

7

Re: The devil wears Prada

filmo nemaciau, bet knyga skaiciau. toks saldus romaniukstis.. man nelabai..

8

Re: The devil wears Prada

Karolina, 18 parašė:

filmo nemaciau, bet knyga skaiciau. toks saldus romaniukstis.. man nelabai..

vo vo toks ir filmas big_smile ir net kzk atrodo kad knyga net idomiau buvo big_smile

9

Re: The devil wears Prada

uj man patiko=) tikriausiai del to, kad visas filmas - pasityciojimas is mados ir dabartiniu "grozio" standartu:D

10

Re: The devil wears Prada

na man asmeniskai labai patiko Meril Streep vaidyba, o ir pats filmas gana lengvas ir smagus

11

Re: The devil wears Prada

filmo nemaciau, siunciuosi dabar :? pries kelias minutes baigiau knyga skaityt :? kai filma pamatysiu, galesiu ir pasakyt :? bet manau, kad bus taip kaip ir su da vincio kodu big_smile kad kai knyga pirma perskaitai, tai filmas buna lievas ;D
> bet man patiko, del kai kuriu tokiu asmeniniu dalykuciu... kelios detales primine man mano darba ;D ir as puikiai andreja supratau :?

>> pabaiga geriausia (knygoj) kai ji nueina i ta pastata ir pamato kita mergaite su tais paciais rupesciais.. o jai tai visiskai dzin... ji jau tomis bedomis nebegyvena.. hmm... sweet.... is salies ziurint tas gyvenimas toks :::123