1

Tema: originali dovana jam

kokia ji? noreciau ko nors romantisko,zaismingo,siek tiek vaikisko..linksmo,mielo...o svarbiausia-originalaus.:)  tik nesumastau ko. gal padesite? wink (jei kam pades,tai tokia dovana turetu buti vaikinui,kurio zodiako zenklas-liutas)

2

Re: originali dovana jam

Padaryk maikute.. Tu mano Liutukas.. big_smile

3

Re: originali dovana jam

tj kad jau kazka pan.dovanojau...:=(:[

4

Re: originali dovana jam

kiaura sargi - bus vaikiska, miela, linksma, siek tiek astriu pojuciu

5

Re: originali dovana jam

Galetum padovanoti puzzle is savo kokios laaabai liux nuotraukos:D..ir jam bus noras kuo greiciau ja susidelioti,kad galetu isvysti kokia ten foto:D..

6

Re: originali dovana jam

tik ydomu kaip ta puzle padaryt?ar tik siaip sukarpyti foto?

7

Re: originali dovana jam

Erika, 17 parašė:

kokia ji? noreciau ko nors romantisko,zaismingo,siek tiek vaikisko..linksmo,mielo...o svarbiausia-originalaus.:)  tik nesumastau ko. gal padesite? wink (jei kam pades,tai tokia dovana turetu buti vaikinui,kurio zodiako zenklas-liutas)

Romantisko ir kazko originalaus noreciau ta,i kad butu niekas... tikiuosi suprantama...

8

Re: originali dovana jam

niu jei nori,kad viskas iseitu pigiau ir tik kaip miela siurprizas,tai gali isdidinti kokia foto ir ja pati sukarpyti..bet jei nori to tikro puzzles efekto,tai dabar juk daro kazkur,tiksliau galima internetu susizinoti ir t.t...pasiuliau,nes mano vienas draugas savo panelei taip padare,tai siurprizas buvo tikrai super!:D

9

Re: originali dovana jam

Daiva, 23 parašė:

niu jei nori,kad viskas iseitu pigiau ir tik kaip miela siurprizas,tai gali isdidinti kokia foto ir ja pati sukarpyti..bet jei nori to tikro puzzles efekto,tai dabar juk daro kazkur,tiksliau galima internetu susizinoti ir t.t...pasiuliau,nes mano vienas draugas savo panelei taip padare,tai siurprizas buvo tikrai super!:D

o tiksliau kur?bent nete kur ieskot nznai?

10

Re: originali dovana jam

Erika, 17 parašė:
Daiva, 23 parašė:

niu jei nori,kad viskas iseitu pigiau ir tik kaip miela siurprizas,tai gali isdidinti kokia foto ir ja pati sukarpyti..bet jei nori to tikro puzzles efekto,tai dabar juk daro kazkur,tiksliau galima internetu susizinoti ir t.t...pasiuliau,nes mano vienas draugas savo panelei taip padare,tai siurprizas buvo tikrai super!:D

o tiksliau kur?bent nete kur ieskot nznai?

Copy1 man atrodo daro tokius.. wink

11

Re: originali dovana jam

dabar tiksliai nepasakysiu,bet gali pabandyt ilist i www.dovanos.lt,ar pan.tinklalapius,dar gal i kokios fotostudiju tinklalapius..zinau,kad kazkur buvau radus,bet neprisimenu:?

12

Re: originali dovana jam

hmm...aisku...gal dar kokiu minciu?;)

13

Re: originali dovana jam

gyvą liūtą padovanok - orginalu, egzotiška

14

Re: originali dovana jam

"labai"

15

Re: originali dovana jam

na..gal dar minciu? :?:V