161

Re: Gilios iškirptės

Tai kad jie visi važiuoja - nematai?. smile

O tavo vadinami protingi, be durnų - mirę. smile

Nes visi dirba kartu. smile

Kad aš nerūkau. smile

162 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 00:23)

Re: Gilios iškirptės

Žiūrint kokioje srityje geri. smile

Yra tavo vadinami durniai, kurie kitose, ne tavo srityse už tave daug geresni, ar tu 130, ar maksimumo. smile

Protingi yra nuo 150. Iki 131 - vidutiniai. Nuo 130 ir žemyn - durni.

Ok? smile

163 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 00:44)

Re: Gilios iškirptės

Tarkim, Evelyn de Rothschild ar Bilas Gatesas yra protingi ar labai protingi. Savo srityse. Kurios tiesiog yra labai pelningos.

Nes yra skirtingas sričių pelningumas, o sritys įgimtos, perduodamos paveldėjimu, ir paveldėti (teoriškai) jas gali bet kas. Bet nepaveldi, nes dažniausiai poravimasis vyksta tarp tokių pačių ir panašiausių.

Bet kitose, ne jų srityse - jie yra visiški, vaiko lygio kvailiai.

Nes jie jų nežino, jų jiems nereikia - tai ne jų smegenų dalis. smile

Taip pat yra skirtingas tautų stiprumas, todėl ne tik sričių, bet ir tautybių genai - lemia pelningumą.

Arba protingumą. Arba galią. smile

Pavyzdžiui, pagal GDP per capita.

164

Re: Gilios iškirptės

Bilas Gatesas yra viduriniosios klasės, VokiečiųAnglų genų Žynys.

Evelyn de Rothschild yra žemosios klasės ŠveicarųLichtenšteiniečių genų Piemuo.

Žemosios? smile Ką?

Pažiūrėk į GDP per capita - kiek skiriasi vieno šveicaro ar lichtenšteiniečio ir vieno anglo ar vokiečio galia, matuojama kaip ir visur - pinigų kiekiu,

Lichtenšteiniečio galia (nors ten lichtenšteiničių beveik nėra, bet vadovauja jie) - 157000
Šveicaro galia - 85300
Vokiečio - 47900
Anglo - 46400

GDP nominal 2014 https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)_per_capita

Aišku, netinka lyginti šių dviejų galios, nes jie skirtingų sričių.

165 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 01:06)

Re: Gilios iškirptės

Jie nebuvo, nes jiems to nereikėjo. Nereikia to, ko smegenyse ar genuose - nėra. Todėl tuo nesidomima ar domimasi mažai.

O jeigu ne - tapk bet kuo. smile

Tu. Parodyk, kad tai yra ir kad tai teisinga logika.

Tapk geru gydytoju, jei nesi. smile

Arba išrask, sukurt tai, kas duotų maksimalų pelną, dėl ko patektum į Forbes turtingiausių 1 vietą. smile

Pirmyn. smile

166 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 01:12)

Re: Gilios iškirptės

Beždžionės yra daug kuo protingesnės už žmogų. Pavyzdžiui, imant žalos darymą sau, kitoms beždžionėms ir visai gamtai. smile

167 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 01:25)

Re: Gilios iškirptės

Nes įgimta sritis būna ne viena. Jie nieko nepasiekė. Jie gimė tokiais ir tai pasireiškė be pasirininko, nes negali rinktis to, ko neturi, ir negali nesirinkti ne tai, ką turi. smile Gautą. smile

168 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 01:26)

Re: Gilios iškirptės

Žmogus irgi gyvūnas. smile

Tai beždžionė neteršia, nes yra nepakankamai protinga teršti, o žmogus teršia, nes yra nepakankamai protingas neteršti?

Nes nesusitvarko su savo protingumu vienose srityse, ir durnumu - kitose? smile

Nes neturi pilno protingumo?. smile

169 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 01:22)

Re: Gilios iškirptės

Aš nebandau nieko padaryti lygiu, ir nesakiau nei karto, kad mes lygūs ar turėtume būti, kai nesame. smile

Tu sukūrei, ko nėra ir tai teigi apie mane. Kodėl? smile

Žinoma, mes skirtingi - ir tai akivaizdu, ką aš ir rašau. Skirtingai protingi ar skirtingai durni. smile Kiti vienodai.

Bet nėra tokio dalyko, kaip aš protingas, o tu durnas.

Kur, kuriose srityse, tu esi protingesnis ar protingiausias/stipriausias?

Va, kas tikrai yra.

170

Re: Gilios iškirptės

Deivis parašė:
Kęstas parašė:
Deivis parašė:

Jei iškirpčių nebūtų, būtų labai negerai, nes būtų sunkiau atpažinti kur.vą (arba tiesiog besmegenę).

Deivi, tokios reakcijos ir vertinimai tik parodo, kad esi kompleksuotas ir turi neigiamų nuostatų... wink Tiesiog reikia suprasti, kad tos moterys, su kuriomis tu gyvenime nieko nepradėtum, neturi nieko bendro su tuo, kaip tu jas matai. wink



Kęstai, tu absoliutus žąsinas, eik pastudijuok psichologija, nes šneki pievas 24/7 su savo geriečio nesamonėm net pykina.
Eik geriau paklausinėk kitų žmonių 'kas tu esi?' xD nevykelis...

Kompleksuotas? aš? Čia aš kompleksų dėl savo papų turiu, kad visiem juos rodau ar jos?
Jos viską turi bendra su tuo kaip aš jas matau.
Problem?

