61

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Kompleksuoju, bet del to tik dar smagiau buna sportuot ar siaip ka nors dirbt, nes jauciu kaip po truputi iseina tie kompleksai xDD

62

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Andzelina, 19 parašė:

Na ir as kartais pakompleksuoju bet stengiuosi neimti i galva svarbiausia myleti save tokia kokia esi as ta ir bandau daryti :::027


Jo tai racionalu ir tiek.

63

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Nei kiek nekompleksuoju.
Jai zmogui as patinku tai turiu patikti tokia kokia esu:::757

64

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

nekompleksuoju ir nenoriu to daryt. gal del to ,kad sportuoju smile bet sportuoju ne del figuros, bt del nuotaikos ;D

65

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

na isties pagal nuotaika priklauso.. tarkim anxciau man buvo vienodai ir kompleksu nebuvo.. nu tipo- nepatinka, neziurek, o man ir taip gerai.. bet db, kai pradejau rimtai draugauti su vaikinu, kuris yra be galo lieknas, as pries ji jauciuosi stora.. zn, kad jis mane myli, kokia esu.. rupinasi, neleidzia laikytis jokiu dietu ir sako, kad mano figura puiki, bet vistiek savyje jauciu kompleksa.. ne nuolat su juo vaikstau, bet.
pas mane tokia pati situacija ir nors jis man ta pati sneka bet as labai blogai jauciuosi kai kuriuose situacijuose....
pas man tokia pati situacija su vaikinu....labai gedijuosi kai pries ji esu nuoga...

66

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

kokie kompleksai gali buti kai tau 18,19,20ir taip toliau,tai kas bus kai jums bus 50 ir daugiau,o figura tikrai bus jau sudarkyta ir jus nepatiksit vyrukams kam 50,o jumis zavesis tik tiems kam18,19,20 ir taip toliai,jums noresis to vyriskio kuriam 50,bet jis taves nenores,ir tada tikrai pradesi kompleksuoti,kad esi netokia,kaip jaunysteje

67

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

As tai kompleksuoju del to, kad esu per kuda, ir kiek besistenkciau priaugti-neiseina tongue

68

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Kartais, kai matau, kad nesu standartinės figūros, bet myliu save tokią smile

69

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

taip ir labai sad

70

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

taip kompleksuoju:)

71

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Visai ne :::010

72

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

man tai nera del ko kompleksoto

73

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

As nekompleksuoju ir valgau,ka tik noriu. Kuno mases indeksas parodo tikraja tiesa,tad neverta pergyventi,nes iki virsvorio dazniausiai dar buna toli,o mes jau jaudinames. smile Taip kad maziau panikuokim. smile

74

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

nė trupučio smile

75 (redagavo Rima, 22 2011-10-20 21:26)

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Retai kompleksuoju del figuros, o jei kompleksuoju tai tik del per dideles krutines, nes tik i ja visi ir teziuri ir temato.. jau bloga net darosi.. bet  seip is esmes dziaugiuos tokia kokia esu.. smile

76

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

kompleksuoju bet stengiuos neissiduot smile

77

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Anksčiau gal būdavo šiokių tokių kompleksų, bet laikui bėgant jie išgaravo wink

78

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Kompleksuoti reiskia bijoti... o bijoti gyvenant viena karta zemeje ar reikia..
Dziaukites kad esate sveiki, o ne tai kad kazkoki zurnala nusiziureja, kuriame jus save mazai matote... Kekvienas zmogus yra savaip grazus.. kunas tai laikina formule.. jis sensta..visa stiprybe pas zmones yra vidinis pasaulis, jo draugiskumas, jo poziurys i gyvenima... Ten visa stiprybe.. o kunas jis siandiena grazus o po desimt metu jis kitoks..ir tokie mes visi... wink todel pamirskite tokias baimes ir dziaukimes dabartimi.. kad dabar galime bendrauti, susirasineti, dziaugtis saule... smile O ten kazkas jeigu apsidegines(priimk tai kaip vaizduote kaip tatoo.. tik sumakliavota)... Jeigu zmogus grazus vidumi tai ir po desimt metu busi su savo milimuoju, kaip tu beatrodytum.. cia jau tokia formule.. myledamas save tu busi laimingas.. wink
gal kazka atsirinksite nuo cia .. kas patiks arba naudinga smile
O kas yra grazus.. vienam zmogui grazus, tai aukstas labai, kitam - zemas,kitam - stambus o dar kitam juokingas(ten ausys kreivos ar kazkas i ta puse)... o kur tas centriukas(viduriukas grozio) smile Todel buk savimi, dziaukis tokia kokia esi siandiena ir busi pastebeta savimi... wink  ir busi pati laimingiausioji pasaulyje wink nes tai busi tu tikroji wink

79

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Niekada nekompleksavau ir nekompleksuosiu, esu kokia esu ir nieko nepakeisiu , as save tokia myliu, o kam nepatinka tegul neziuri wink

80

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

mano figura yra nuostabi....(cia as nesigiriu...dauguma taip sako...) taip.del to as zinoma dziaugiuosi,bet kai perskaiciau komentarus:pasortuok ir viskas bus gerai'' tikrai ne visoms pades.....jaigu kojos per trumpos ir pan tai sportas cia ne prie ko.... mano minusas yra veidas...is figuros as gal ir nieko bet veidas neper graziausias,tai ka man dabar daryt??????kokia esu tokia ir busiu...ir turiu  mylima zmogu,kuriam as esu pati graziausia@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!