61

Re: Gilios iškirptės

Arūnas, 24 parašė:
Edvardas, 24 parašė:
Arūnas, 24 parašė:

kam nepatinka papai...
..gal pasitikrinkit savo orentacija ...
..graziau nieko nera uz papus...:::520

tai tamstai užtektų kokios guminės mergos su normaliai atrodančiais papais big_smile


Dabar as nebelabai suprantu Edvardai,tu apie ka cia apie iskirpte ar moteru prota.....
o gal pats guminukas esi...
...kazkur tu cia nuklydai...

cia tikriausiai del tu papu uzkliuvai big_smile na labai jau grubiai nuskambejo :::036 paneles tikriauisi prazilo nuo tokio Tavo pasisakymo Arunai :::111 24 m ir nesupranti namioku ;D

62

Re: Gilios iškirptės

Tautvydas, 20 parašė:

Nežinau kaip kitiems bet man tai ypatingai nėra gražu. Būna panos apsirengia, matosi daug, liemenėlė šviečia smile skaitos iškirptė big_smile o man ne..
Geriua jau aptempta maikutė tongue kaip manot?

mAN irgi gili iskirpte nera grazu..vulgaru per daug. mazdaug jei turiu tai davai visas pasaulis ir spoksokit i mano papukus! fuuu grozybes turi but skirtos tik artimom akytem wink

63

Re: Gilios iškirptės

nedekit foto si iskirptem giliom nes sakys kad pardavinejat save, man jau taip pasake big_smile
man asmeniskaio del ju tai labai grazu o dar kai turiu ka rodyt tai kodel gi ne...
bet va kiti gal is pavydo sako kad negrazu.. aj nezinau laikysiuos savo nuomones ir as uz jas smile

64

Re: Gilios iškirptės

Ruta gi tu gal dar per jauna ta suvokti bet taip yra. as kad i mane atkreiptu demesi uzsidedu grazius dzinsus pasidazau plaukus arba kokia sustra sukuosena pasidarau auskara isiveriu ar dar ka nors pasidarau. tai irgi meginimas atkreipti demesi wink
>> bet tai tik trumpalaikis vinis...

>> vien papais ar dar kuo nors mojuodamas aukstai nekilsi reikia ir proto wink

>> na laukiu akmenu krusos db big_smile

65

Re: Gilios iškirptės

Taaip... manau, niekam nekyla abejonių, kad Linas ypatingai pavydi Rūtai jos iškirptės.

66

Re: Gilios iškirptės

Martyna, 19 parašė:

Taaip... manau, niekam nekyla abejonių, kad Linas ypatingai pavydi Rūtai jos iškirptės.

>> Panele Martyna, aš esu didžiai pasipiktinęs,, kaip Jūs galėjote paviešinti tokį liaubsusą... :V
bet jūsų žiniai as nesipuošiu moteriškomis drapanomis big_smile big_smile

67

Re: Gilios iškirptės

visu pirma, kaip tu is vis gali ant 16-os metu vaiko pamatyt iskirpte ?? kur tu ziuri ?!
Linai, dabar tau jau iklimpai iki kaklo big_smile

68

Re: Gilios iškirptės

Aleksandrai sesiolikos metu ta jau nebe vaikas. Tai paauglys.

69

Re: Gilios iškirptės

:DDD
kartais kaip ju sakot "vaikas 16 metu" gali atrodyti labai nevaikiskas tuo labiau kei snekat apie paneles, turbut as y ta karta ir papuoliau.. big_smile cia nesigiriant kalbu big_smile na tai linai zina ir as pasidazau ir auskriuka turiu big_smile mes beveik nesiskiriam big_smile

70

Re: Gilios iškirptės

beje linia tu mane apskritai del visko labai uzsipuoli...
as proto ir turiu jai ka big_smile vien papais savo intelekto neparodau big_smile zodziu.. tapau lino auka big_smile

71

Re: Gilios iškirptės

Aleksandrai, iskirpte pamatai daug kur. kad ir kokia 50mete bobulyte bet gi i ja neziuriu kaip i sexo objekta, ir man jaunesnes uz mane nepatinka, geriau man sekasi su vyresnem keliais metais. (bet cia jau kita tema)
>> Bet ruta pripazink, kad nors tau ir 16 (pasak taves dar nesi vaikas) bet mano zodius interpretavai tiesiogiai, "kad as tave kekse isvadinau" nors as nesakiau kad iskirptes negrazu, tik reikia moketi save pateikti ir ta iskirpte graiziai atrodys wink o tu is karto apie vienuolyna davatkas ir kitus briedus uzgiedojai big_smile big_smile big_smile