Aš žinau, kad mano kalbos tave pykina. big_smile Bet tu tikrai nežinai, kas esi. smile Ir net nesupranti apie ką aš kalbu. Bet tu ir nenori suprasti. Tu girdi tik save. Ir net nejauti, ką pats kalbi. Jeigu jaustum, nė pusės tiek nepasakytum, ką esi pasakęs. Pasakyčiau dar daugiau, bet tada jau tu visai neatlaikysi... Bet nesvarbu. Viskas gerai. wink

171 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 01:34)

Re: Gilios iškirptės

Tai gerai, kad jie tai darė ir daro. smile Aš tik apie faktus ir žalą - juk jie nebuvo protingi sukurti kažko, nuo ko tos žalos nebūtų. smile

Kodėl pasirinkai? Todėl, kad ta sritis svarbesnė. O be to:

Mano žiniomis - iki 15 ar 16 metų veikia iš mamos paveldėti genai, tai ir sritys, nuo 15 ar 16 iki 32 - iš tėčio, o nuo 32 - abiejų, todėl tame amžiuje keičiasi tai, kas svarbu ar svarbiausia - domėjimosi sritys.

172 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 01:41)

Re: Gilios iškirptės

Tu visiškai nusišneki apie bendrą protingumą. smile

Nuvestų tave į tokią ne tavo sritį, ir tu ten būtum idiotas. Tu net būtum toks idiotas toje srityje, kad net nesiimtum tos srities dirbti. smile

Kodėl tu manai, kad esi protingesnis už mane? smile

Mes juk nežinom mano IQ. smile

Sritys yra įgimtos. Todėl bankininkų šeimos ar kitos, kurios stengėsi, kad būtų ilgalaikiškumas - rūpinosi, kad būtų paveldėti bankininkystės srities ar kitų sričių genai. Net jei tai reiškė dauginimąsi tarp giminaičių, pusbrolių-pusseserių (imbreeding). Vien tam, kad apsaugoti sričių genus, ir išlaikyti lygį tose srityse ar apskritai buvimą jose.

173 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 02:00)

Re: Gilios iškirptės

O ką tu čia, genijau, veiki? smile

Protingiausių (jei tai pinigų/galios kiekiu) tokiuose puslapiuose - nėra. smile

174

Re: Gilios iškirptės

Nu tai eik ir išmok. smile Eik. smile

Susitiksim prie Hadronų greitintuvo, ar NASA ar vieno geriausių bankų vadovo kabinete. smile

Tapk bet kuo. smile

175 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 02:15)

Re: Gilios iškirptės

Tiesa. To paties IQ uždirba vienodai ar skirtingai? Kokios algų ribos?  Ir ar tai priklauso nuo sričių ar ne?

Protingi nerėkia, kokie jie protingi.

176 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 02:17)

Re: Gilios iškirptės

Genuose yra viskas, APIE KĄ KALBAME. smile Bet tu to nesupranti. smile

Išskyrus rūšis (šuo, avis...), nes jos nepaveldimos. Ir gimimo laiko savybės.

177

Re: Gilios iškirptės

Na, užteks. smile

Kai pamatysiu tave Forbes sąraše - manysiu, kad tu protingas. smile O dabar nereikia reklamuotis. smile

178

Re: Gilios iškirptės

Tas pats per tą patį. smile

179 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 07:21)

Re: Gilios iškirptės

Kurie yra afrikiečiai genijai?

Ir jei jie genijai - ar jie afrikiečiai, ar maišyti su kolonistais vakarų europiečiais?

O apie lietuvius - kurie protingi ar stiprūs ir ar jie lietuviai?

Ne jie ne lietuviai, nes lietuviai yra vien lietuvių genai, ir jie yra silpni. smile

Imkim sportą. Meilutytė su vokiečių genais. smile Alekna su vokiečių genais. smile Sabonis - greičiausiai su šveicarų. smile

Verslas: turtingiausias Lietuvoje Nerijus Numavičius - su šveicarų genais. smile

180 (redagavo Padūkęs 2016-12-31 07:50)

Re: Gilios iškirptės

Tu gali dėti ant to sąrašo kiek nori - bet jame paprasta tiesa apie įgimtą tautų hierarchiją ir įgimtą jėgą. smile

Ar protingumą - tai tas pats.

O Lietuvoje didžioji dauguma - su rusų, baltarusų, ukrainiečių, lenkų, latvių, armėnų, gruzinų, totorių, karaimų ar čigonų genais - pažiūrėk, kiek uždirba tos tautos. smile Paskutinės 3 net neturi valstybių. smile

Daug stipresni už juos - su žydų genais.

O stipriausi - su dar stipresniai genais, kaip vokiečių, austrų, šveicarų ir taip toliau. smile

Beje, kalbant apie žydus - lietuviai palyginus su jais yra tokie silpni, kad nieko negalėjo padaryti, ir jų Lietuvoje ir kitose silpnose valstybėse (Latvijoje, Lenkijoje, Rumunijoje) tiek per daug prisidaugino, kad vokiečiai turėjo gelbėti tas tautas nuo svetimos, daug už jas stipresnės tautos jų neišvengiamo užgrobimo tokiu būdu. smile

Pavyzdžiui, pirmasis Lietuvos prezidentas Antanas Smetona buvo ne lietuvis, o žydas. smile

Beje, jis nuvertė grynatautį lietuvį Kazį Grinių. smile

Matai, kokia ta tautų hierarchija ir kaip jos nėra ir koks neteisingas sąrašas. smile

Manau, kad Afrikiečių genų genijų nėra ir negali būti. smile

Lietuvių taip pat. smile