21

Re: Nasosas ?

ne tu mane prajuyokini zinok as nesuprantu  big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile  as cia ne4 gedos ne ironijos ir net isniekinimo nematau smile

22

Re: Nasosas ?

  sutinku su Danguole,cia joks paniekinimas ar dar kas,aistra ir tiek

23

Re: Nasosas ?

Irmantas, 20 parašė:

ne tu mane prajuyokini zinok as nesuprantu  big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile  as cia ne4 gedos ne ironijos ir net isniekinimo nematau smile

ne ten ieskai ironijos:)

24

Re: Nasosas ?

jop pritariu Sauliui.. dabar merginai visiskai suzlugdyta.. sunku turbut po tokios traumos vel isiliet i gyvenima ir pradet normaliai su visai bendraut.. gal net reiketu psichologo konsultacijos.. big_smile

25

Re: Nasosas ?

o kartais ta drauge ne su vienoles sutana?jei ji sneka ji zino, geriausiai butu dabar sventintam vandeny dabar koki menesi istvirkusi kuna mirkyt;D

26

Re: Nasosas ?

Jurate, 35 parašė:

  sutinku su Danguole,cia joks paniekinimas ar dar kas,aistra ir tiek

Jo, aistra daryti nasosus... Juk labai grazu... ;D
Anksciau, kai buvau dar jaunesnis, galvojau, kad tai yra nepiktybinis pasijuokimas viniam is kitu, veliau, maniau, kad tai zema, o dabar galvoju, kad tie nasosai vaikiska, nes istikruju, man asmeniskai, jie jokio grozio ar kazko malonaus neteikia...

27

Re: Nasosas ?

Kristina, 15 parašė:

na as jau senai zinau kad nasosas tai melyne... vakar viena drauge ant mano kaklo pamate nasosa ir ji sako: ar zinai ka reiskia nasosas ? sakau: melyne
ji sako: ne, nasosas tai yra merginos,paneles isniekinimas...
ar tai tiesa? ir ka jus mano ir ka galvojat apie nasosus ?
ACIUKAS

... nasosas:-) tai netyciukas, kad jis atsirastu...tam reikalingas vaikinukas...
... tavo drauge.. manau ji supranta, kad jis atsiranda ne nuo rankos palietimo :-)..
... tokio amziaus mergaites... na jos irgi nori tureti vaikina.. manau tai paaishkina viska... ji pavyduliauja...
... kai buvau paaugle... mano pazistamos mergaites didziuodavosi nasosais, tai reishke, kad jos jau uzaugo  ir turi teise tureti vaikina, tai buvo kaip prestizo reikalas... todel juokinga prisiminti, kad kai kurios ... su draugiu pagalba, uzsistatydavo pacios sau tuos nasosus...:)
..jos ishsireishkimas ISHNIEKINIMAS... gal ji turejo minty vaikino nepagarba tau?
... naaa, NASOSAS... jis senas kaip pasaulis,  kas ju neturejo?..  jis kaip sakoma meiles ishraishka... deja teko girdeti... kad senatvej , buvusios meiles ishraishkos ishlenda, kaip pigmentines demes....:::151:)

28

Re: Nasosas ?

Saulius, 22 parašė:
Irmantas, 20 parašė:

ne tu mane prajuyokini zinok as nesuprantu  big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile  as cia ne4 gedos ne ironijos ir net isniekinimo nematau smile

ne ten ieskai ironijos:)

tai man tu paskyk kurioj cia vietoj ironija jei as ne ten ieskau big_smile

29

Re: Nasosas ?

oj..priminet man, kas man buvo:)  Atsimenu kas per skandalas buvo... kai mama pamate ant kakliuko ta demele... Kaip reke, kaip sauke.. pasileidusia isvadino... ir kokias keturias dienas nesnekejo.. o dar veliau visiems kaimynams ispasakojo... smile Ir dar po to puse metu primine..
Oj griezta mamute turejau ir turiu ;]] o siaip turek savo nuomone:)

30

Re: Nasosas ?

na ta drauge kaip man pasirode nevienuole :-D bet del pavydejimo tai sitas gal, ne jau ji tik pavydi kad as turiu su kuo praleisti savaitgalius, ir man bent asmeniskai nera jokios gedos vaiksciot su nasosu ant kaklo ar kurnors, va net snd pamacius nasosa prisimeniau sau brangu zmogiuka:::726:::727:::714:::709:::709:::709:::709:::709:::747:::739

31

Re: Nasosas ?

Kristina, 15 parašė:

na as jau senai zinau kad nasosas tai melyne... vakar viena drauge ant mano kaklo pamate nasosa ir ji sako: ar zinai ka reiskia nasosas ? sakau: melyne
ji sako: ne, nasosas tai yra merginos,paneles isniekinimas...
ar tai tiesa? ir ka jus mano ir ka galvojat apie nasosus ?
ACIUKAS

as tai kai padariau tai gavau velniu hmm

32

Re: Nasosas ?

o tai gal galima suzinoti, kodel Tu gavai tu velniu ?

33

Re: Nasosas ?

nes ji tai is padorios seimos buvo o nasosas tai reiskia kad ji jau su kazkuo milejosi.Supranti kai seima suseda prie stalo seneliai gimines tevu bendradarbiai ar miesto meras o cia ji su nasosu big_smile

34

Re: Nasosas ?

ohhhhooooo, cia tai LIUX . . . noreciau matyti ta vaizdely. . . big_smile

35

Re: Nasosas ?

nieko neivyko nes patariau uzsiklijioti pleistra ant tos virtos big_smile

36

Re: Nasosas ?

na as ir taip daryciau, nes su kosmetinemis priemonemis nelb ir lengva tai paslepti

37

Re: Nasosas ?

nu man jokio grozio neteikia melyne ant kaklo, todel tikrai nenoreciau jos....

38

Re: Nasosas ?

Dovilė, 21 parašė:

nu man jokio grozio neteikia melyne ant kaklo, todel tikrai nenoreciau jos....

Matai taip pazymi savaja kad niekas prie jos nelystu :::036

39

Re: Nasosas ?

Tomas, 24 parašė:
Dovilė, 21 parašė:

nu man jokio grozio neteikia melyne ant kaklo, todel tikrai nenoreciau jos....

Matai taip pazymi savaja kad niekas prie jos nelystu :::036

aga ir vaikstai kaip su etikete:D dar geriau jei esi atkales savo nasoso forma, tai tada kiti gali nuspresti pagal nasosa: "o sita pana Tomo..." big_smile
man atrodo nera reikalo visiems demonstruoti kad esi ne vienisa. kaip atrodai kai pasirodai oficialioj aplinkoj arba kad ir pas gimines ir visi zino tai, kas yra tik 2 zmoniu intymus pasaulis.

40

Re: Nasosas ?

Dovilė, 21 parašė:
Tomas, 24 parašė:
Dovilė, 21 parašė:

nu man jokio grozio neteikia melyne ant kaklo, todel tikrai nenoreciau jos....

Matai taip pazymi savaja kad niekas prie jos nelystu :::036

aga ir vaikstai kaip su etikete:D dar geriau jei esi atkales savo nasoso forma, tai tada kiti gali nuspresti pagal nasosa: "o sita pana Tomo..." big_smile
man atrodo nera reikalo visiems demonstruoti kad esi ne vienisa. kaip atrodai kai pasirodai oficialioj aplinkoj arba kad ir pas gimines ir visi zino tai, kas yra tik 2 zmoniu intymus pasaulis.

kaip galima apseiti be teritorijs pazimejimo taip ji nesa zine visems apie mane :::008