1

Tema: Romantiskas vakaras

Koks jis Jusu akimis turetu buti, be banalybiu prasom

2

Re: Romantiskas vakaras

ezheras... zhwaigzdeta, giedra ir shilta wasaros nakts... dwiese waltelej nuplaukti y ezhero widury, swiestu pilnatis ir atsispindetu wandenyje, tada pastatyti shonuose po zhwakute, pasishnekucioti pashnibzhdomis... nurengti wienas kita ir shokti y shilta wandeny... o tada apsikabinus buciuotis. smile

3

Re: Romantiskas vakaras

oi kaip grazu:D):D):D):D)

4

Re: Romantiskas vakaras

Gamta romantika... Man tai dar romantiska kai sylta kur nors kartu aukstai auksatai uzsilipt pvz Europos stogo ir nuo ten stebeti kazkur toli esancias zvaigzdes na ir aisku snekuciuotis bei meiliai glamonetis su mylima panele smile Na cia 2 romantinio vakaro ideja kuri miesto ribose isigyvendintu smile

5

Re: Romantiskas vakaras

na aisku visu pirma romantiska vakariene kaip be jos...juk reikia savo kulinarinius sugebejimus parodyti...hehe...tikimes kad nenusinuodysim....:D  mamos telefono numeris ismoktas mintinai gali praversti....hehe...na tada paskui iseiti kur nors pasivaikscioti...nes man patinka ilgi pasivaiksciojimai....kedai privalumas....tik aisku ne prie odines striukes ir treninginiu kelniu....tiks elementariausi dzinsiukai....na tada sukariam kokius 10-15 km....ka dar cia sugalvojus...siandien kazko neturiu fantazijos mat darbe sedziu ir neturiu kada cia galvoti apie romantika....

6

Re: Romantiskas vakaras

big_smile niuz jo... wisai mielai skamba! ir taip wisa nakti waikscioti smile o paryciais susirasti kokia miela wietele ant kalwos, atsidaryti wyno, prisiglausti taip arti, kad jaustum wienas kito shirdies plakima, ir sutikti tekanchia saule:)

7

Re: Romantiskas vakaras

na va as is patirties papasakosiu apie vakara kuri buvau suorganizaves:)
O viskas buvo taip:pasikvieciau savo drauge pas save,zynoma padariau vakariene kuri buvo nieko ipatingo tiesiog makaronai su suriu:D big_smile big_smile po to mes zvekiu sviesoi ir skambant meditacinei muzikai atsisedom viens pries kita gerem arbat ir labai fainiai isikalbejom,na nzn man buvo super,drauge sake kad buvo nerealu:))nzn hebryte cia tik mano patirtis,nesiulau jum daryt to paties:)

8

Re: Romantiskas vakaras

ka jus suprantat apie romantika?:)va sedi sau kalnuose vidurdieni kai kepina salau,uzsikuri lauza ir kepini bulvikes su lupenom,nereikia nei zvaigzdziu nei zidinio silumos:)

9

Re: Romantiskas vakaras

Man geriausias ir romaniškiausias prisiminimas yra toks... mielas ir kartu toks fainas... Kažkada praleidau labai romantišką savaitgalį, dar buvom su vyru nesusituokę. Važiavom pas jo draugą į gimtadienį, prie Sartų ežero, su palatkėm. Žodžiu vakaras toks fainas, kurenasi laužas, smagiai sau geriam, susėdę porelėm, taip paprastai, lengvai bendraujam, tada pasivaikščiojom, paveizėjom į dangų žvaigždėtą... O ryte išplaukėm su katamaranu paplaukioti po Sartus... Dvi porelės. Kaip gražu žiūrėti kaip berniukai būriuoja, taip miela... Heh, kaip fainiai prisiminti...:D 

10

Re: Romantiskas vakaras

pora pakeliu cypsu (pageidautina lays su paprika), coca colos 1l, vaizdajuoste su dzimu keriu, dvigule lova ir mylimas zmogus salia:) va kur romantiskas vakaras;)

11

Re: Romantiskas vakaras

romantiskas vakaras? hm, lietingo rudens vakaras, pilis anglijos gudumoje, kambaryje kaip ir pridera - skydas su kardais, medziokles trofejai, meskos arba tigro kailis.. traskantis zidinys.. didelis fotelis, arba seip kokia sofa.. karstas vynas.. lietus barbantis i langa.. sukaitus nuo zidinio, karsto vyno, bei apsvaigus nuo buciniu, persikelt i kita kambary, kurioje senoviska diiiidele lova, pukiniais patalais, uzuolaidelem.. kambarys apstatytas svakemis, liepsnu mirgejimas, seseliai, lietaus barbenimas.. o toliau - fantazijos reikalas.. smile

12

Re: Romantiskas vakaras

ziuriu kad vaikinai didesni romantikai uz merginas....
as pasimciau savo mylimaja,nusivesciau ja i vienkiemi kur aplink tik mes ir gamta,uz lango salta,pusto,o mes sau linkmai sedim prie senovinio zidinio...ant senovines diiideles lovos.....geriam silta vyna....snekuciuojames....aplink taip tylu,kad girdim vienas kito sidies plakima...
o veliau jau kas kaip ismastis big_smile

