1

Tema: Geltonos korteles

Gerbiami moderatoriai, per pastarasias dvi dienas man teko surinki dvi   geltonas korteles! Bet idomiausiai kad as nei paziedziau taisykliu nei ka, tai gal malonetume paasikinti kur yra problema? arba tesiog butu visai nieko kad uz kiekviena kortele butu paaiskinimas, nukopijotas tas zodsi arba ta eilute kur ne ta parasiau, tada daryciau ishvadas ish savo klaidu, o kitaip net nezinau kur ka nusizengiau!
aciu uz demesi.
laukiu atsakymo

2

Re: Geltonos korteles

Edvardas19 taip cia dauguma jau apie tai masto nes tikrai pasiziurint i zmoniu tas geltonas korteles irgi nesuprantama uz ka reiktu manau man kada isigyti ta kortele su laiku tik ismokti reikia kaip isigyti;D

3

Re: Geltonos korteles

Na man net mokintis neriekijeo, savaime ishejo, nieko nedaraiu tokio kad detu man kortele to labiau dvi:/ o tai tos korteles visam laikui?

4

Re: Geltonos korteles

Edvardas19 nezinau nes niekur nemineta ar visam laikui bet mano manymu kad visam laikui aisku galetu padaryti kad su laiku pvz po menesio viena kortele nuimtu ta getona taip ir idomiau butu.:V

5

Re: Geltonos korteles

Taip butu netgi protingiau, kaip kaljme atsidejei savo ir supratai savo klaida, aisku kurios nepdarei, ir neuzka uzklijavo tau ja:)

6

Re: Geltonos korteles

Edvardas19 bet graziai atrodo tau sios geltonos korteles tiesiog reiktu visas uzpylditi tokia grazi spalva ju ir busi itrauktas net i vadinama Garbes lenta-Blokuoti dalyviai:::111

7

Re: Geltonos korteles

Tai man tokio laimes nereikia:) nori gal vietoi manes ?:)

8

Re: Geltonos korteles

Edvardai, nemanau, kad korteles gavai už nieka.. Pasiskaityk tas temas, kuriose postinai ir rasi postus pažymėtus geltonai. Dėl dviejų kortelių nesuk sau galvos, švelnesnis būsi big_smile

9

Re: Geltonos korteles

Gerbiamieji, savo ruožtu galiu pareikšti kad nuo manęs viena panelė gavo vieną kortelę, bet tai tebuvo viso labo viena, daugiau niekam neuždėjau, tačiau...
Perspėjimas>> Ernesta20, Viešas įspėjimas (atsibodo tavo postus trinti, nes rašai beleką ir ne į temą)
Perspėjimas>> Gediminas19, tas pats galioja ir tamstelei...:V

10

Re: Geltonos korteles

Perspejimas>> Viktorija24, mažiau rašynėkite perspėjimų, daugiau dekit kortelių big_smile

11

Re: Geltonos korteles

Edvardai negražu iškart žmogų užsipulti, kad ir kartras nuo karto bando kantrybę, bet reikia duoti šansą pasitaisyti:D

12

Re: Geltonos korteles

Viktorija, 24 parašė:

Gerbiamieji, savo ruožtu galiu pareikšti kad nuo manęs viena panelė gavo vieną kortelę, bet tai tebuvo viso labo viena, daugiau niekam neuždėjau, tačiau...
Perspėjimas>> Ernesta20, Viešas įspėjimas (atsibodo tavo postus trinti, nes rašai beleką ir ne į temą)
Perspėjimas>> Gediminas19, tas pats galioja ir tamstelei...:V

ne, nu nieko sau... padaro foruma, tipo, kad butu galima bendraut ir nuomonem pasidalint, o paskui aishkina, kad per daug postu rashau. beweik niekur (na gal poroj wietu) nesu parashes keliu postu ish eiles, o kad aktywiai dalywauju beweik wisu temu diskusijose, negi cia nusikaltimas??
tuomet kyla mintis, o kam ishwiso tas forumas reikalingas....
nu sorry, kad taip ishsireishkiau, bet tikrai pikta, kai stengiesi pagywinti shi foruma (nes kolkas jis naujas, ir dar labai mazai yra tokiu, kurie cia reguliariai lankosi), o tau perspejimus dalina hmm tai kaip jaustis??

13

Re: Geltonos korteles

Kortelių skaičius manau pakankamas ;]

14

Re: Geltonos korteles

Gediminas19 nepergyvenk del korteliu as tai jeigu galima butu atiduoti cia surinktus taskus tai atiduociau tam kuris nori buti pirmas siame forume nes ziuriu cia labai daug tokiu beleka raso tik taskai kad eitu ir verxas buti pirmoj vietoj:Dbet deja niekam negaliu atiduoti nes nera tokios galimybes.

15

Re: Geltonos korteles

Laimis22 ne del korteliu pergywenu. man jos mazhiausiai rupi! bet nerwina tas, kad gaunu wisokius perspejimus uzh tai, kad aktywiai diskutuoju temose. ne wieno posto nesu parashes wien del to, kad tashku gaut. juk jie nieko nereishkia, ir butu kwaila taip elgtis. Ash gi ne mazhas waikas. Jei ash sergu ir turiu laiko kiauras dienas sedet internete, natauralu, kad daug postu parashau, bet tai nereishkia, kad tashkus medzioju! kuriu sau aktualias temas, ir atsakineju y kitu klausimus. shtai ir wiskas. o kai randi tokius wieshus perspejimus, taj  zinai... nemalonu swelniai tariant.

16

Re: Geltonos korteles

Gediminas19 na pilnai suprantu tave.Dabar ziurineju kad jau daugeja ir daugeja zmoniu su geltonomis kortelemis.

17

Re: Geltonos korteles

cia toi visus isbanins   paliks tusciau foruma...   tai dawai iskarto visiem po 3 geltonas korteles uzdekyt...   nereikes zaist ir po viena deliot... 

18

Re: Geltonos korteles

Arminai, gal Tamsta turite kitų pasiūlymų, kaip sudrausmint forumo dalyvius?

19

Re: Geltonos korteles

ponas edwardai, niekas mieko nesakytu, jei detumet korteles uzh keiksmazhodzius, flooda ar kitoki forumo tershima. tokius indiwidus tikrai drausmint reikia. bet kai kortele yra skiriama uzh pasisakyma "gal kas nori su manim y kina" kino forume, taj atsiprashau.... labai greitai tikrai lixit be useriu.... o jei tingit labai trint offtopinius postus, skirkit daugiau moderatoriu. yra zmoniu, kurie mielai tuo uzhsiimtu ir padetu shitam forumui gywuot. tik nereikia y wiska atmestinai ziuret.

20

Re: Geltonos korteles

Atmestinai niekas ir nežiūri. Nežinau, kaip buvo su ta kortele apie kurią tu kalbi - ne aš ją skyriau. Bet būna, kad kai kurios postus ištrinu, o geltoną kortelę parodau ant normalaus posto, kad tas žmogus bent jau žinotų, kurioje temoje gavo kortelę. Tokiu atveju kortelės skirimas pasirodo juokingas ir ne vietoj. Bet pasikartosiu - kortelės už nieką tikrai neskiriamos.