801

Re: Kaunas

Kaunas yra Kaunas !

802

Re: Kaunas

Kaunas yra kaunas, tik kaune daug tupu mergu kazkodel gaila, nors universitetinis miestas bet tupumo pas mergas neisgydo, reikes kurti nuo durnumo vaistus big_smile

803

Re: Kaunas

Kaunietės – pačios gražiausios! smile

804 (redagavo Troliaibus 2015-05-05 16:17)

Re: Kaunas

Tai gal jis ne dėl to, kad **** gautų taip parašė smile Aš irgi parašau komplimentų, jei man to reikia, jei man tai malonu, ir aš žinau, kad už juos jos nesimylės smile Tai juk natūrali bendravimo, flirtavimo dalis smile O kad tam reikės pinigų, tai žinoma smile

Tik ar visais atvejais?

805

Re: Kaunas

na kaune prostitucija labai paplites reiskinys taip kad komplimentus sakyti uz aciu tai tikrai nera prasmes, man labiau patinka mainu sistema ir prostitucijos nera ir malonumas abipusis tikrai big_smile

806 (redagavo Troliaibus 2015-05-05 16:29)

Re: Kaunas

Kaip tai prostitucijos nėra? Ji yra smile Arba vyras užsiima prostitucija ir pirma duoda (komplimentus, gėles, visą kitą), ir po to gauna mylėjimąsi, arba moteris užsiima prostitucija ir pirma duoda (mylėjimąsi) po to gauna viską smile Prostitucija yra ne Kaune. Ji yra visur ir visada smile

O tai už ką sakyti komplimentus, jei ne už ačiū, jei faktas, kad sekso vistiek už juos nebus? smile

807

Re: Kaunas

Šneki bile šnekėti, jeigu nemoki sudominti panelių tai jau čia tavo problemos, nė kalbos manierų neturi, tai dar tikiesi, kad į tave tokį žiūrės, tokių žmonių kaip tu pilni kampai. O paskui verkia, oi tokios tos panos, ar anokios, pirma į save reiktų dėmesį atkreipti koks esi, o paskui ieškoti kaltų. smile

808 (redagavo Troliaibus 2015-05-05 16:36)

Re: Kaunas

O tokių kaip tu tai ne pilni kampai, ir tu atseit pasigerinai savo reputaciją, bandymu pabloginti Geriečio reputaciją smile Tai koks tu rimtas vyras, jei stumimu ant kitų vyrų bandai gaut ****? smile Pirma tu negerbi vyrų - tai koks iš tavęs gali būti pavyzdingas vyras, jei padlaižiauji moterims bandydamas pažeminti kitą vyrą, ir taip pelnyti moterų dėmesį smile

809

Re: Kaunas

Tokius kaip tu ir tavo ten sugulovas reiktų naikinti, nes tokie kaip tu net negerbia panelių. Jau vien kaip šnekat tai yra žemas lygis jūsų abiejų tai ką dar čia kalbi apie žeminimą, jeigu ir taip esat gyvenimo pažeminti big_smile

810

Re: Kaunas

Laurynas parašė:

Šneki bile šnekėti, jeigu nemoki sudominti panelių tai jau čia tavo problemos, nė kalbos manierų neturi, tai dar tikiesi, kad į tave tokį žiūrės, tokių žmonių kaip tu pilni kampai. O paskui verkia, oi tokios tos panos, ar anokios, pirma į save reiktų dėmesį atkreipti koks esi, o paskui ieškoti kaltų. smile

Sudomint? Jas? O kuo jos gali sudomint? Tokie sudomintojai man primena klounus, šokinėja aplink merginas, pildo jų norus, linksmina, kad tik gautų **** anksčiau ar vėliau big_smile

811

Re: Kaunas

Laurynas isidemek zemeje yra 2 tipai zmoniu
1. Idiotai tai tokie kaip tu kurie mokosi is savu klaidu
2. Protingi kurie mokosi is svetimu kad nedarytu savu
taip kad kai gyvenimo busi mates gal dasus tau sitai ka dabar parasiau ir suvoksi kur darai klaida, tikiuosi kad tai nenutiks kai pradesi gauti pensija big_smile

812

Re: Kaunas

Gerietis gal pabaik kokia mokykla, bent protingesnis busi, o ne is urvo islindes  bandai kazka suregzti bet nelabai tau iseina :DDD

813

Re: Kaunas

Modestai.. yra ir normaliu vyru, tokiu kuriems ne vien papisti svarbu, ne tokiu kaip tu. O klounai, kaip tu juos vadini, tikrai geriau nei savimylos apkepai.

814

Re: Kaunas

Kavenskiai- niuchaj sliapu smile

815

Re: Kaunas

Judita parašė:

Modestai.. yra ir normaliu vyru, tokiu kuriems ne vien papisti svarbu, ne tokiu kaip tu. O klounai, kaip tu juos vadini, tikrai geriau nei savimylos apkepai.

o koks aš? nepažįsti tai nevemk garsiai į eterį, jeigu susierzinai dėl mano pasakytų žodžių big_smile tiek klounai, tiek savimylos, tiek myžniai(kai kalba pasisuka apie armija) yra apgailėtina.

816

Re: Kaunas

ko gero kaunas meetu nesusiorganizuoja big_smile

817

Re: Kaunas

Suorganizuoti labai lengva,tik tas,kad ateitų ne vien vaikinai big_smile.Aš galiu su savo chebra pasedėti kavinėj,bet va,kad būtų ir moteriškos kompanijos,bet po lygiai wink.

818

Re: Kaunas

Marius parašė:

Suorganizuoti labai lengva,tik tas,kad ateitų ne vien vaikinai big_smile.Aš galiu su savo chebra pasedėti kavinėj,bet va,kad būtų ir moteriškos kompanijos,bet po lygiai wink.

O koks skirtumas po lygiai ar ne po lygiai? Juk tai yra meetas, o ne porų festas kažkoks big_smile pabendrauti juk galima ne tik kai tiek moteriškos tiek vyriškos kompanijos yra pasiskirstę po vienodai smile

819

Re: Kaunas

emigravo visi.

820

Re: Kaunas

Rudaakė parašė:

emigravo visi.

nea as dar LT)