821

Re: Kaunas

Jau įsivaizduoju aš tą Kauno meet`ą. Avinų balius. 15 bachurų ir dvi merginos. Muštynės neišvengiamos big_smile

822

Re: Kaunas

ka tu?

823

Re: Kaunas

Na ka laba smile gal kuri susibegti ?  smile

824

Re: Kaunas

Žmogus nesugadintas pinigų parašė:
tinsanis parašė:
Paulius parašė:

Nieko naujo... Tik duobiu padaugejo big_smile

nesuprantu kokie mulkiai ten tuos kelius tvarko,,kaip anekdotas gaunasi,,normalus grazus miestas ,,bet negali keliu sutvarkyt,,,

Kad ir kiek po pasauli bekeliauciau Kaune baisiausi keliai... Nuvaziuoji kur i maza miestuka viskas tvarkynga, grazu... O Kaune.... Gryzti po 5 metu nebuvimo o ten ne tik kad tos pacios islike kurias nuo vaikystes prisimeni, bet dar ir begale nauju atsirade...  Matyt todel kad viesieji tualetai kuriu saviverte ne daugiau kaip 30 k po 500 k kainuoja..

vargsas... sad humeri nusipirk dar praaukstinti reikes bet vaziuosi kaip ponas

825

Re: Kaunas

o gal geriau domino sex party?

826

Re: Kaunas

Nezinojau, kad tualetai saviverte turi...:::035

827

Re: Kaunas

Mano gimtad ant nosies gal kokia merginuke romantika padovanotu smile

828

Re: Kaunas

Juste, 21 parašė:

Sweiki kaunieciai kurie cia pasisako smile
Na as su drauge su kuria susipazinau cia internete surengem wilniuj jau du gerus meetus, kuriuose zmones atrado kazkokiu draugu, bendrawimo, bendru interesu, kurie ir pasibaigus meetams iki siol bendrauja, susitikineja, leidzia laika kartu ir tai yra saunu big_smile
Mes surengem tikrai saunius du meetus, kurie buwo ne siaip tik susitinki paziureti kas per zmones bet is ties faina buwo pirmame uzsakyta buwo sale su boulingu ir bilijardu antram meete sale su pirtim ir nerealiu burbuliuojanciu baseinu, ir niekas nesigaili kad atejosusipazino, pabendrawo, puikiai praleido laika, susirado draugu, dabar susitinkam bendraujam su kai kuriais tapau gerais draugais ir tai manau yra saunu.
o internetas tai kas kokiu tikslu cia sedi, wieni tiesiog neisauge dar is amziaus kwailioja siuntineja kwailus laiskus ar siuntieja ant tryju raidziu nes cia internetas tawes beweik niekas nepazista ir tu tampi erelis, man tai juokinga, kiti pwz daug dirba jie neturi laiko kada susipazinti su zmonem tai internetas puikus budas susirasti draugu big_smile as is ties daug cia ju radau ir del to dziaugiuosi.
ir nesutinku kad internetas yra tik nerealus gywenimas, mano dwi geriausios drauges, mano pusesere iswaziawusios ir internetas yra realiausia galimybe susisiekti su jomis.
Cia tik mano nuomone smile
jei ateini cia tik pablewyzgoti tai todel internetas ir neidomu, o jei draugu susirasti susipazinti su zmonem tai meetai manau puikiausias wariantas big_smile

Juste. Aš jus puikiai suprantu. Tik vienas niuansas. Yra tokiu žmonių, kurie forume buvo išsakė tokias mintis ar žodžius, kad jiems patiems gėda būtu dabar pažiūrėti i akis tiems kuriems tai išsakė.

