1

Tema: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

mano nuomone jums nereiketu smile tarkim pries vaikina nusirengiant..
na manau yra kazkoks amzius kai visi kompleksai dingsta zmogui.. wink

2

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

... ziauriai kompleksuoju, todel ir sportuoju....

3

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Jolanta, uztrauk zolytes ir visi kompleksai praeis wink big_smile~

4

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

as tai nekopleksuoju esu kokia esu ir fsio big_smile aisku noriu ten biski kilu priaugti, bet cia tik del sawes big_smile

5

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Auris, 19 parašė:

Jolanta, uztrauk zolytes ir visi kompleksai praeis wink big_smile~

... zolyte atsipalaidavimui, o ne kompleksams naikinti ...:-)

6

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Am ... ne:} manau, kad nekompleksuoju :}

7

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Vilma, 20 parašė:

as tai nekopleksuoju esu kokia esu ir fsio big_smile aisku noriu ten biski kilu priaugti, bet cia tik del sawes big_smile

Priaugti? big_smile che galiu laisvai padet ;D zinok tie zemaiciai moka tai padaryt greit ir efektyviai ;D

8

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Ar kompleksuoju? Hmm...:? Priklauso nuo nuotaikos. Kai ji buna bloga ir as sau imu ziauriai nepatikt. Tada pagalvoju, kad visai neblogai butu pakoreguoti si bei ta: ten pridet, o ten atimt. Ten padidint, o ten sumazint. Na bet kai nuotaika buna gera, tuomet as prieinu prie veidrodzio, pazvelgiu i save ir mintyse sau istariu:" o as visai nebloga pupyte..". big_smile

9

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

kompleksuoju labai.

10

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

na isties pagal nuotaika priklauso.. tarkim anxciau man buvo vienodai ir kompleksu nebuvo.. nu tipo- nepatinka, neziurek, o man ir taip gerai.. bet db, kai pradejau rimtai draugauti su vaikinu, kuris yra be galo lieknas, as pries ji jauciuosi stora.. zn, kad jis mane myli, kokia esu.. rupinasi, neleidzia laikytis jokiu dietu ir sako, kad mano figura puiki, bet vistiek savyje jauciu kompleksa.. ne nuolat su juo vaikstau, bet..

11

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Na anksciau tai kompleksuodavau nes budavau kaip sakant kaip lenta be jokios figurosč bet veliau viskas susitvarke ir dabar neturiu tokiu kompleksuč gal tik kartais kai buna nuotaika baisi norisi kazka pakeisti bet kai geriau pagalvoji juk esu kokia esu jei pasikeisciau prarasciau save...

12

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

as pati tai nekompleksuoju,bet man mano seimos nariai jau baigia ta kompleksa ivaryt...tarkim tetis vis man primena,kad tokios figuros merginos vaikinams nepatinka...bet man paciai tai tas pats,jei kam nepatinka plonos merginos-tai ne mano reikalas....tikrai nieko nekeisciau savyje,jei vaikinas pareikalautu...o galbut ir del to,kad niekada is ju jokiu priekaistu ir nesulaukiau del figuros...

13

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Tikrai nekompleksuoju. Juk nera del ko. Tiem kas kompleksuoja reikia maziau visokiu ziurnalu skaityti ir maziau jais vadovautis nes prisiziurejus i photoshopines grazuoles kiekviena pabaisa pasijusti gali.

14

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Dora, 18 parašė:

Tikrai nekompleksuoju. Juk nera del ko. Tiem kas kompleksuoja reikia maziau visokiu ziurnalu skaityti ir maziau jais vadovautis nes prisiziurejus i photoshopines grazuoles kiekviena pabaisa pasijusti gali.

visiskai pritariu...

15

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

na as pati sau ne visai patinku, yra trukumeliu... bet del to tragedijos nedarau smile man atrodo kiekviena mergina zino kaip paslepti ko nereika ir parodyti ka reikia wink

16

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

jei yra zmones kurie tave myli uz tai kokia tu esi tai kam tie kompleksai smile

17

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

nekompleksuoju, nes zinau, kad jei kas pasirinko mane tai tikrai ne del isvaizdos

18

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Jolanta, 33 parašė:
Auris, 19 parašė:

Jolanta, uztrauk zolytes ir visi kompleksai praeis wink big_smile~

... zolyte atsipalaidavimui, o ne kompleksams naikinti ...:-)

>> Jolanta mano manymu tau nera ko kompleksuoti wink atrodai tikrai graziai
>> Auri kas cia per kalbos apie zolytes :? big_smile

19

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

oi negerai yra turet kompleksu smile pati juos anksciau buciau galejus pardavinet (papigiaju, ka cia - nachaliavai); kompleksavausi del nosies, charakterio, pilvuko(nors is tikro jo neturejau), ir tt. Manau kiekvienas/a  buvo perejes toki tarpsni. Gerai yra suprast savo defektus, bet kai uzuot ieskojes iseities susirandi chebra ir, kaip vaikinukas virsuje uztrauki duma, negerai...
pasigirsiu  - as tokio subjekto nebeturiu smile

20

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

as sawimi patenkinta nuo galwos iki koju pirsteliu big_smile big_smile o kam kompleksuot, del to geriau nepasidarys ?!! smile reik mylet ir dziaugtis sawimi kad ir kokia bebutum big_smile niekada nekompleksuoju del sawo iswaizdos ar figuros, kam nepatinka tas tegul neziuri big_smile tongue