21

Re: Kaunas

eilini karta visiems kad tik pakalbeti, o kai suorganizuoti reikia, tai niekas neapsiima..

22

Re: Kaunas

vija pasiimk as ir sudalyvauciau jei laikas protingas butu wink smile

23

Re: Kaunas

apsiimk*

24

Re: Kaunas

krc visai smagu pasirasinetis pradziu o poto susitikt nes pwz kai pasirasinejei paklabi tlf jei nepatinka bendrawt tai ir nereik susitikt!o jei patinka tai werta susitikt..ai krc manykite ka norit .....:P:P

25

Re: Kaunas

o man Tomo pasisakymas patiko,ka jei zmogus nenori tai ko jus cia prikimbat prie jo...gerai kad turi savo nuomone

26

Re: Kaunas

nepezekit cia nesamoniu

27

Re: Kaunas

Diana tu visiskai teisi mergyt ;] jega as tai dziaugiuos tuo ka db turiu dar karta aciu internetui big_smile

28

Re: Kaunas

ech, organizatoriai jus, organizatoriai.. matosi kad norinciu dalyvaut yra.. o ar yra kas organizuotu? nes as tai darbais negyvai uzhsikases, vija taip pat..

29

Re: Kaunas

as uz Kauna wink

30

Re: Kaunas

krc galiu pasakyt tiek..bent jau as kai susitinku tai visad nusiviliu tad net nebematyciau reikalo cia eit i tokius susitikimus..juk nete visi tokie drasus, pasitikintys savimi..o tik realiai susimatytu ir iskart zodziu nebeturi ir dingsta visas drasumas..o jei dar pamatai kad lopas kazkoks tai isvis

31

Re: Kaunas

na.. kaip sakant, meetus Kaune jau isbandem, zinom kas ir kaip smile
organizatoriu nulis, net jeigu ir imtusi kas organizuoti, labai greitai nusiviltu smile ns norinciu dalyvauti irgi liktu nulis smile tikriausiai ne lygis i forumo meeta eiti smile

32

Re: Kaunas

Mielai sudalyvauciau meete, aisku jei butu ir pameliu:)

33

Re: Kaunas

Galiu pasaktyti, tik ta pati... kiek kartu buvau susitikusi, tiek nusivyliau

34

Re: Kaunas

As galiu pasakyti ta pati...susitikau is cia su vaikinuku..kuris mane cia uzkalbino...ir pamilau..susitikau...bet viskas suzlogo...tad negaliu sakyti,kad nenoreciau degiau susimatyti,tik tikrai esu ir nusivylusi ir pajutau kazka stipraus.... Gal kartais smagu buna pazinti visai svetima zmogu,pamatyti kaip jis tikroveje bendrauja,nes dauguma cia sedi su kaukemis....

35

Re: Kaunas

oi forumo meetai, nemanau, kad blogis... susitinka daug zmoniu, nuveikia ka nors faino ir linksmo.. smagu... nesigailejau, nes susipazinau su paciais fainiausiais ir mieliausiais, draugiskiausiais ir kitokiais -iausiais zmoguciais, su kuriais dar ne syki tikiuosi susibegti wink [jie zino, kurie cia ;)buckis visiems ]

36

Re: Kaunas

esme tokia.. internetas gali buti kaip dar vienas susipazinimo budas. Nzn kodel bet daugelis bijo tai pripazint.. ta ir as pastebejau kad zmones visai kitaip bendrauja sededami prie kompo ir realybej bet cia is vienos puses gali but optine apgaule nes cia nematai zmogaus mimikos ir manieru ir negirdi balso mano nuomone tie zmones kurie cia sedi tik siaip papletkavot is neturejimo ka veikt ir sako kad nereik maisyt su tikru gyvenimu.. tai manau pas tuos truputuka truksta vaizduotes ir ismanymo susigalvoti ka veikt idomiau nei suda malt smile bendrauji tai su zmonem ne su masinom.. smile

37

Re: Kaunas

pritariu tau mariau, yra zmoniu, kurie taip pat bendrauja ir realiai.. va su tokiais zmonemis labai samgu susitikti ir smagiai praleisti laika...

38

Re: Kaunas

tai wa siulau... pvz koki savaitgali kur nors berneliu uzeigoj senamiesti arba pvz i koki vestura biliuko palost pabendraut ir alaus atsigert.. kas noretu? smile

39

Re: Kaunas

o as sutikciau, labai labai... nors ne kaune gimiau ir augau, bet studinu cia... gal nedidele nuodeme butu ir mane priimt ;D

40

Re: Kaunas

viena kandidata turim.. kas dar?
jei bent 10 panu susiriniktu manau pasisekimas butu nes bachuru tada ir taip atsirastu...
turim jau:
1) Marius - as
2) Nijole smile

kas dar? smile