21

Re: Romantiskas vakaras

Dominyka, 23 parašė:

O man labai romantiska butu jai mano vaikinas man leistu visa diena vartytis lovoja,ir man i ja atnestu visu pirma kavos,po to pusrycius,graziu gelyciu,po to ijunktu kokia romantine komedija kuria ziuredama apsizliumciau kaip maza mergaite,o jis mane guostu.

Geras, tu tixliai atkartojai ka mes su pana jei neturim kokiu reikalu veikiam savaitgaliais..Ir voliojames, ir kava ir pusryciai buna, ir romantine komedija visada buna..:)

22

Re: Romantiskas vakaras

Vaziavom su draugu is Palangos..Lyjo kaip is kibiro,autostradoje sugedo masina,naktis ,lija,na as jau nebe humore buvau...Pradejo groti Puf Daddy" IL be missing you" daina... jis paeme islipo is masinos paeme mane uzrankos ir istrauke is masinos...Mes vidury autostrados sokome ir buciavomes,lietus lijo ant musu per veida upeliais bego,o mums buvo visvien...Kitoj autostrados pusei vaziavusios masinos mums pypsejo..Aisku ju buvo keliata,nes buvo jau naktis..Tai isliko labai atminty ir tik ta daina isgirstu dabar tai taip ir stovi visas tas vaisda ir tas malonus jausmas...

23

Re: Romantiskas vakaras

Nepamirsiu vieno vakaro:)... Jis buvo visai neplanuotas - tiesiog man paskambino draugas ir pakviete atvaziuoti prie ezeru. O buvo tuomet jau vakaras, beveimk tamsu. nepaisant to, sedau i masina ir islekiau... Atvaziavus nepaleidom viens kito is glebio... Nutarem pasimaudyti nakti ezere, issimaude sedejome ant liepto ir gereme vyna, stebejome menuli, kuris, rodos, mums sypsojosi. po to sumastem pasiirstyti valtele... Nuplaukem iki ezero vidurio ir ilgai ten prabuvome: buciavomes, snekuciavomes...- buvo silta, jauku... smile
Abu vakaro neplanavom, viskas vyko expomtu.. Bet tai buvo tikrai romantiskas ir grazus vakaras.. Sunku ir zodziais apibudinti:)~...

24

Re: Romantiskas vakaras

Tomas, 26 parašė:

Vasaros siltas vakaras, dangus giedras ir stipriai svieciantis menulis atsispindintis ezero vandenyje..Maudytis nuogiems tarp plaukiojanciu vandenyje daug mazu zvakuciu..Ir negana tu dar veliau atplaukia gulbiu porele is smalsumo paziureti kas cia vyxta..:)
Man taip buvo..Nepamirsiu to vaizdelio niekada..:)


;D;D Klausyk norejau pasiteirauti is moterisko smalsumo;D;D Ar gulbes nepradejo sokti " GULBIU EZERO" kartais? Sakai ir uzfiksuota yra su fotiku,na jus ir gudrus pasirodo.Tai gal buvai susitares su gulbem kad atplauks, kad fotika i ezera priciupai,ar cia gulbes aprupino fotiku;D;D;D  Smalsios gulbites pasitaike;D

25

Re: Romantiskas vakaras

Roberta, 24 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Vasaros siltas vakaras, dangus giedras ir stipriai svieciantis menulis atsispindintis ezero vandenyje..Maudytis nuogiems tarp plaukiojanciu vandenyje daug mazu zvakuciu..Ir negana tu dar veliau atplaukia gulbiu porele is smalsumo paziureti kas cia vyxta..:)
Man taip buvo..Nepamirsiu to vaizdelio niekada..:)


;D;D Klausyk norejau pasiteirauti is moterisko smalsumo;D;D Ar gulbes nepradejo sokti " GULBIU EZERO" kartais? Sakai ir uzfiksuota yra su fotiku,na jus ir gudrus pasirodo.Tai gal buvai susitares su gulbem kad atplauks, kad fotika i ezera priciupai,ar cia gulbes aprupino fotiku;D;D;D  Smalsios gulbites pasitaike;D

Bet tu ir nenormali..Per visas temas eina ir komentuoja mano postus..Butent mano vieno o ne kitu..:)
Nu suzinosi ir tu gal kadanors kas tai yra gulbes ar dar kazkokia kitokia romantika..Nuskriausta tu man kazkokia atrodai..Jau kaip sakiau tau truxta kaikuriu veixmu tavo atzvilgiu..:D

26

Re: Romantiskas vakaras

Tai va butent kad pas mane romantika tai kai yra viskas realiai o ne prigalvotos fantazijos...Bet tai niekis bandysiu ta ezera atrasti;D Gal nors koks bjaurus anciukas priplauks is smalsumo;D

27

Re: Romantiskas vakaras

Roberta, 24 parašė:

Tai va butent kad pas mane romantika tai kai yra viskas realiai o ne prigalvotos fantazijos...Bet tai niekis bandysiu ta ezera atrasti;D Gal nors koks bjaurus anciukas priplauks is smalsumo;D

Tau tokie dalykai ir lix tik "prigalvotos fantazijos"...O bjauriu anciuku tuoj rasi pavasari priskris su pauksciu gripais galesi romantiskai numirt..:D

28

Re: Romantiskas vakaras

Na jau auodai cia fainiai parasei;D Tu tikras smaikstuolis;D;D

29

Re: Romantiskas vakaras

Tomai - kur tas ezeras randasis? smile

30

Re: Romantiskas vakaras

Slavanto ezeras netoli veisieju..

