61

Re: ko vyrai labiausiai..........

vadinasi reikia priimti kompromisa ir visi bus laimingi big_smile

62

Re: ko vyrai labiausiai..........

bet dar vienas keblumas ...=( kartais kazkuri puse nenori tu kompromisu...tipo ji teisi ir viskas , ka cia dar aiskintis ....=(

63

Re: ko vyrai labiausiai..........

..taip tikrai buna...bet manau svarbiausia vienas kitam issakyt apie savo jausmus, kad suprastu viens kita..ir tada atsiranda noras pagerinti jo savijauta...vadinasi - kompromisas...

64

Re: ko vyrai labiausiai..........

marius,19> tju gal cia vienintelis gerbi paneles? o kiti vaikinai labai nuvertina,kai mes bandom itikt,mes stengiames kad santykiai butu geresni,o jus tik pasityciojat

65

Re: ko vyrai labiausiai..........

daugumai aisku nepatinka kai panos ruko...........

66

Re: ko vyrai labiausiai..........

mane nervina tai, kad jus nesuvokiat, kad po sexo mum reikia pamiegot.

67

Re: ko vyrai labiausiai..........

Zmogaus nepakeisi smile daugiau tolerancijos. Bendravimas yra vaistas viskam. Buna dienu juodu kaip zeme, buna atvirksciai. Bukite savimi, man tai labiausiai patinka smile Sekmes ...

68

Re: ko vyrai labiausiai..........

o wau arturai ..pasirodo ir protingu berniuku kartais pasitaiko.:)

69

Re: ko vyrai labiausiai..........

Egidija, 21 parašė:

Cia tai yra bjauriausias dalykas - girtis skaiciais... Manes niekda nesuzavetu toks vaikinas.

Cia kaip tik visi kuklus ir vienisi,apie koki gyrimasi tu kalbi?:D)

70

Re: ko vyrai labiausiai..........

Moteris ir mergina yra nuostabios, Jei myli jos yra nepaprastos ir niekas jose nerzina -- kvailas klausimas, DEBILISKAS

71

Re: ko vyrai labiausiai..........

Ernesta, 20 parašė:

nu ar pasitaiko tokiu kurios zliumbia del nuluzusio nago? hehe...tada jos biskuti sakyciau nesveikos....kas cia tokio....va o jei vyras ateitu ir taip pasakytu tai tada butu jau keista...hehe...:D

Shuds wiskas paejliui, nuo meiles problemu iki buities problemu! mana trodo, kad meile ir atsirado, kad skaudintu daugiau nei dziugintu! MEile dzeugiames labai neilgai! Ziurekit kodel ilgai vedusios seimos net nebesibuciuoja, o waikysteje laizydavosi ant kiekvieno kampo...nebesimyli o myledavosi kasdien! Kas mums darosi? Mylime tik trumpam?

72

Re: ko vyrai labiausiai..........

Marius, 19 parašė:

smile jus kaip norit, sakykit varykit ant, kad ir kokios jos bebutu..;)
bet pripazinkit.. be ju taip pat neymanoma smile

pritariu kad be merginu butu jum na kas...

73

Re: ko vyrai labiausiai..........

as ir nesuprantu,kodel zmones ima jausti priesiskuma ir net agresija po nenusakomos meiles laikotarpio...

74

Re: ko vyrai labiausiai..........

kas vaikinus labiausiai jaudina?kokios jautrios jusu vietos?

75

Re: ko vyrai labiausiai..........

suauk mergaite,da tau toli iki tu jautriu vietu....

76

Re: ko vyrai labiausiai..........

Jie geidzia... ...HMMM... MOTERS!!!!!!!!:O:O:S:S:S:D:D:D

77

Re: ko vyrai labiausiai..........

nepatinka kai panos rūko,keikiasi kaip kaimietkos...

78

Re: ko vyrai labiausiai..........

Mano nuomone,vaikinams labiausiai nepatinka,kad jiems yra vadovaujama...

79

Re: ko vyrai labiausiai..........

Edvardas, 24 parašė:

Asmeniškai mane nervina, kai mano draugė bando mane kontroliuoti. Kaip sakoma "vyras šeimos galva, o žmona kaklas". Tai vat tas "kaklas" kartais tikrai nervina!

paziurekit tik kas prabilo, o kojos pirstu mazuoju ar nenoretum kad merginos butu??? Tavo panele labai nelaiminga turetu buti su tavimi. Caro laikai jau seniai praejo ir galu gale mes gyvenam ne musulmoniskuose krastuose kur moterys engiamos. jau seniai vakaru europoje ir usa moteru ir vyru teises lygios. Bet jei tau reikia paklusnios ir tylios aveles, tai irakiete moteris tau pats tas.

80

Re: ko vyrai labiausiai..........

Vaida, 22 parašė:

Mano nuomone,vaikinams labiausiai nepatinka,kad jiems yra vadovaujama...


Tai ir nereikia vadovauti reikia ieskoti kompromisu