1

Tema: ko vyrai labiausiai..........

nekencia moters elgesyje, kas juos erzina?

2

Re: ko vyrai labiausiai..........

niuz pwz kai ziauriai nebuna nuotaikos, sunki labai diena, daug problemu, susipyxti su kuo nors ir shiaip ziauru buna, o ji ateina werkdama ir pasako "oj kaip man shiandien liewai, nusilauzhiau naga" big_smile

3

Re: ko vyrai labiausiai..........

Asmeniškai mane nervina, kai mano draugė bando mane kontroliuoti. Kaip sakoma "vyras šeimos galva, o žmona kaklas". Tai vat tas "kaklas" kartais tikrai nervina!

4

Re: ko vyrai labiausiai..........

Gediminas, 19 parašė:

niuz pwz kai ziauriai nebuna nuotaikos, sunki labai diena, daug problemu, susipyxti su kuo nors ir shiaip ziauru buna, o ji ateina werkdama ir pasako "oj kaip man shiandien liewai, nusilauzhiau naga" big_smile


o kada teko nusilaust naga? skauda juk labai.......
enyway, gal mazai teko sutikti brandziu moteru, bet labiausiai merginose mane nervina vaikiskumas.

5

Re: ko vyrai labiausiai..........

nu ar pasitaiko tokiu kurios zliumbia del nuluzusio nago? hehe...tada jos biskuti sakyciau nesveikos....kas cia tokio....va o jei vyras ateitu ir taip pasakytu tai tada butu jau keista...hehe...:D

6

Re: ko vyrai labiausiai..........

Mane nervina panose...hmm...gal kad kartais jos nori parodyt to ko nera,ir toks sventas melas:))ir panos jus nesistenkit itikt mum nes po to nesamone buna kai apsimeti tuo o istikro esi tas,va pastebejau dauguma taip daro:)bukit savimi ir bus ore...:)

7

Re: ko vyrai labiausiai..........

Mane tai labiausiai nervina, kai merginos pradeda keltis ir bando kazka parodit iš savės, nors ištikruju yra paskutinė valkata ir žertva!!!

8

Re: ko vyrai labiausiai..........

o cia tai krutai pasakei, liaudiskai big_smile bent jau dziaukimes kad yra ir tokiu panu del kuriu suprantam, kad yra graziu, protingu ir geru zmoniu pasaulyje.. smile

9

Re: ko vyrai labiausiai..........

zzenia cia tai jaja:)))hahahaha tai nusivyles esi arba ne ant tu pataike smile)))

10

Re: ko vyrai labiausiai..........

Ya ya naturlich Ą Zenia velniskai teisus. Maladiec.

11

Re: ko vyrai labiausiai..........

smile jus kaip norit, sakykit varykit ant, kad ir kokios jos bebutu..;)
bet pripazinkit.. be ju taip pat neymanoma smile

12

Re: ko vyrai labiausiai..........

niekas nesigincija, kad neimanoma... tongue

13

Re: ko vyrai labiausiai..........

siaip nemegstu skaityti bet barbaros de angelis knyga paslaptys apie vyrus, kurias turetu zinoti kiekviena moteris yra tikrai idomi. vaikinas perskaites sake kad ten tikrai tiesa smile taip kad jei labai idomu pasiskaitinekite. yra tikrai idomiu faktu  big_smile

14

Re: ko vyrai labiausiai..........

Oi vyrai nemegsta kai moterys uzgauna ju savimeile, nesielgia su jais kaip su dievais ir nesutinka su ju nuomone...

15

Re: ko vyrai labiausiai..........

va cia tai teisybe pasakei....saunuole...:)

16

Re: ko vyrai labiausiai..........

Ernesta, 20 parašė:

nu ar pasitaiko tokiu kurios zliumbia del nuluzusio nago? hehe...tada jos biskuti sakyciau nesveikos....kas cia tokio....va o jei vyras ateitu ir taip pasakytu tai tada butu jau keista...hehe...:D

o tu zinai ka reiskia kai nuluzta nagas??? turbut ne jei merginas prisiziurincias ir besistengiancias del savo geros isvaizdos ir tvarkingu ranku tu vadini nesveikom.

17

Re: ko vyrai labiausiai..........

na as tikrai nezliumbiu kai man nuluzta nagas. ko cia pergyvent...kitas uzaugs....

18

Re: ko vyrai labiausiai..........

as yrgi nezliumbiu bet nuotaika sugenda visai dienai.

19

Re: ko vyrai labiausiai..........

tikrai? na as tokia saltu nervu labai tai nelabai mane paveikia tokie dalykai....

20

Re: ko vyrai labiausiai..........

tau gerai. ir as taip noreciau wink