41

Re: Gilios iškirptės

hmm..gilios iskirptes! viskas turi ribas, tad ir cia jos galioja.. kas per daug tas nesveika:) taciau as nesu pries! merginos taip ir toliau, jei turi tai ir rodyk.... tik kartkartemis per daznas saves demonstravimas(mini sijonai ar siuo atveju gilios iskirptes) ima nusibosti ir.. tu tiesiog ilgainiui imi nebestebinti:)tad...

42

Re: Gilios iškirptės

man tai nepatinka dideles iskirptys...kai ten viskas sviecia...jei dar turi bloga iproti nenesioti liemeneles..

43

Re: Gilios iškirptės

manai jog liemeneles vengimas prastas iprotis?

44

Re: Gilios iškirptės

Rasa, 18 parašė:
Tomas, 26 parašė:
Rasa, 18 parašė:

Grazu smile Tik taip reikia rengtis atitinkamoje situacijoje... nekaip atrodo kai merginos i mokykla ateina apsirengusios su gilia iskirpte turinciais drabuziais.. tai patraukia visu demesi ir kartais trikdo klasiokus pamoku metu...

O taip..cia tai tikrai..Mane tai ziauriai trikdo..ir univere ir darbe..sunku susikaupti..:D Bet tikrai del to nesiskundziu..:D

abejoju ar nors vienas skundziasi big_smile:D

na tarkim as ejnu i mokykla su iskirptimi ir nesiskundziu kad blogaj wajkinai kabina ziurineja swilpauja ar gi ne kekwiena to noretu? man yra grazu ir seksualu
http://forumas.ieskok.lt/imgload/1615  paziurekit i mano se foto i kluba einant argi negrazu? tikrai grazu kekvienas vaikinukas susigundina smile

45

Re: Gilios iškirptės

geras, faina mintis man patiko smile aišku per daug atvirumų nereikia smile

46

Re: Gilios iškirptės

Kiekviena mergina gali daryti tai kas jai patinka....o cia jau kiti zmones turi spresti ziureti ar neziureti...

47

Re: Gilios iškirptės

kai iskirpte buna subtili, skoninga tuomet buna ir seksualu ir labai grazu wink

48

Re: Gilios iškirptės

Diana, 20 parašė:

kai iskirpte buna subtili, skoninga tuomet buna ir seksualu ir labai grazu wink

nu bet vistiek manau...kiekviena gali daryti tai kas jai patinka...nemanai taip? nu aisku jei jai nesvarbu ka kaikurie pagalvos

49

Re: Gilios iškirptės

as irgi manau kad kiekvienas gali daryt ka nori, bet supranti, man tai yra ziauriausia kai mergyte issiengus ten belekaip, provokuoja visus, o paskui rekia - prie manes priekabiauja! :::011

50

Re: Gilios iškirptės

Diana, 20 parašė:

as irgi manau kad kiekvienas gali daryt ka nori, bet supranti, man tai yra ziauriausia kai mergyte issiengus ten belekaip, provokuoja visus, o paskui rekia - prie manes priekabiauja! :::011

nu cia tai irgi tiesa...bet as apie kaikurios kurie sako kad jiem gilios iskirptys nepatinka...
o kaikurios mazos mergaites tai kai apsirenge tai tada tikrai baisu i tokias ziureti

51

Re: Gilios iškirptės

tai vat, viskas reikia proto, saiko, subtilumo smile
reikia zinoti kur eini,su kuo bendrausi, kas per aplinka:) o siaip man vasara palaidines su iskirptem yra grazu big_smile ir rengiuosi taip ne todel kad noreciau parodyti ka turiu, bet del to kad man ir paciai buna grazu:) tik viskas savo vietoj ir savu laiku wink

52

Re: Gilios iškirptės

nu jo jeigu zmogus turi gera skoni tai gali rengtis taip kaip nori:) ir zmoniu neisgazdins ir gerai atrodis... o tie kurie galvoja kad ko maziau apsirengs, to geriau atrodis tai jo cia jau ziauru...:D

53

Re: Gilios iškirptės

priklauso nuo poziurio ir nuo tuo kokia ta iskirpte... sudetinga smile

54

Re: Gilios iškirptės

O man negražu smile jei merginos galvoja, kad tuo sugundys tai manęs neveikia, nebent liekna mergina o krūtinė nemaža smile ir o jei dar koks liemenelės kamputis matos tai ką žn

55

Re: Gilios iškirptės

kaip tau papai gali buti negrazu ? gal tau apskritai krutines nepatinka ? ;] as niekada negaliu atplest akiu nuo iskirpciu, man net paciam geda del to buna, spoksau net seile bega big_smile et turiu silpnybe...

56

Re: Gilios iškirptės

kas ta iskirpte, geriau aptempta maikute ir tiek..

57

Re: Gilios iškirptės

mm... manau jog iskirpte grazu, jei grazi krutine ir t.t. aisku dar reikia ir nepadauginti.. nors velgi, kaip kas nori, taip tas ir tegu rengiasi, svarbu paciai patiktu..

58

Re: Gilios iškirptės

Darius, 31 parašė:

liemenukas išrastas tik prieš maždaug 115 metų, geriau jo visai būtų neišradę...

Nafer tie lemenukai - LAISVE PAPAMS

59

Re: Gilios iškirptės

ooo Oksana pasireiškė smile

60

Re: Gilios iškirptės

nu kaip cia Oksana pasakius... laisve papams.. ir .t.t.. tik kad va paskui tavo metu sulaukus vienas papas i kaire kitas i kosmosa neziuretu... ot tau ir po laisves..