81

Re: Gilios iškirptės

Iskirptes grazu, bet kaip sakoma, kas per daug, tas nesveika. Visu pirma, ne visoms ji tinka. Jei krutine maza, tuomet gilios iskirptes tik ir paryskina, kad ji maza. Kita vertus, jei ji labai didele ir nukarus, tai dinksta apetitas tokia pamacius su gilia iskirpte. Manau tokia apranga turetu buti devima skoningai ir saikingai. Labai gilios iskirptes tikrai neturetu buti devimos, i mokykla, i paskaitas ar i darba, nes tai paprasciausiai blogas skonis ir blogas etiketas. Ypac darbe, i tave tikrai rimtai neziures jei nesirengsi kaip pridera.

82

Re: Gilios iškirptės

Pritariu Dora. Visiskai be komentaru.

83

Re: Gilios iškirptės

viskas grazu, kas su saiku wink

84

Re: Gilios iškirptės

Kartais ir iskirpte grazu, bet su protu ir tinkamoj vietoj..

85

Re: Gilios iškirptės

Aušrinė, 28 parašė:

Kartais ir iskirpte grazu, bet su protu ir tinkamoj vietoj..

o kurioj dar vietoj gali buti iskirpte ? big_smile

86

Re: Gilios iškirptės

Aleksandras, 23 parašė:
Aušrinė, 28 parašė:

Kartais ir iskirpte grazu, bet su protu ir tinkamoj vietoj..

o kurioj dar vietoj gali buti iskirpte ? big_smile

padesiu atsakyti as...kad grazu kai esi kokiam vakarelyje,diskotekoje,kartais pasimatyme..na ir vietose kur neturi labai delikaciai sves parodyti ...

87

Re: Gilios iškirptės

Butent! Aleksandrai (23), ne klynu, o galva galvok... Tau Gabija PAZODZIUI paaiskino.. Vyrai... Kol pirstu nepabadai, nedaeina... Dekui, Gabija.. wink

88

Re: Gilios iškirptės

Aušrinė, 28 parašė:

Butent! Aleksandrai (23), ne klynu, o galva galvok... Tau Gabija PAZODZIUI paaiskino.. Vyrai... Kol pirstu nepabadai, nedaeina... Dekui, Gabija.. wink

nu jei ka, tai juokavau as.. bet matau cia i savo kompanija nepriimat, juoku nesuprantat. atsiprasau, kad ikisau savo trigrasi.

89

Re: Gilios iškirptės

Tavo ar savo?.. Kazkaip jau taip kategoriskai juokas tavasis nuskambejo... Mielai priimam..

90

Re: Gilios iškirptės

svarbu ne dydis o peteikimas smile , galima ir daug atidengti, ir norma, o karais ir mazai, bet vistiek "keksiskai" kvepia

91

Re: Gilios iškirptės

"geriau siuveja be sijono negu batsiuvys be batu"

92

Re: Gilios iškirptės

O MAN GRAZU IR TAS IR TAS.KUNAS .PIRMIAUSIA TURI BUTI GRAZUS KUNAS,ANTRA TURI ATITIKTI METU LAIKUS IR ORA.O NE TADA KAIP -10 IR CIUT STRINGAI NESIMATO,JAU NEKALBU APIE NUOGA BAMBA.NORS JAU TAS ISEINA IS MADOS,BET DAR PAMATAI ZIEMA IS PO STRIUKES ISLINDUSI AUSKARA IS BAMBOS.O KRUTINES GROZIS KADA VISKAS YRA TVARKINGAI,SKONINGAI,KUKLIAI AS MANAU LIUKS...

93

Re: Gilios iškirptės

Aušrinė, 28 parašė:

Butent! Aleksandrai (23), ne klynu, o galva galvok... Tau Gabija PAZODZIUI paaiskino.. Vyrai... Kol pirstu nepabadai, nedaeina... Dekui, Gabija.. wink

nera uz ka wink ,o yra teke aiskinti savaime aiskius dalykus ne tik pazodziui,bet ir PARAIDZIUI... ;D

94

Re: Gilios iškirptės

Aleksandras, 23 parašė:
Aušrinė, 28 parašė:

Butent! Aleksandrai (23), ne klynu, o galva galvok... Tau Gabija PAZODZIUI paaiskino.. Vyrai... Kol pirstu nepabadai, nedaeina... Dekui, Gabija.. wink

nu jei ka, tai juokavau as.. bet matau cia i savo kompanija nepriimat, juoku nesuprantat. atsiprasau, kad ikisau savo trigrasi.

visi cia mes ta juoka suprantam,tiesiog buvo klausimas,tai buvo ir atsakymas,viskas ok wink

95

Re: Gilios iškirptės

Man pačiai gražu iškirptė, bet ne per daug gili smile  pas mano nors yra ką parodyti, bet neturiu tokių palaidinių daug :V

96

Re: Gilios iškirptės

koks gali but grozis man tai ne...pvz jei esi kaip kokia lenta ir ju neturi  tai didziule  iskirptis pas tokiu tai is vis klaikiai atrodo...arba kai  su mazom liemelem kurios optiskai padidina(ka turi) ir didziules iskirpys man tiesa pasakius negrazu....bet buna atveju kai grazu visada buna issimciu smile

97

Re: Gilios iškirptės

Man tai panos savia nuvalkioja kai vaiksto su tokiom iskirptem ,kad spenelis vos ne lauke kyso...

98

Re: Gilios iškirptės

jei grazi krutine tai kdl gi ne... bet vat kai labai didele krutine man negrazu bet kai ir per maza ir negrazu ..

99

Re: Gilios iškirptės

manau renktis kaip paciam patinka ir tiek, o ka kiti galvoja tegu ir galvpoja, niekam niekada ir neitiksi, be to, stereotipas...be to, visuomet islydime pagal prota ...a

100

Re: Gilios iškirptės

Julija, 17 parašė:

jei grazi krutine tai kdl gi ne... bet vat kai labai didele krutine man negrazu bet kai ir per maza ir negrazu ..

nu tai zinoma, kai lipa lauk viskas tai joo big_smile pritariu :>