101

Re: Kaunas

Aš iš Kauno nemiegokim smile

102

Re: Kaunas

Nemiegam tongue

103

Re: Kaunas

diena tai manau vis tiek savaitgali daugeliui patogiausia butu, nors man asmeniskai net geriau butu vidury savaites:D m?

104

Re: Kaunas

Man asmeniskai tai nesvarbu smile

105

Re: Kaunas

nu as siandien tokioj smagioj akcijoj sudalyvavau;D net nzn kiek zmoniu apkabinau;D tai isvis kazkaip meeto uzsimaniau:p o cia su tokiu miegojimu tai jau liepa ant nosies:p mastykit greiciau kada kam tinka ir meetinames:D

106

Re: Kaunas

Matai Auste as kai neplanuoju, net nezinau kas bus rytoj. Na galim liepos pradzioje tada:)

107

Re: Kaunas

Auste, 19 parašė:

nu as siandien tokioj smagioj akcijoj sudalyvavau;D net nzn kiek zmoniu apkabinau;D tai isvis kazkaip meeto uzsimaniau:p o cia su tokiu miegojimu tai jau liepa ant nosies:p mastykit greiciau kada kam tinka ir meetinames:D

kaip koks meskiukas << su tomis apkabinimo akcijomis (hug) wink ...
na... :::818 as ir neturesiu ka veikti, nes mano mieliausiausieji isvaziuos turbut.. tai gal ir mane priimsit... :::818

108

Re: Kaunas

niu ziurau merginos jau kaska suplanuot bandot wink ir ka gero sumasciusios wink

109

Re: Kaunas

na, as siulau savaitgali.. nes siokiomis dienomis man sveikatos niekur eiti nera.. o paskui juk dar ir ryte keltis turiu apie puse 7... tai galim koki 5dieni.. tik jau ne si :::818... gal kita :V
tai kaip :::b18...

110

Re: Kaunas

O Nijole butinai priimsim:D Mes visus priimsim:> Man kita savaite gan uzimta tai net nezinau neutral Gal dar kita penktadieni neutral

111

Re: Kaunas

uuuuuu..kaunas keliames!!! nemiegam!

112

Re: Kaunas

kad jau kazkaip nusivylem visom organizacijom - ner tolko daryt smile

113

Re: Kaunas

Manau, kad yra:) tiesiog reikia tu nors keliu aktyvesniu zmogeliuku:p

114

Re: Kaunas

LAIKAS: va paziurejau, jei Egliukas negali birzelio 29.. tai siulau liepos 6 < bet negerai, nes ten svente lyg ir kazkokia :Vgal negales kas nors.. bet jei tinka, tai jamam liepos 6 ....
VIETA: na, aisku, kad kaunas...>>> o gal kas tiksliau ka :? pasiulys :?
panele VEIKLA: o ka veiksim :::921
ponaiciai ir ponaitytes DALYVIAI: itariu, kad tik Egle ir Nijole (chuckle) big_smile

115

Re: Kaunas

big_smile:D O ka veiksim pagalvosim susitike manau tongue o kokia cia svente ta liepos 6?mhm? Gal koks koncas?:> Dievinu koncertus:D

116

Re: Kaunas

nene.. valstybine kazkokia... gal... :::818

117

Re: Kaunas

Et... galetu but koncertas:)

118

Re: Kaunas

taigi Mindaugo karunavimo liepos 6:D bet nemanau kad tai turetu mums trukdyt:D man tinka:::a48

119

Re: Kaunas

Man rodos man irgi tinka tongue

120

Re: Kaunas

meetinkites, meetinkites mergaites big_smile