1

Tema: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

:DDDD kas uzejote tj bjutinaij papildyti :DDDD tjum :DDD

2

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

ajskiu kad gali bio pateij tjp njutiko :DDDD

3

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

pamilti sutinku kad galima, bet kaip toliau mylet zmogu, kurio nepazisti, kuris tau svetimas, kurio sirdele nepazistama tavo pasauliui..jau po pirmo nesusipratimo gali atsitikti taip kad nenoresi jo matyt, nes nesuprasi kodel jis vienaip ar kitaip elgias,,,nes jis tau nepazistamas ir nenuspejamas

4

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

galima labai susizaveti is pirmo zvilgsnio, nors tuo momentu atrodo, kad tai meile. veliau supranti, kokia kvailute buvai

5

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

Zinoma,kad galima...

6

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

isimylet ne, bet stipriai nusisvaigt taip big_smile

7

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

siais laikais viska imanoma

8

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

Imanoma, bet toliau bendrauti tai neaisku wink ar geras susibendravimas bus, ar ne. Bet atsakymas i klausima - taip

9

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

is karto meile nebuna,o tik susizavejimas

10

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

kad issimyleti is pirmo karto tai tikrai nea ..... paprasciausei tau jis gali lb patikti smile

11

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

man atrodo,kad galimas tik susizavejimas...meilei kaip ir daugeliui dalyku reikia laiko...

12

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

mmm o as tikiu meile is pirmo zvilgsnio smile
nes toks dalykas tikrai tikrai yra smile
aj cia tipo visi sako is pradziu susizavejimas... nu tai tada ir meile yra susizavejimas, o ne meile smile ot tode vat ir yra meile is pirmo zvilgsnio smile
smile)

13

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

gal ir yra bet ta meile kartais klaidynga

14

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

Agne, 18 parašė:

mmm o as tikiu meile is pirmo zvilgsnio smile
nes toks dalykas tikrai tikrai yra smile
aj cia tipo visi sako is pradziu susizavejimas... nu tai tada ir meile yra susizavejimas, o ne meile smile ot tode vat ir yra meile is pirmo zvilgsnio smile
smile)

mhm, dabar papasakosiu is savo praeities ir papriestarausiu tavo zodziams.
sestoj klases nuvarem i kita mokykla, pamaciau berna, kuris lb patiko, maniau isimylejau! na taip, tai butu meile is pirmo zvilgsnio, ane? palauk. su juo sokau, na ir besokant truputi kalbejom. grizus namo nenorejau net sokolado valgyt, vis galvojau apie ji, krausciaus is proto! puse nakties nemiegojau... kol supratau jog jis man netinkamas ir as jo nemyliu.
manau, tai buvo tik stiprus susizavejimas, gi meile taip greit neisnyksta. taigi yra tik susizavejimas i rmeiles su tuo negalima lygint tongue meile yra meile ir nepainiok tu cia tu dvieju dalyku. zinoma, as tavo nuomones nepakeisiu, taciau as to ir nesiekiu. meile, tai labai grazus jausmas, del kurio... ai, neaiskinsiu, to paaiskint neimanoma smile kas melejo ar myli, tas supranta apie ka kalbu wink

15

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

netikiu tokiais dalykais, manyciau meile reikia kazkaip uzsitarnaut o ne pamatei ir isimylejei...

16

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

gali buti tik susizavejimas ar seip patikima, bet ne meile buna kad zmogus iskart pamacius begalo patinka,paskui pradedi su juo bendrauti ir viskas galu gale isauga i meile buna tokiu atveju bet tikrai nedaug.... as manau kad pirmiausiai yra susizavejimas o po to laikas parodo ar tai isauga i meile ar tai buna tik seip paika uzgaida....

17

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

arba biskiuka kitaip: zmogu iskart pamacius begalo patinka,paskui pradedi su juo bendrauti ir... big_smile jau nebe tongue

18

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

Man atrodo dėl visą ko būtų geriau ir antrą kartą pažiūrėt pabandyt.. Kad isitikint.. big_smile

19

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

as pamilau ish pirmo pauostymo :DD Buvau susizavejus vaikinu,ir kai jis ejo pro shali kazhkada,pajauciau nerealius jo kvepalus.Pamilau..ir po kiek laiko pradejome artimiau draugauti,sake pamilo mane ish pirmo zvilgsnio,..Kartu mes jau puse meteliu smile

20

Re: ar galima pamilti is pirmo zwilksnio??

Ievute, 17 parašė:

as pamilau ish pirmo pauostymo :DD Buvau susizavejus vaikinu,ir kai jis ejo pro shali kazhkada,pajauciau nerealius jo kvepalus.Pamilau..ir po kiek laiko pradejome artimiau draugauti,sake pamilo mane ish pirmo zvilgsnio,..Kartu mes jau puse meteliu smile

Tau pasiseke seikinu :::812