>> o as tik sakau savo nuomone as nieko nepuolu, bet gal tiesiog taip atorodo kaip puolimas.. :V
savo prigimtis nepakeisiu :-)

> beje cia forumas turi buti ivairiu nuomoniu ir diskusiju wink

72

Re: Gilios iškirptės

is sono pastebesiu, kad Linai turbut jaudinies labai rasydamas arba skubi, nes padaugejo rasybos klaidu wink man is vis atrodo, kad jokios problemos cia nera, tiesiog jus patinkat vienas kitam ir pesates cia tik del akiu big_smile

73

Re: Gilios iškirptės

Aleksandras, 22 parašė:

is sono pastebesiu, kad Linai turbut jaudinies labai rasydamas arba skubi, nes padaugejo rasybos klaidu wink man is vis atrodo, kad jokios problemos cia nera, tiesiog jus patinkat vienas kitam ir pesates cia tik del akiu big_smile

man ir taip pasirode big_smile snekejo ape iskirptes o nuejo"grybauti" big_smile

74

Re: Gilios iškirptės

Linas, 19 parašė:

Aleksandrai, iskirpte pamatai daug kur. kad ir kokia 50mete bobulyte bet gi i ja neziuriu kaip i sexo objekta, ir man jaunesnes uz mane nepatinka, geriau man sekasi su vyresnem keliais metais. (bet cia jau kita tema)
>> Bet ruta pripazink, kad nors tau ir 16 (pasak taves dar nesi vaikas) bet mano zodius interpretavai tiesiogiai, "kad as tave kekse isvadinau" nors as nesakiau kad iskirptes negrazu, tik reikia moketi save pateikti ir ta iskirpte graiziai atrodys wink o tu is karto apie vienuolyna davatkas ir kitus briedus uzgiedojai big_smile big_smile big_smile

>> o as tik sakau savo nuomone as nieko nepuolu, bet gal tiesiog taip atorodo kaip puolimas.. :V
savo prigimtis nepakeisiu :-)

> beje cia forumas turi buti ivairiu nuomoniu ir diskusiju wink

"pasak taves dar nesi vaikas" big_smile
tai kada bus? big_smile

75

Re: Gilios iškirptės

vasara man asmeniskai tikrai grazu iskirpte,aisku jei ji saikinga smile moteris savo grozio neturi slept smile

76

Re: Gilios iškirptės

bet jei galvoja tik tuo grazi tai klysta smile

77

Re: Gilios iškirptės

Viktorija, 18 parašė:
Linas, 19 parašė:

Aleksandrai, iskirpte pamatai daug kur. kad ir kokia 50mete bobulyte bet gi i ja neziuriu kaip i sexo objekta, ir man jaunesnes uz mane nepatinka, geriau man sekasi su vyresnem keliais metais. (bet cia jau kita tema)
>> Bet ruta pripazink, kad nors tau ir 16 (pasak taves dar nesi vaikas) bet mano zodius interpretavai tiesiogiai, "kad as tave kekse isvadinau" nors as nesakiau kad iskirptes negrazu, tik reikia moketi save pateikti ir ta iskirpte graiziai atrodys wink o tu is karto apie vienuolyna davatkas ir kitus briedus uzgiedojai big_smile big_smile big_smile

>> o as tik sakau savo nuomone as nieko nepuolu, bet gal tiesiog taip atorodo kaip puolimas.. :V
savo prigimtis nepakeisiu :-)

> beje cia forumas turi buti ivairiu nuomoniu ir diskusiju wink

"pasak taves dar nesi vaikas" big_smile
tai kada bus? big_smile


>> na ten to zodzio dar neturejo buti is sesmes big_smile bet jau parasiau tai susiveliau..
> Alekstandrai. na as retai ziuriu i klaviatura todel taip ir gaunasi.. :V

78

Re: Gilios iškirptės

anti fyfa...sorry nenoriu nieko yzejst
bet reik twarkytis,silikonaj nera grazu
dauguma uz naturaluma ir kukluma

79

Re: Gilios iškirptės

gili iskirpte primityviausias budas atkreipti vyro demesi....

80

Re: Gilios iškirptės

o dauguma tuo naudojas jei turi smile