31

Re: Romantiskas vakaras

Tomas - aciu, paziuresim, gal patiks.. smile

32

Re: Romantiskas vakaras

o man atrodo romantika slepiasi ne aplinkoje, o zmonese... zmogus romantikas, gali padvanoti romantisku akimirku net kasdieniskoje aplinkoje... ir nereikia stbuklo, reikia tik smulkmenos... demesio tinkamu metu...

33

Re: Romantiskas vakaras

o man romantiskas vakaras tinka bet kur svarbu kad romantiska atmosvera susidarytų..gali buti namie gali buti gamtoje gali buti kelioneje.....

34

Re: Romantiskas vakaras

Jop 100 procentu pritariu kad nesvarbu kur ir kada net nesvarbu ar turi tu vyno,zvakiu ar dar kokio velnio... Romantika tai tiesiog yra sugebejimas atskleisti savo siltus jausmus kitai pusei kad ir paimti supinti is pieniu pyne tai irgi galima padaryti labai subtiliai ir sukelti teigiamas emocijas big_smile

35

Re: Romantiskas vakaras

mmm...romantika...tai vakaras kai sedi ant tilto su savo draugu, kai matai kaip saulė leidziasi...mmm..grazu smile jis palengva prislenka prie taves, kai tu pasiurpsti nuo silto vėjalio, jis tave apkabina ir prissispaudzia prie saves, tada jis priliecia tavo karstas lupas savosiomis ir jus paskestate buciniu migloj...cia kiekvienam pabaiga skirtinga big_smile

36

Re: Romantiskas vakaras

labas :::140

37

Re: Romantiskas vakaras

o as jau kelinta diena suku galva kaip man padaryti neeilini pasibuvima su draugu;mintis tai butu tokia-as tiesiog jo paprasyciau ant mazu lapeliu surasyti savo norus ,slptus ar nebutiai-tiesiog tokius ,kas jam butu malonu.bet ant vieno lapelio po viena toki nora.dabar kita medalio puse-kur ir kaip juos padeti ar sudeti ,kad butu galima po viena perskaityti -cia viso vakaro begyje  ir po viena ivykdyti.keletas pamastymu yra -bet kazkaip nebaisiai jie man .pirmiausia kad sove i galva -juos po viena sudeti i balionus ir tuos balionus ispusti ,po to po viena priraisioti ivairiose kambario ,buto vietose-bet kaip paskui juos is ten iskrapstyti ?:((( daug triuksmo.reikia kazko kito. padekite :)ka jus padarytumet:?

38

Re: Romantiskas vakaras

Romantinis vakaras mmmmmmm:
Juros kopos,besileidzianti saule ir aisku aistringi bucianiai mylimosios glebyje,bei skanus skanus vaisiai su grietinele nuo jos nuogo kuno.

39

Re: Romantiskas vakaras

Deividas, 21 parašė:

romantiskas vakaras? hm, lietingo rudens vakaras, pilis anglijos gudumoje, kambaryje kaip ir pridera - skydas su kardais, medziokles trofejai, meskos arba tigro kailis.. traskantis zidinys.. didelis fotelis, arba seip kokia sofa.. karstas vynas.. lietus barbantis i langa.. sukaitus nuo zidinio, karsto vyno, bei apsvaigus nuo buciniu, persikelt i kita kambary, kurioje senoviska diiiidele lova, pukiniais patalais, uzuolaidelem.. kambarys apstatytas svakemis, liepsnu mirgejimas, seseliai, lietaus barbenimas.. o toliau - fantazijos reikalas.. smile

tavo variantas man patiko....bet nerealus...
jei igyvendintum butum supervaikinas!!!!

40

Re: Romantiskas vakaras

man turbut pati romatiskiausia vieta zemeje yra kalnai.. nezinau, ten net be savo zmogiuko salia ore tvyro romantika, o jau jeigu dviese.. kai daugiau keliu km spinduliu aplink nieko nera.. susiglaudus ziureti i zvaigzdes.. kalnuose jos taip arti atrodo.. o dar rugpjuti, kai zvaigzdes krenta..=)) jei dar ir lauzas butu, isvis pasaka.. (deja, dabar visur draustiniai ir lauzu kurt niex neleidzia..) paskui visiskai susalus nutipent i palapine, atsigult susiglaudus ir drebet, uzsiklojus vienu miegmaisiu, nors milijona kartu silciau butu atskiruose=)) ir taip pragulet visa nakti apsikabinus.. ryte atsibust ir pasitikt tekancia saule.. o paskui karsta arbata, susivele plaukai ir mieguistos sypsenos.. mmm=)))