21

Re: Geltonos korteles

Edvardas, 24 parašė:

Arminai, gal Tamsta turite kitų pasiūlymų, kaip sudrausmint forumo dalyvius?


jo turiu pasiulymu  padarom viesa forumo teisma ir parasom uz ka nusizenge  nusizengejui iskart ispejimas del bano   jeigu nusizengimas didelis iskart bana det....   o jeigu ne uztenka ispejimo kad zmogus pasitaisytu...    arba irodytu kad yra nekaltas bent  jau kitose forumose tokia taktika pasiteisina, zmones ismoksta normaliai postint.

22

Re: Geltonos korteles

Arminas, 19 parašė:
Edvardas, 24 parašė:

Arminai, gal Tamsta turite kitų pasiūlymų, kaip sudrausmint forumo dalyvius?


jo turiu pasiulymu  padarom viesa forumo teisma ir parasom uz ka nusizenge  nusizengejui iskart ispejimas del bano   jeigu nusizengimas didelis iskart bana det....   o jeigu ne uztenka ispejimo kad zmogus pasitaisytu...    arba irodytu kad yra nekaltas bent  jau kitose forumose tokia taktika pasiteisina, zmones ismoksta normaliai postint.

Nemanau, kad to reikia. Bano iškart niekas nededa, dedamos kortelės, kurios nelygios banui. Žmogus turi tris galimybes nusišnekėti. Jeigu per ta laiką nepadaro išvadų - pats kaltas.

23

Re: Geltonos korteles

bet jeigu moderatorius nepaaiskina uz ka korteles tai manau cia jau ne zmogus kaltas... 

24

Re: Geltonos korteles

Ponas Arminai, Tamsta prirašiai jau gal būt virš 130 postų. Ar už nors veiną postą Tamsta gavote kortelę? Ne? Kodėl?

25

Re: Geltonos korteles

taj nebutina paciam gauti kortele, kad sakyti, jog jos neteisingai dalinamos. ash pats aktywiai dalywauju wisose temose ir matau, kad jos duodamos uzh nieka... itariu pas jus yra moderatoriu paneliu, kurios shwaistosi jomis y kaire ir y deshine. turbut tik Viktorija dar supranta, kad tokie dalykai nieko gero forumui neduos, kai bus ishbaninti zhmones, kurie cia palaiko pokalbi. juk jei kuriat foruma, naturalu, kad jus turetumete buti suinteresuoti, jog jis butu aktywus.
neshneku, konkreciai apie tawe, Edwardai, bet manau galetum shiek tiek pasishneketi su kolegem moderatorem, kad nedemonstruotu sawo moterishko nesiwaldymo. nezinau jusu sistemos, ir kas pas jus wyriausias, tai rashau y cia.
beje, nors ir panele Juta 10 buwo ishmesta ish forumo, karts nuo karto galima pamatyti jos naujus postus, nors rodo raudona kortele prie wardo. idomi sistema, jei blokuoti dalywiai toliau laishkus rasho...

26

Re: Geltonos korteles

Gediminai, visų pirma aš Edvardas. Nereikia iškraipyt mano vardo. Forumas tikrai naujas, dar išlys ne viena klaida. Yra užvesta atskira tema šiam reikalui.

27

Re: Geltonos korteles

nu wa, kai tik kas nors rimciau prakalba, ish karto kabinamasi yra prie wardo ishkraipymo. shiaip jau, esme pagawai, manau, ir matai kad wisur pas mane tik w raide figuruoja, taip kad nereikia cia kabintis. sawo nuomone ishsakiau, jusu reikalas ar atsizhwelgsit. bet nors ir kiek sakau, kad pwz nera puslapiuojamos temos, nelabai rimtai kazhkas y taj ziuri. idomi twarka

28

Re: Geltonos korteles

O Tamsta nebadei w rašyt vietoj s ? big_smile

29

Re: Geltonos korteles

nea, nebandzhiau, nes nesamone gautusi big_smile matote, ponas EdVardai, matyt mazhai rashote sms, kad nezhinote kodel kai kurie zhmones pripranta rashyt w wietoj v. o kai pripranti su sms, automatishkai rashai ir su klawa.

30

Re: Geltonos korteles

Jūs visiškai teisus. Aš praktiškai niekada nerašinėju sms.

31

Re: Geltonos korteles

ponas Edvardas as atejau is kito forumo kuriame buvau prirases  2000 postu, beja man jame teko but  ir super moderatoriumi, priziuret moderatoriu darba, ten forumas tikrai senas su senom taisyklem, labai geru  adminu kuris tikrai ilgai islaike foruma  gyva  nors ir forumas suvalgo trafiko po 200gb per menesi, del dalyviu skaiciaus ne kaqrta kelesi i kita serveri.... o pinigu nelabai daug uzdirba is to forumo    nes banneriai ne  komercines paskirties, kita karta net uz serva neuztenka sumoket...  tikekimes kad ir sitas forumas ateiti bus toks populerus.

32

Re: Geltonos korteles

Mielas Arminai, mes tikrai stengemės dėl Jūsų.

33

Re: Geltonos korteles

Mielas Edvardai 24, jus man dabar siulote eiti ir ieskoti visas savo zintes kad rasciau geltona papbraukati? nejuokaukite! ash parasiau savo zinute po val po jos jau buna dar 100, tad kol atsiminiu kur kokia zinute rasiau tai praeis visa diena, nepaprasciau butu asmeniskai perspeti ar pasakyti uz ka tam tikras asmuo gavo geltona kortele?!  ir dar klausimas, kokiam laikotarpiui sios korteles?

34

Re: Geltonos korteles

man tai bedos atrodo jau aiskios:) reik pradet jas taisyt;)

35

Re: Geltonos korteles

Na butu malonu jei pradedume kreipti demei i vartotoju "kaprizus" ir daryti kazkokius zingsnius i prieki:P

36

Re: Geltonos korteles

Na zingsniai padaryti. nauja sistemele administravimo leidzia informuoti geltonu korteliu gavejus uz ka,del ko, kaip ir kas ta kortele gavo ar skyre.

37

Re: Geltonos korteles

Arminas, 19 parašė:

forumas suvalgo trafiko po 200gb per menesi, del dalyviu skaiciaus ne kaqrta kelesi i kita serveri....

idomumo delei primeciau kiek ieskok.lt suvalgo trafiko:)
zodziu 123Gbaitai (984Gbit) per para smile cia vidurkis. forumo srauto kolkas nepaskaiciuota.

38

Re: Geltonos korteles

butu idomu ant keliu kompu stovi ieskok.lt  smile ir ant kokio serverio pakabintas speju kad ktu big_smile beja labai aciu kad sutvarkiai
temu puslapevima ir geltonas korteles     

39

Re: Geltonos korteles

nu mes cia apie geltonas korteles turetumem kalbet:)
tikrai ne ktu:)

40

Re: Geltonos korteles

Tadas, 24 nebeturetu daug diskuciju kilt del geltonu korteliu nes viskas yra daroma viesai, galit atsakyt i mano pateiktus klausimus  ?