829

Re: Kaunas

hello, morgenas, kaunieciai
nepasimeskite tarp nuomoniu, aisku kiek zmoniu tiek ir ju bus smile .
Tarkime prie Lampedziu balos is karto praejus "baidariu ir kanoju kluba" yra posukis link lampedziu misko.
Tai tarkime kol vasara sestadieniais lai renkasi "ieskok" publika ir tarkime visi su geltonais marskineliais...
Ir "ka(l)binkite" vienas kita jau realiai. Valio draugai! big_smile

830

Re: Kaunas

Na ir kaip, pavyko ? :::008

831

Re: Kaunas

Aišku, kad ne... "Idi tuda - sam neznaju, kuda..." Nekonkreti vieta, nekonkretus laikas... Sunkiai pasiekiama vieta... Žinau, kur Lampėdis, o kur ta valčių pašiūrė - ne... Kur jis mane pasiuntė?
Siūlau apibrėžtą vietą ir tikslų laiką: šiąnakt, Kleboniškio miške. Atpažinsim vienas kitą, tarkim, iš atsegto klyno. Smagių pažinčių! Ura, tovarišči!

832

Re: Kaunas

Breinas parašė:

Aišku, kad ne... "Idi tuda - sam neznaju, kuda..." Nekonkreti vieta, nekonkretus laikas... Sunkiai pasiekiama vieta... Žinau, kur Lampėdis, o kur ta valčių pašiūrė - ne... Kur jis mane pasiuntė?
Siūlau apibrėžtą vietą ir tikslų laiką: šiąnakt, Kleboniškio miške. Atpažinsim vienas kitą, tarkim, iš atsegto klyno. Smagių pažinčių! Ura, tovarišči!

Seubas...:::008

833

Re: Kaunas

Paslaptis parašė:
Breinas parašė:

Aišku, kad ne... "Idi tuda - sam neznaju, kuda..." Nekonkreti vieta, nekonkretus laikas... Sunkiai pasiekiama vieta... Žinau, kur Lampėdis, o kur ta valčių pašiūrė - ne... Kur jis mane pasiuntė?
Siūlau apibrėžtą vietą ir tikslų laiką: šiąnakt, Kleboniškio miške. Atpažinsim vienas kitą, tarkim, iš atsegto klyno. Smagių pažinčių! Ura, tovarišči!

Seubas...:::008

Tiesiog Breinas nejučia išdavė savo slapčiausius norus!..:D

834

Re: Kaunas

Ach štai kur šuo pakastas...:::008

835

Re: Kaunas

na jeigu nakti susirinks vyrai miske su atsegtais klynais tai bus orgija)

836

Re: Kaunas

Pokštininkai. big_smile Bet idėja yra gera. Galima susirinkti šeštadieniais, nuo  šešių iki septinių vakaro, Akropolio trečiame aukšte. Ir turėti koki nors daiktą arba drabužį geltona spalva. Kodėl būtent ten? Todėl kad bet kokių orų bus patogų ten laukti, kadangi ten mažai žmonių eina tai mažesnė tikimybė suklysti bandant pakalbinti tą kuris ten lauks. Dar vienas pliusas, kad ten  toks mažas  susitikimo  plotas, kad niekam  nereikes klaidžioti.

837

Re: Kaunas

Konstantinas parašė:

na jeigu nakti susirinks vyrai miske su atsegtais klynais tai bus orgija)

idomu …. dar neteko matyti vyru orgijos big_smile

838 (redagavo Laimute 2018-07-01 17:12)

Re: Kaunas

praeita sekmadieni Vilniuje Akropolyje maciau viena vyruka, labai panasu i Sergio. labai, labai panasu.

839

Re: Kaunas

Laimute parašė:
Konstantinas parašė:

na jeigu nakti susirinks vyrai miske su atsegtais klynais tai bus orgija)

idomu …. dar neteko matyti vyru orgijos big_smile

Laimutė tu ir nepamatysi. Nes iš namų neišeini dėl susitikimų. Jeigu išeidinėtum, taves čia pastoviai nebūtų. :-D

840

Re: Kaunas

Laimute parašė:

praeita sekmadieni Vilniuje Akropolyje maciau viena vyruka, labai panasu i Sergio. labai, labai panasu.

Neišsigandot ? :::008