1

Tema: Kaunas

ehm, kaunieciai, kur jus? toks vaizdas, kad kazkas visa miesta nuo zemes pavirsiaus nutryne.. kur zmones? nejaugi nenorit susimatyt, gyvai pamatyt su kuom bendraujat?

2

Re: Kaunas

Ne nera jokio tixlo..bent jau man..neesu antiek ligonis kad labai noreciau susitikineti su cia rasinejanciais..nesureiksminu as taip tu zmoniu..man jie belekas, tik virtuali lempa..Susitikineju su realiais zmonem, su kuriais gyvenu realu gyvenima..:)
Siaip aisku supyxit bet man jusu meetai tox tupas ir beviltiskas dalykas atrodo kad..;D Lyg atrodo realiai nebutu ka veikt..

3

Re: Kaunas

Man tai kaip tik atrodo visai smagumelis;) as tai visai gal ir nieko pries buciau ateit i meeta big_smile

4

Re: Kaunas

neber nei laiko nei jegu meetams, bet jeigu yra norinciu organizuot, butinai pasistengciau uzsukti smile

5

Re: Kaunas

Tomas, 26 parašė:

Ne nera jokio tixlo..bent jau man..neesu antiek ligonis kad labai noreciau susitikineti su cia rasinejanciais..nesureiksminu as taip tu zmoniu..man jie belekas, tik virtuali lempa..Susitikineju su realiais zmonem, su kuriais gyvenu realu gyvenima..:)
Siaip aisku supyxit bet man jusu meetai tox tupas ir beviltiskas dalykas atrodo kad..;D Lyg atrodo realiai nebutu ka veikt..

...  ash zinau...:-)  bijai, kad i lempute negautum, nes cia tave visi myli :-D;D

6

Re: Kaunas

Tomai ne visi priima naujoves;] ir tikrai ne visi priima tai kad internetas tarsi nauja bendravimo ir susipazinimo priemone;] kuri yra visiskai normali...na dar desimt meteliu ir visiems tai bus normalu taip kaip avinej susipazint;] bent man internetas yra kazkas panasaus...na ne visiskai tokio pacio, bet panasaus;] cia as radau labai daug;] tad as uz meetus;]

7

Re: Kaunas

na Tomas is dalies teisus,cia yra tik bendravimas,diskusijos patarimai ir viskas...kam tie susitikimai...cia yra virtualus pasaulis,o kuriame gyvename tikras... ir nereikia ju maisyti...

8

Re: Kaunas

as manau meetas tai iskart jei nete susipazisti tai susitikus kazkaip netaip bendraujasi

9

Re: Kaunas

Kad jum namisėdom - viduriai užkietėtų big_smile

10

Re: Kaunas

virtualumas kartais perauga i tikruma

11

Re: Kaunas

Edvardas, 24 parašė:

Kad jum namisėdom - viduriai užkietėtų big_smile

na,na nekalbek taip baisiai,nes siandien penktadienis 13 dar isipyldys...;D

12

Re: Kaunas

Sweiki kaunieciai kurie cia pasisako smile
Na as su drauge su kuria susipazinau cia internete surengem wilniuj jau du gerus meetus, kuriuose zmones atrado kazkokiu draugu, bendrawimo, bendru interesu, kurie ir pasibaigus meetams iki siol bendrauja, susitikineja, leidzia laika kartu ir tai yra saunu big_smile
Mes surengem tikrai saunius du meetus, kurie buwo ne siaip tik susitinki paziureti kas per zmones bet is ties faina buwo pirmame uzsakyta buwo sale su boulingu ir bilijardu antram meete sale su pirtim ir nerealiu burbuliuojanciu baseinu, ir niekas nesigaili kad atejosusipazino, pabendrawo, puikiai praleido laika, susirado draugu, dabar susitinkam bendraujam su kai kuriais tapau gerais draugais ir tai manau yra saunu.
o internetas tai kas kokiu tikslu cia sedi, wieni tiesiog neisauge dar is amziaus kwailioja siuntineja kwailus laiskus ar siuntieja ant tryju raidziu nes cia internetas tawes beweik niekas nepazista ir tu tampi erelis, man tai juokinga, kiti pwz daug dirba jie neturi laiko kada susipazinti su zmonem tai internetas puikus budas susirasti draugu big_smile as is ties daug cia ju radau ir del to dziaugiuosi.
ir nesutinku kad internetas yra tik nerealus gywenimas, mano dwi geriausios drauges, mano pusesere iswaziawusios ir internetas yra realiausia galimybe susisiekti su jomis.
Cia tik mano nuomone smile
jei ateini cia tik pablewyzgoti tai todel internetas ir neidomu, o jei draugu susirasti susipazinti su zmonem tai meetai manau puikiausias wariantas big_smile

13

Re: Kaunas

as uz internetines pazintis big_smile ce susipazysti su dauk fainu mergyciu ir susitikt visai idomu big_smile smagei laika praleisti big_smile niu meete da nesu buves bet mielai sudalyvauciau big_smile jei toks vyktu big_smile

14

Re: Kaunas

taj kam tas meetas..l susirinks arba pazystamu grupeles arba isvis niekas.O su panelem susitikt as ir be meeto galiu:p

15

Re: Kaunas

kaunas cia wink big_smile

16

Re: Kaunas

deividai22 taj kaunieciaio visi  ar bent didele ju dalis namie ar kur kitur buna silinde o jau vakare buna ju piolna

17

Re: Kaunas

taip, matau norinciu yra.. bet ar yra norinciu apsiimt surengt toki veiksma, kaip meetas? nes as tai darbais uzhsivertes, ir be naujuju nera vilciu kad atsilaisvinsiu.. ateit tai ateiciau, bet organizavimui laiko nebeturiu..

18

Re: Kaunas

O as visai noreciau, meeto nes cia visi gudruciai bendraut sugeba..o kaip realybeje kazi big_smile

19

Re: Kaunas

Vaiva, 24 parašė:

O as visai noreciau, meeto nes cia visi gudruciai bendraut sugeba..o kaip realybeje kazi big_smile

na, asmeniskai man realybeje daug idomiau bendrauti.. tada matai pasnekovo reakcija, o ne vien tik sausus sakinius, papildytus sypsenelemis.. smile

20

Re: Kaunas

Tai tam Deividai juk ir yra meetas smile :} As internete irgi kruva draugu radau...ir beje hobi... :)atradau cia save smile tiesa maziausiai to tikejausi wink