13

Re: Romantiskas vakaras

Romantika:lengvas svaigulys nuo vyno ar dar ko:) grazi tyliai skambamnti ir uz sirdies griebianti muzika,blanki sviesa, smilkalai,zvakes,roziu ziedlapiai ,romantiskas sokis su panele,kuzdejimas i ausi (meilus zodeliai):) bent jau as taip isivaizduoju:)

14

Re: Romantiskas vakaras

Romantiskas  vakaras - mano manimu.. As taip isivaizduoju.. Tusicias kambarys.. Daug zvakuciu.. roziu ziedlapiu.. svelni romantiska muzika.. sampanas baltas sokoladas.. mm.. :-) Nuostabu :-):::417:::405:::415:::415

15

Re: Romantiskas vakaras

kiek skaitau visi raso banalybes ;D, kaip kas supranta ta romantika. big_smile any way... svarbiausiai nesikartoti ir islikti orginaliam nebutinos nei tos zvakes mistine tamsa tuscias kambarys zvaigzdes, gali salia nebuti nieko, jei sugebes ta iteigti partneriui ir priversti patiketi kad tai romantiska ir orginalu taip ir bus... va. esme nesikartoti ka daro kiti wink (aisqu yra pilna tokiu zmoniu kurie nori butent padaryti tapati ka dare kiti (nes patys to nera dare) zodziu big_smile... kas nesuprato ir nereikia gilintis...

16

Re: Romantiskas vakaras

Petras, 20 parašė:

kiek skaitau visi raso banalybes ;D, kaip kas supranta ta romantika. big_smile any way... svarbiausiai nesikartoti ir islikti orginaliam nebutinos nei tos zvakes mistine tamsa tuscias kambarys zvaigzdes, gali salia nebuti nieko, jei sugebes ta iteigti partneriui ir priversti patiketi kad tai romantiska ir orginalu taip ir bus... va. esme nesikartoti ka daro kiti wink (aisqu yra pilna tokiu zmoniu kurie nori butent padaryti tapati ka dare kiti (nes patys to nera dare) zodziu big_smile... kas nesuprato ir nereikia gilintis...

Na, tarkim man (ir suzadetinei mano) zvakes - butinas dalykas, ir nieko cia banalaus.. big_smile pats pagalvok, kaip maloniau, tamsoj (ar prie lempos kokios), ar galbut mirgancioj zvakiu sviesoj.. smile feel the difference.. wink o beto - nesamone yra svajoti tik apie viena romantiska vakara.. tarkim as visada stengiuos saviske kuom nors nustebinti: tai prikeliu svelniai rozes ziedeliu kutendamas, tai dar ka ismastau.. smile viskas ko tereikia - truputuka fantazijos, ir gyvenimas visas taps tarsi istisas romanas.. big_smile

17

Re: Romantiskas vakaras

Petras, 20 parašė:

kiek skaitau visi raso banalybes ;D, kaip kas supranta ta romantika. big_smile any way... svarbiausiai nesikartoti ir islikti orginaliam nebutinos nei tos zvakes mistine tamsa tuscias kambarys zvaigzdes, gali salia nebuti nieko, jei sugebes ta iteigti partneriui ir priversti patiketi kad tai romantiska ir orginalu taip ir bus... va. esme nesikartoti ka daro kiti wink (aisqu yra pilna tokiu zmoniu kurie nori butent padaryti tapati ka dare kiti (nes patys to nera dare) zodziu big_smile... kas nesuprato ir nereikia gilintis...

nu sukritikuot tai moki, o gal galetum pasidalinti, ka pats sugalwotum tokio, kad nesikartotum, m?:) o gal tik kritikuot moki?

18

Re: Romantiskas vakaras

Vasaros siltas vakaras, dangus giedras ir stipriai svieciantis menulis atsispindintis ezero vandenyje..Maudytis nuogiems tarp plaukiojanciu vandenyje daug mazu zvakuciu..Ir negana tu dar veliau atplaukia gulbiu porele is smalsumo paziureti kas cia vyxta..:)
Man taip buvo..Nepamirsiu to vaizdelio niekada..:)

19

Re: Romantiskas vakaras

Simona, 16 parašė:

......kaip grazu,net per grazu,kad butu tiesa.....Kaip kokioj pasakoj..o stebuklu pasirodo buna..:)

Zinau suprantu kad neimanoma patiketi, man sakytu irgi netikeciau..Bet..Tai buvo praeita vasara rugpjucio apie viduri..pats paskutinis tox puikus vakaras pries veliau prasidejusias liutis..O gulbes atplauke manau delto kad jos pripratusios kad zmones jas paseria..Begom ir mes atsinesti duonos kad tik jos nenuplauktu..Yra foto tai uzfixuota..tik aisku tai asmeniska..esu laimingas patyres tai..:)

20

Re: Romantiskas vakaras

O man labai romantiska butu jai mano vaikinas man leistu visa diena vartytis lovoja,ir man i ja atnestu visu pirma kavos,po to pusrycius,graziu gelyciu,po to ijunktu kokia romantine komedija kuria ziuredama apsizliumciau kaip maza mergaite,o jis mane guostu.