61

Re: Kaunas

man atrodo kat ties ce ir baigesi visas organizavimas big_smile

62

Re: Kaunas

as uz meeta jej jame bus daug graziu kaunieciu smile

63

Re: Kaunas

Jolanta, 33 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Ne nera jokio tixlo..bent jau man..neesu antiek ligonis kad labai noreciau susitikineti su cia rasinejanciais..nesureiksminu as taip tu zmoniu..man jie belekas, tik virtuali lempa..Susitikineju su realiais zmonem, su kuriais gyvenu realu gyvenima..:)
Siaip aisku supyxit bet man jusu meetai tox tupas ir beviltiskas dalykas atrodo kad..;D Lyg atrodo realiai nebutu ka veikt..

...  ash zinau...:-)  bijai, kad i lempute negautum, nes cia tave visi myli :-D;D

o as visisikai pritariu Tomui. nesakau kad ce nebuwo sutikta zmohniu kurie tapo draugais realiam gyvenime,   bet tie meetai gal tikrai nelabai reikalingi smile
pamenu dar tuos senus senus irc laikusn kai meetai buwo labai populiarus. bet jie gal but ir buwo reikalinbgi, nes zmoguciai buwo siejami vienokiu ar kitokiu dalyku o cia tai netinka.   

64

Re: Kaunas

vasario 16 visi i ieskok.lt meeta kauno SIN klube;]]

65

Re: Kaunas

tolokai tas sinas.. vien uz taksa 20lt kaip minimum.. big_smile whatever.. siaip tai matosi kad kaunieciai labai jau uzsidare, niekur neina, niekas neidomu, bendraut megejai tik uz ekrano ir pan.. as tai 100% pasirasau, tik kad butu kas organizuoja kad ir paprastuti suejima kaunieciu-forumieciu.. smile

66

Re: Kaunas

Deividai, kad ju mazai :? ir siaip gal nenori :?

67

Re: Kaunas

Ruslanas, 19 parašė:

as uz meeta jej jame bus daug graziu kaunieciu smile

o kaunietės netinka? ;D

68

Re: Kaunas

Pasikejtes, 18 parašė:

vasario 16 visi i ieskok.lt meeta kauno SIN klube;]]


klube? fu
:::254

69

Re: Kaunas

na jo zinok kaunieciai labai isrankus bett....... gal galim ka nors suorganizuoti?

70

Re: Kaunas

kita kart is anksciau pranesk.. siandien tik perskaiciau, kai jau jokios naudos.. hmm

71

Re: Kaunas

tai va deivi
dzin
tiek tos

72

Re: Kaunas

whatever, kitakart kada.. smile

73

Re: Kaunas

Kaunas nebendrauja. Nezadinkit.

74

Re: Kaunas

tuoj atsigaus, tas Kaunas, tik kad merginos butu aktyvesnes, a tai vel vijai vienai tektu sedet :::822

75

Re: Kaunas

nuuuuuuuu kur meetas, kaaaaaaaaaaa?:D

76

Re: Kaunas

jau isivaizduoju kaip tu jame dalyvauji :::047

77

Re: Kaunas

jei tai vyks balandzio pradzioj, pazadu dalyvavima;)

78

Re: Kaunas

daaaaavaj balandzio 7 ar 8 diena? m?

79

Re: Kaunas

kas cia per meetai? per Velykas smile?

80

Re: Kaunas

na tie aktyvumai tai buna tik kalbose paprastai...vat, kad taip rimtai kazka imt suorganizuot:::041