1

Tema: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu? stai kur klausimas didysis ;D

2

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

nea

3

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

ne smile

4

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

nepasakychiau, kad svarbu smile

5

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

nemanau, kad svarbu, nes kartais jaunesnis buna labiau subrendes už bendraamžius,,,,

6

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

aiskum smile

7

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

kas dar koke nuomone?;D

8

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

tai kad tokiu temu jau buvo jei nori daugiau nuomoniu susirask jas ir ten paskaitysi iki valios smile

9

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

nemaciau wink:D

10

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

tai jos buvo sukurtos gan senai tai todel ir nematei:)

11

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

xi smile

12

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

Jei būtų įdomi vyresnio amžiaus moters nuomone,tai žinok,kad turi.Bent 10 metų jaunesnis vyras gal ir būtų neblogai,bet kažkaip nepatogu... :)O vyresnis 10 metų jau tinka ir komplekso jokio nera.:)

13

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

Loreta, 40 parašė:

Jei būtų įdomi vyresnio amžiaus moters nuomone,tai žinok,kad turi.Bent 10 metų jaunesnis vyras gal ir būtų neblogai,bet kažkaip nepatogu... :)O vyresnis 10 metų jau tinka ir komplekso jokio nera.:)

Nepatogu?! Hmmm... tikrai nepatogu myletis ant lubu, nes kaldra krenta, o dar labiau nepatogu, kada kaimyno vaikas panasus i Tave... 10-ies metu skirtumas, nera jau toks nepatogumas... Aisku cia as taip manau...

14

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

ghm..  man asmeniskai amzius nesvarbu, Bet pvz turiu drauge, kuriai svarbu...  Man jeigu patinka vaikinukas, tai metu nepastebiu... Bet kartais tai buna ir ne i nauda.. ech..

15

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

manau kad taip ira skirtumas

16

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

skirtumas yra... siaip kadangi merginos bresta 2-3 metais anksciau negu vaikinai, tai jos pripratusios bendrauti, draugauti, myletis, buciuotis su savo subrendimo lygio vaikinas... as pvz pati nenoreciau draugauti su jaunesniu... nes man jau norisi stabilumo, o jam tik vejai galvoje - toosai plotai ir vakareliai...

17

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

Sigitas, 23 parašė:
Loreta, 40 parašė:

Jei būtų įdomi vyresnio amžiaus moters nuomone,tai žinok,kad turi.Bent 10 metų jaunesnis vyras gal ir būtų neblogai,bet kažkaip nepatogu... :)O vyresnis 10 metų jau tinka ir komplekso jokio nera.:)

Nepatogu?! Hmmm... tikrai nepatogu myletis ant lubu, nes kaldra krenta, o dar labiau nepatogu, kada kaimyno vaikas panasus i Tave... 10-ies metu skirtumas, nera jau toks nepatogumas... Aisku cia as taip manau...


Palauk , Sigitai,sulauksi mano metelių ...:)

18

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

big_smile palauk palauk big_smile

19

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

mano nuomone skirtumo nera na nebent skirtumas ketvirtis amziaus ir daugiau, nenoreciau vyriskio tinkancio man i senelius

20

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

man asmeniskai svarbu...traukia prie vyresniu nors uzmusk...:|