1

Tema: Nasosas ?

na as jau senai zinau kad nasosas tai melyne... vakar viena drauge ant mano kaklo pamate nasosa ir ji sako: ar zinai ka reiskia nasosas ? sakau: melyne
ji sako: ne, nasosas tai yra merginos,paneles isniekinimas...
ar tai tiesa? ir ka jus mano ir ka galvojat apie nasosus ?
ACIUKAS

2

Re: Nasosas ?

kas ka mano koks skirtumas svarbu tureti savo nuomone...o ne mociuciu pasaku klausytis...

3

Re: Nasosas ?

po tokiu dalyku nenustebciau, kad tavo tevai taves issizadetu, cia yra visiskas zlugimas... dabar jau tikrai turetum pakeisti mokykla mazu maziausiai, o geriausiai i kita miesta persikelt. net neisivaziduoju baisesnio merginos isniekinimo... uzjauciu

4

Re: Nasosas ?

mano nuomonia yra tokia: tai yra vaikiska;)

5

Re: Nasosas ?

vieni nasosus laiko nekaltais zaidimais kiti tai laiko baisiausiu dalyku kiekvieno nuomone skirtinga... taigi pati pasirink tau tinkanti varianta smile jei nori gali galvot jog tai melyne, arba klausytis kitu ir sakyt kad tai taves isniekinimas...

6

Re: Nasosas ?

jo as ir negaliu suprast.. del ko mane tevai bardavo kai parsinezdavau nasosa..

7

Re: Nasosas ?

todel,kad tai isniekinimas...;D

8

Re: Nasosas ?

bent mano manymas, tai bent man asmeniskai nasosas niekas ar as jy turiu ar ne nors zinau kad man vaikinas paliko maza smulkmenele, zymele kazkur man ant odos... tik kai ta drauge pasake kad tai yra merginos isniekinimas, as net pati nustebau,juk kai nasosas lieka ant kaklo tai juk kiek as suprantu nei isprievartavo, nei vaiko uzstate...kaip jau daugelis sako kiekvieno poziuris skirtingas

9

Re: Nasosas ?

Isniekinimas...Juokingai skamba..:D)As irgi ne karta buvau nasosu palikus, bet juk tai nereiskia, kad as kokia niekintoja esu:D) Nu, jie kazkaip netycia gaunas, specialiai juk ju nedarau... Pati tai pamaciusi net stebiuosi, kaip cia taip galejo atsitikti:?

10

Re: Nasosas ?

na taip kai aistra uzvaldo...........:V

11

Re: Nasosas ?

bet kodel tai butent isniekinimas kazkoks??:?

12

Re: Nasosas ?

na gal todel,kad tipo kokiu mazochismu uzsiiminejai...arba zenklas,kad tave per prievarta paeeme...:?cia tik spejimas...

13

Re: Nasosas ?

eikit eikit:). juk taj tik nekaltas nasosiukas ir viskas:)>

14

Re: Nasosas ?

as ir taip sakau, va gal tai mano draugei ta nasosa dare prievarta tai jei ir isniekinimas

15

Re: Nasosas ?

o gal tavo draugei kazkiek yra pavydu,kad tau buvo su kazkuo smagu ir tai matyti is to nasoso;)

16

Re: Nasosas ?

ka jus cia snekat, mergaite dabar turetu i baznycia eit "nusiplauti" gedos, o jus ka darot??? aiskinat, kad nieko baisaus, atsakomybes truputi reikia

17

Re: Nasosas ?

Saulius, 22 parašė:

ka jus cia snekat, mergaite dabar turetu i baznycia eit "nusiplauti" gedos, o jus ka darot??? aiskinat, kad nieko baisaus, atsakomybes truputi reikia

Pavarai tu cia big_smile tai gal dar ta vieta rukstim apsipylt kad ne;liktu jokiu yrodymu big_smile ka dar pasiulysi big_smile big_smile nematau as cia jokio isniekinimo o kad tevai taip reguoja y "nasaso"---melyne tai cai normali tevu re4ktcija ir baime kad mergina ar vaikinas kaska veike jiems nezinat big_smile big_smile nieko as cai blogo nematau ir kox cia isniekinimas ? negaudau

18

Re: Nasosas ?

nu nebent tik sakau, i kita miesta issikraustyt gyvent, nes gi dabar visu akyse geda begaline uzsitraukusi mergaite

19

Re: Nasosas ?

Saulius, 22 parašė:

nu nebent tik sakau, i kita miesta issikraustyt gyvent, nes gi dabar visu akyse geda begaline uzsitraukusi mergaite

Ne nu kurioj tau cia vietoj geda uztraukta ir prie ko cia geda as cia nesuprantu cia parastas pauglio nelkltas zaidimas  vaiku zaidimai ir teik nesuprantu kur cia geda isniekinimas ir taip toliau cai tau ziuru atrodo kai ji butu koke prostitute ar kas  paaiskink kur tau cia geda ?

20

Re: Nasosas ?

maniau pakankamai akivaizdi ironija turetu buti