1

Tema: Gilios iškirptės

Nežinau kaip kitiems bet man tai ypatingai nėra gražu. Būna panos apsirengia, matosi daug, liemenėlė šviečia smile skaitos iškirptė big_smile o man ne..
Geriua jau aptempta maikutė tongue kaip manot?

2

Re: Gilios iškirptės

iskirpte irgi gali booti grazi:) tiesiog ji netur siekti bambos:) jei merginos grazi krootine ir jai tinka, kodel gi ne:) o aptemtos maikutes isejo is mados:)

3

Re: Gilios iškirptės

Pritariu Justei:) Tik viskas turi buti suptiliai ir su saiku:)

4

Re: Gilios iškirptės

Grazu tos iskirptes nenusisnekek..Ciky atrodo jeigu grazus papukai, ir liemeneles krasteliai besimatantys tikrai erotiskai atrodo..Mane tai jaudina..:D

5

Re: Gilios iškirptės

Grazu smile Tik taip reikia rengtis atitinkamoje situacijoje... nekaip atrodo kai merginos i mokykla ateina apsirengusios su gilia iskirpte turinciais drabuziais.. tai patraukia visu demesi ir kartais trikdo klasiokus pamoku metu...

6

Re: Gilios iškirptės

Rasa, 18 parašė:

Grazu smile Tik taip reikia rengtis atitinkamoje situacijoje... nekaip atrodo kai merginos i mokykla ateina apsirengusios su gilia iskirpte turinciais drabuziais.. tai patraukia visu demesi ir kartais trikdo klasiokus pamoku metu...

O taip..cia tai tikrai..Mane tai ziauriai trikdo..ir univere ir darbe..sunku susikaupti..:D Bet tikrai del to nesiskundziu..:D

7

Re: Gilios iškirptės

Tomas, 26 parašė:
Rasa, 18 parašė:

Grazu smile Tik taip reikia rengtis atitinkamoje situacijoje... nekaip atrodo kai merginos i mokykla ateina apsirengusios su gilia iskirpte turinciais drabuziais.. tai patraukia visu demesi ir kartais trikdo klasiokus pamoku metu...

O taip..cia tai tikrai..Mane tai ziauriai trikdo..ir univere ir darbe..sunku susikaupti..:D Bet tikrai del to nesiskundziu..:D

abejoju ar nors vienas skundziasi big_smile:D

8

Re: Gilios iškirptės

ir beje ar leistumet savo merginai taip apsirengus eiti i mokykla ar univera?:)

9

Re: Gilios iškirptės

Taip leisciau, tik jeigu netaip ziauriai..:D

10

Re: Gilios iškirptės

Tomas, 26 parašė:

Taip leisciau, tik jeigu netaip ziauriai..:D

o jeigu ziauriai?:D miniakas, gili iskirpte ir t t... pvz eina i sule o tu jau nebeeini i ja ir  nematai ka ji ten daro.. leistum?:)

11

Re: Gilios iškirptės

Rasa, 18 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Taip leisciau, tik jeigu netaip ziauriai..:D

o jeigu ziauriai?:D miniakas, gili iskirpte ir t t... pvz eina i sule o tu jau nebeeini i ja ir  nematai ka ji ten daro.. leistum?:)

Ujj, man tai labai negrazu, kai pana su miniaku ir plius dar gilia iskirpte. Manau, jei jau kazka nusprendei atidengti ir parodyti, tai rodyk kazka viena:arba kojas arba krutine. Kai kazkas viena atidengta, tada atrodo sexovai, bet kai ir tas, ir tas, tuomet jau atrodo vulgariai. O seksualu ir vulgaru, visiskai skirtingos savokos:}

12

Re: Gilios iškirptės

Viskas labai priklauso nuo zmogaus. Kiek zmoniu, tiek nuomoniu :::221 Visai normalu, kad vieniems iskirptys patinka, o kitiem ne. Manyciau, del to nereiketu daryti problemos, jei man noresis apsirengti bliuskute su gilia iskirptim, tai man bus dzin, ka apie mane pagalvos kiti... Jei kam nepatinka, gali net neziureti :::104 Bet gali atsirasti ir tokie, kam patiks :::740
O svarbiausia kad paciai patiktu ir butu patogu!!! big_smile~

13

Re: Gilios iškirptės

kou gilesne moters iskirpte tuo sunkiau prisimenamas jos veidas:::740:::740:::740

14

Re: Gilios iškirptės

Labai idomiai Julija parase smile
na tikrai dbr kitaip pazesiu i panas su miniakais ir iskirptem smile respect

na taip..bet man ta iskirpte graziai atrodo jei pana neturi ten neiko ypatingai didelio..bet grazu  smile

15

Re: Gilios iškirptės

kam nepatinka papai...
..gal pasitikrinkit savo orentacija ...
..graziau nieko nera uz papus...:::520

16

Re: Gilios iškirptės

Arūnas, 24 parašė:

kam nepatinka papai...
..gal pasitikrinkit savo orentacija ...
..graziau nieko nera uz papus...:::520

tai tamstai užtektų kokios guminės mergos su normaliai atrodančiais papais big_smile

17

Re: Gilios iškirptės

Tautvydas, 20 parašė:

Nežinau kaip kitiems bet man tai ypatingai nėra gražu. Būna panos apsirengia, matosi daug, liemenėlė šviečia smile skaitos iškirptė big_smile o man ne..
Geriua jau aptempta maikutė tongue kaip manot?


nieko preis neturiu kas nesioja su iskirpte ar be jos  man asmeniskai per didele iskirpte nera lb grazu bet man ji netrugdo smile o narmali iskirpti ten truputy liemeneles matosi nieko tokio  jie patinka merginom tegu nesioja  o jau vaizdas kai be iskirpties tai ir ne kox smile

18

Re: Gilios iškirptės

Edvardas, 24 parašė:
Arūnas, 24 parašė:

kam nepatinka papai...
..gal pasitikrinkit savo orentacija ...
..graziau nieko nera uz papus...:::520

tai tamstai užtektų kokios guminės mergos su normaliai atrodančiais papais big_smile


Dabar as nebelabai suprantu Edvardai,tu apie ka cia apie iskirpte ar moteru prota.....
o gal pats guminukas esi...
...kazkur tu cia nuklydai...

19

Re: Gilios iškirptės

man labai patinka per prieki uzsegamos bliuskutes...ir jas truputi prasegu...aisku nelabai ziauriai tik,kad truputuka liemeneles krasteliai matytusi...tai vyrukai kai bendrauji tikrai ne i veida ziuri...:D ir dar pastebejau labai senos bobutes nuziurineja:D bet man patinka taip rengtis...:D

20

Re: Gilios iškirptės

o jei liemneles isvis nera...ojej smile