81

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Kūnas-tarsi žemė.Jis kaip dirva.Kaip ir kiekvieno žemės ploto jo negalima pernelyg tankiai užgrūsti statiniais,plėšyti į gabalus,raižyti,rausti,sekinti jo jėgas.Svarbu ne kaip atrodai,o tai,kaip jautiesi.Visokių formų krūtis turi tą pačią paskirtį-jausti ir maitinti vaikus Ar krūtis jautri?Ar ji gali žindyti?Jei taip,vadinasi,tai gera krūtis.
Klūbai būna platūs tam,kad apgaubtų švelnų it atlasas kaulinį naujos gyvybės lopšį.Moters klubai-tai atramos,laikančios ir sujungiančios virš jų ir po jais esančias kūno puses;tai vartai,minkštos ištaigingos pagalvėlės ir ranktūriai meilei;tai prieglobstis pasislėpti vaikams. O kojų paskirtis-mus nešti,kartais net labai greitai,jos padeda mums ką nors pakelti ir pačioms pakilti;jos-tai,žiedas mylimajam apkabinti,Jos negali būti per daug vienokios ar per mažai kitokios.Jos yra tokios,kokios yra.
Kūne nėra nieko,kas''turėtų būti kitaip''.
Svarbiausia,ar kūnas jaučia,ar jis geba patirti malonumą,ar tinkamai susijęs su širdimi,su siela?Ar jis laimingas,ar džiaugiasi gyvenimu?Ar jis įstengia be pagalbos iš šalies judėti,šokti,sukinėtis,linguoti,stumti ir traukti?Jei taip,tuomet nieko daugiau ir nereikia.
Džiaukitės gyvenimu!:::418

82

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Kaip kada. Būna dienų tokių...
Bet šiaip stengiuosi pozityviai žiūrėti.

83

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

na kad ne va kad irsnd prisikepiau vafliu ir privalgiau kad net pilva skauda, bet man tai visai nerupi, ai juk galima kartais sau leisti pasmaguriauti:::001 ir be to juk tai taip skanu ir dar  snd zadu eit i sokius tai kaip sakoma viska kompensuosiu, ir be  to dar  bus lb linksma:::001

84

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

Komleksuodavau būdama paauglė, tas negerai tai tas negerai... Laikui bėgant pradėjau priimti save tokią kokią esu, nieko nepakeisi, o operuotis atrodo kvaila, tad yra kaip yra ir bent jau aš esu laiminga. smile

85

Re: Panos, ar kompleksuojat del savo figuros?

po sio vakaro nebekompleksuoju, nu dar truputi. Turiu maziuka pilvuka :}