21

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

Jurgita, 24 parašė:

mano nuomone skirtumo nera na nebent skirtumas ketvirtis amziaus ir daugiau, nenoreciau vyriskio tinkancio man i senelius

o tinkancio i sunus?:D

22

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

Man ir svarbu, tikrai nenoreciau jaunesnio vaikino, kazkaip nepriimtina man.Visada atkreipiu demesi i kokiais 4-5 metais vyresnius, su jaunesniais nerandu apie ka kalbetis, jie visai kitokie.Tik siuo metu kazkaip pradejau artimiu bendrauti su savo buvusiu klasioku, net paciai keista, bet labai neblogai sekasi, gal del to, kad ne Lietuvoj gyvena, ne pas tevelius, kaip dauguma tokio amziaus.:)

23

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

Jolanta, 22 parašė:

nemanau, kad svarbu, nes kartais jaunesnis buna labiau subrendes už bendraamžius,,,,


teisingai sakai...daug priklauso ne nuo amziau,o nuo galvos!kol zmogaus gerai nepazinsi,niekada nespresk apie ji vien pagal amziu,isvaizda:)

24

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

big_smile

25

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

na nepretenduociau i toki vyra kuris man galetu buti tevas ar juo labiau senelis big_smile o uz save jaunesnio irgi nenoreciau, nes paprasciausiai nemanau kad rasciau sujuo bendra kalba :[

26

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

big_smile~;)

27

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

man 20m,nors anketoje rasau 25.manajam 34 tai 14m skirtumas.tikrai ira skirtumas.na as tai nieko negaliu padaryti traukia mane jis ir viskas.gal del to kad augau be tevo,na tokia statistika psihologu.mylim vienas kita.kaip sakoma sirdziai neisakysi ir meile neklausia metu.ira kaip ira.tik poziuriai i gyvenima biski skiriasi.as jauna dar viskas pries akis.jis suauges daug mates daug zino.istikruju gal ir gerai turiu ir drauga ir patareja.

28

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

faina wink big_smile~

29

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

na as atsikandau tu vyresniu!!!! aciu! jau kitame forume apie tai rasiau. bendraamziai ne tokie rimti, bet jau geriau! as visa laika vyresnius traukiu ir su jais esu bendravusi, tai galiu apie tai drasiai kalbeti smile

30

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

Dovilė, 21 parašė:

na as atsikandau tu vyresniu!!!! aciu! jau kitame forume apie tai rasiau. bendraamziai ne tokie rimti, bet jau geriau! as visa laika vyresnius traukiu ir su jais esu bendravusi, tai galiu apie tai drasiai kalbeti smile

a...mm.. na man kaip jaunikaiciui idomu kuo jau tau vyresni ikyrejo? savo stagnatiskumu? ar kuo? na jaunesni dauguma pavirsutiniskai i gyvenima ziuri.. na papasakok :-)

31

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

o man tai nera ka kalbeti su jaunesnem uz mane.. atrodo visos tokios vaikiskos..

32

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

wink

33

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

Viskas priklauso nuo vaikino,o amzius yra antraeilis dalykas

34

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

gal ne visiems bet yra zmoniu kuriems amziaus skirtumas svarbus. nes pvz jai vaikinui 25metai tai jam jau neidomu linksintis,jis tokio amziaus i gyvenima ziuri kitaip, ne taip kaip vaikinai 17m

35

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

nemanau kad itin svarbus, cia labiau priklauso nuo pacio zmogaus, jo mastymo. juk kiekvienas brestam skirtingai wink

36

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

Tium teisi wink big_smile~

37

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

nulis reiksmes.. jai mergina mano priesingai, reiskia yra senu paziuru arba jai tiesiog neteko bendrauti su ivairiaamziais vaikinais..:)

38

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

nesvarbu jei abu pilnameciai

39

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

jom svarbus geras sexas

40

Re: Ar merginoms amziaus skirtumas swarbu?

tai gerai tada big_smile big_smile~